La Roche-Posay

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít megőrizni az arcbőr fiziológiás egyensúlyát. Magas bőrnyugtató és sminkeltávolító hatékonyság.

Optimális kíméletesség. Szappanmentes. Alkoholmentes. Parabénmentes.

katakajner

2020. december 9.

Nagyon szeretem felvinni arclemosás után, a szérumok előtt. A benne lévő parfüm ellenére egyáltalán nem irritálja a bőrömet, sőt! Szépen megnyugtatja, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

Roxuska

2020. május 10.

Imádom, a kedvenc bőrápolási termékem. Nagyon szépen leszárítja a pattanásokat. Egyedül arra kell vigyázni, hogy szemkörnyékre ne kerüljön, mert szemirritációt okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

jibjab

2017. február 2.

Ajándékba kaptam. Tonikra sajnálom a pénzt, pedig lehet, hogy nem ezen kellene spórolni, mert már a másodikat használom belőle és nagyon jó! nem szárít, nem irritál, finom puha lesz tőle a bőröm. Számomra nagy felfedezés a La Roche-Posay. 2 éve próbáltam ki véletlenül a termékeit egy ajándékcsomagnak köszönhetően, azóta elköteleződtem a márka mellett, mert ebből vált be a legtöbb minden, amit próbáltam. Ez a tonik az egyik legjobb termékük, csak az ára lehetne barátibb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 2.

Hidratálók: PEG-8

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.