La Roche-Posay

Ár:   4680 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Virvatuli, Módosítva: 2018. augusztus 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Bizonyított védelem az UVA-, UVB-sugarak, valamint a légszennyezés és az infravörös A-sugárzás egyes nemkívánatos hatásai ellen. 24 klinikai vizsgálattal alátámasztott hatékonyság és tolerancia. Nem hagy fehér nyomot. Vízálló. Nem zsíros és nem ragacsos. Ajánlott reaktív bőrűeknek, érzékeny szeműeknek, és akiknek különlegesen fontos a biztonság. Érzékeny vagy napallergiára hajlamos bőrre. Extrém intenzitású napsugárzás esetére.

Széles spektrumú fényvédelem minimalista összetétellel és tartósítószerek nélkül. Szemorvosi ellenőrzés mellett, érzékeny szeműeken és kontaktlencsét viselőkön tesztelt. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett, reaktív bőrön tesztelt.

• Ultra biztonságos.
  • Ultra hatékony.
  • Allergia ellen tesztelt.
  • Nem komedogén.
  • Nagyon vízálló.
  • Ellenáll az izzadásnak.

Beauty88

2021. július 22.

A gyógyszertárban javasolta egy kedves hölgy. Nekem sajnos nem vált be. Nem kenném az arcomra, testre elhasználom azért. Nagyon fényes, csillogó érzetet ad, nem szívódik be rendesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

kardosreni95

2021. május 26.

Nekem normál bőröm van és tényleg ragad utána és csillog a fejem, de ezt el tudom viselni mert teljes védelmet ad és nem csípi a szemem mint mondjuk az Eucerin oil control.
Én 3 pumpalasnyit szoktam eloszlatni a fejemen. revox szalicilsavval alatta pereg ilyen darabokban. Nyilván elhasználom, ha már megvettem, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

garden32

2021. május 14.

Én nagyon szeretem ezt a fényvédőt. Száraz és vízhiányos bőröm van, nekem szinte "becuppantja" nem fénylik utána a bőröm. Picit hidratál, de simán használok alá hidratálót, szérumot, és tonikot, és sminkelni is tudok rá. Kifejezettem testesebb fényvédőt kerestem (a bioderma cicabio fényvédőjét is gond nélkül használtam nyáron is) viszonylag szép összetevőkkel, -sajnos a fizikai fényvédők sebesre szárítják a bőröm- így erre esett a választásom és nem bántam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 14.

Lilulilu

2021. május 11.

Hát....szerettem volna szeretni. Sajnos nemhogy fénylik tőle az arcom, hanem egyenesen ragad, ami púderrel megoldható, de én úgy vagyok vele hogy ennyi pénzért ne kelljen pluszban bíbelődnöm vele. Se a szemem nem csípte, pattikat sem okozott es nagyon nagy fényvédelmet ad...de nem egy kényelmes viselet (és nagyon drága) így nem újra vevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

Nonobaba88

2021. április 18.

Nekem kicsit zsírossá tette a bőröm! Illata kifejezetten tetszik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 18.

Nekem kicsit zsírossá tette a bőröm! Illata kifejezetten tetszik!

hjuditcrema

2021. március 2.

Nagyon csillog, nem szívódik be teljesen, arcra semmiképp nem ajánlanám. Maximum vízparton/ ha otthon maradok, akkor használom el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 2.

Mercury91

2021. február 16.

Soha a büdös életben nem veszem meg többé. Zsírosan fénylő, hajszálvékony rétegben sem beszívódó napkrém, nekem ennek megfelelően pattanásokat is okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Kelly0820

Nem igazan jott be,ragacsos erzesem van hasznalata utan

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 16.

Nem igazan jott be,ragacsos erzesem van hasznalata utan

Nyonyika

2021. február 16.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Én is azért adok 2 csillagot, mert feltételezem, hogy (így télen) véd a naptól, de nem egy kellemes krém. Nem jött be az állaga se és rendesen fénylik tőle a fejem, ami tök idegesítő mert minden más kencémmel ez ellen vagyok. Persze figyelhettem volna jobban, mert nem ígérte senki, hogy ettől nem fog, egy hirtelen választás eredménye ez a napvédő, de biztosan nem veszem újra, igazából alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

bogarka

2020. augusztus 7.

Véd a naptól, ezért két csillag.Kifejezetten irritációt nem okozott az érzékeny bőrömön. Amúgy agyon van illatosítva, már rögtön felkenés után zsíros. Borzasztóan utálom viselni. Egy tipikus nehéz napozó érzetét kelti, tiszta fény az ember feje. :( Pattanást, mitesszert ciklustól függően okoz sajnos, amikor eleve hajlamosabb a bőröm ezekre. Strandra, vízpartra csak-csak jó lehet, de hétköznapokra nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.