La Roche-Posay

Ár:   4680 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Virvatuli, Módosítva: 2018. augusztus 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Bizonyított védelem az UVA-, UVB-sugarak, valamint a légszennyezés és az infravörös A-sugárzás egyes nemkívánatos hatásai ellen. 24 klinikai vizsgálattal alátámasztott hatékonyság és tolerancia. Nem hagy fehér nyomot. Vízálló. Nem zsíros és nem ragacsos. Ajánlott reaktív bőrűeknek, érzékeny szeműeknek, és akiknek különlegesen fontos a biztonság. Érzékeny vagy napallergiára hajlamos bőrre. Extrém intenzitású napsugárzás esetére.

Széles spektrumú fényvédelem minimalista összetétellel és tartósítószerek nélkül. Szemorvosi ellenőrzés mellett, érzékeny szeműeken és kontaktlencsét viselőkön tesztelt. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett, reaktív bőrön tesztelt.

• Ultra biztonságos.
  • Ultra hatékony.
  • Allergia ellen tesztelt.
  • Nem komedogén.
  • Nagyon vízálló.
  • Ellenáll az izzadásnak.

nekoSX

2019. június 26.

Felváltva használom a fizikai fényvédőmmel, tehát semmiképpen sem minden nap, de ha tudom, hogy sokat kell kint lennem a napon csakis ez jöhet szóba. Eddig kémiai fényvédőnek az Uriage arcra való 30-asát használtam, és teljesen meg is voltam vele elégedve, de tavaly azt vettem észre, hogy kicsit csípi a bőröm, ezért váltottam. És milyen jól tettem! A száraz bőrömre nagyon jó az a krém, nem irritál, nem csíp és bár hagy egy kevés fénylést, fényvédőhöz képest nagyon jól szívódik fel, kifejezetten kellemes viselet. Amit ki kell emelnem, hogy sosem hagyott cserben! Sosem pirultam meg vele, pedig én nem szoktam újrakenni és nagyon fehér a bőröm. Remélem nem kezdik el ezt is variálni v megváltoztatni és még sokáig marad a kínálatban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 26.

pigglypig

2019. június 24.

Édesanyám szerzeménye, viszont nekem adta, mert ő talált magának egy Uriage színezett napvédőt. A krém tubusban van, viszont a vége pumpás, ami nagyon cseles és higiénikus megoldás. Elvileg mindenféle illatanyagtól mentes, mikor kinyomja az ember lánya, mégiscsak érezni valamit - alkohol. Ennek ellenére nem irritálja sem az arcom, de még a szemkörnyékem sem, kell neki egy kis idő, amíg beszívódik, hiszen egy elég testes, gazdag krémről beszélünk, azonban ez is max 5 perc. Textúrája miatt viszont így nyáron leginkább száraz bőrre ajánlanám, mert hagy egy kis fényt maga után, amit a kombinált/zsíros bőrűek nem biztos, hogy örömmel vesznek :)
Ja, a színe kinyomás után eléggé sárgás, ettől nem tudok elvonatkoztatni, olyan érzésem van, mintha genny jönne a tubusból - bocs... a termék nem lesz rosszabb tőle, nekem viszont muszáj levonnom egy pontot, mert egyszerűen nem jó élmény ezt kenni a pofimra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Boriskajuliska

2019. február 28.

A férjemnek ajánlotta a bőrgyógyász nyaralás előtt magas UV sugárzáshoz, és jól is teljesített. Lézeres kezelés után nekem is az 50 faktort kell használnom minimum 2 hétig, és mivel ez volt itthon gondoltam egye fene. Elsőre nehéznek tűnt főleg mivel zsíros a bőröm, de próbáltam nem túlzásba esni vele és így teljesen, nyom nélkül felszívódik. Nagyon megszerettem jól terül rajta a primer és az alapozó is. Ha már nem lesz "kötelező" nem fogom használni de csak azért mert szeretem ha napbarnított az arcom és ez 50 faktornál szinte kizárt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 28.

Vicus

2019. január 26.

Szerencsére csak mintáim voltak belőle. Felkenéskor egyből éreztem, hogy alkohol van benne. Tényleg nem hagy fehér réteget, teljesen átlátszó lesz. Jól kenhető, könnyen beszívódik, de azért marad egy kis zsíros utóérzet. Alapozó alá nem a legjobb választás, az biztos. Nem venném meg teljes kiszerelésben, részben az alkohol miatt, részben az ára miatt, mert ennyiért sokkal jobb koreai fényvédőket lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Valentine

2018. október 21.

Mivel májfoltjaim vannak, így már 2-3 éve szigorúan 50+-os fényvédőt használok arcra. Az Anthelios termékcsaládnak egészen jók az összetevői, ezért mindig ezekből választok.
Mivel a comfort változat épp nem volt a gyógyszertárban, ezért erre esett a választásom. A comforthoz képest szerintem kicsivel több idő kell a beszívódáshoz. Ami kicsit zavaró volt, hogy ahhoz képest, hogy világos színt választottam, magának a krémnek a színe szinte narancssárga. Ennek ellenére teljes mértékben eltűnik a szín az arcon. Hatását tekintve ugyan olyan jó, mint a többi.
A szín és a beszívódás miatt -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

A szín és a beszívódás miatt -1*.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.