La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 - új
Ár: 1800Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
Ár: 4000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
jucusdia

2019. április 13.

Nagyon jó kis krém! Én az arcomra hasznalom, mert nagyon száraz. Esténként szoktam bekenni a sűrű állaga miatt nekem nappalra zsíros érzetet kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

BDominika25

2019. március 26.

akos21 véleményéhez csatlakozom, szintén perioralis dermatitisem van de ez semmit nem segített, sőt..
Eddig bármely La Roche terméket próbáltam egyik sem vált be, ellenben az Uriage-al.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

akos21

2019. március 26.

Évek óta perioralis dermatitisem van, nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos miután felkentem a krémet az adott teruletre, nagyon égetett. Mégegyszer megprobaltam, este kentem fel, reggelre a dermatitisem sokkal rosszabb lett, voros foltok jottek ki, ég és viszket sokkal jobban mint azelőtt. Ujabb jónak gondolt termék landol a kukában...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Almitra

2019. március 23.

Egy másik krémre adott allergiás reakciót követően, először szteriodos krémet használtam 1 hétig, utána pedig áttértem erre a krémre. Felkenés után rövid idővel levitte a pirosságot, a bőröm érezhetően hidratáltabb lett. Egy kicsit fénylik tőle a bőröm, nem fogom napi rendszerességgel használni, de nyáron, napozás után, illetve nagyon kiszáradt bőrre tökéletes! Kézkrémnek is csillagos 5-ös!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

writa

2019. március 14.

A bepanthen helyett vettem, jóval kevesebb kell belőle, mint az elődjéből és az állaga is kellemesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

domsike

2019. március 12.

Nekem ez a krém az abszolút kedvenc! Nagyon gyorsan gyógyít! Úgy mindent! Alap a szekrényben, benne mindig bízhatok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

toronikolett

2019. március 12.

Egyszerűen imádom!
Ez az a krém, ami mindent helyrehoz, néha elég egy éjszaka is hozzá!
Hagy maga után egy kis filmes réteget, de ez is felszívódik, én pl sminkelni is szoktam rá, és egyáltalán nem zavaró.
Ez a krém egy csoda, regenerálja, puhítja, szépíti a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Egyszerűen imádom!
Ez az a krém, ami mindent helyrehoz, néha elég egy éjszaka is hozzá!
Ez a krém egy csoda, regenerálja, puhítja, szépíti a bőrt.

anneshirley

2019. március 2.

Mint a Krémmánia egyik kedvencét, én is próbáltam megszeretni, de egy nagyon enyhe hámosító és hidratáló hatáson kívül mást nem tapasztaltam. Azt gondolom, hogy erre sok más termék is képes. Hegek, sebek nem gyógyultak tőle érzékelhetően gyorsabban. Smink alá, mattító primerként alkalmazva viszont egész jól működik rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Alice83

2019. március 1.

Nagyon jó krém..balzsamnak írják de hidratálókrém állaga van..kicsit..nagyon picsit zsíros de nem okoz pattanásokat..a "gél" testvérét is kipróbáltam de nekem az sokkal zsírosabb érzetű, tele van szilikonnal amiért jobban fekszik rajta a smink mint ezen..kettő közül ezt ajánlom..
hát frissítenem kell ..mert tényleg hámosít és nyugtat de valamitől kisebb pattanások is kijöttek az arcomon..azt hiszem a shea vaj a ludas...nappalra nem ajánlom mert nagyon fehér réteget hagy az arcon..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

Zafado

2019. március 1.

Hormonális változások hatására a számtól-államtól az arcom közepéig nagyon kiszáradt, vörös ekcémás lett a bőröm, szinte egyik napról a másikra. Az itthoni és vásárolt krémek egyike sem segített, direkt ekcémára való krémek sem (még a nagy ódzkodások ellenére kipróbált szteroidos sem!!), házi praktikák sem,így véglegesen kétségbeestem, mivel az arcbőröm csak egyre rosszabb lett. Aztán egy barátnőm látva a csúnya arcbőrömet adott ebből a csodából egy keveset, ami 1 (!!!) éjszaka alatt elmulasztott mindent! Hónapok alatt sem javulú ekcémát kezelt tökéletesre! Reggel csodás, selymes, puha arcbőrrel keltem, nem hittem a szememnek! Azóta, habár a hormonháztartásom rendbe jött, ez a krém továbbra is a mindennapjaim része. Nem is engednék soha senkit az enyémhez hasonló bőrrel drogériás és ilyen-olyan natúr vacakokat használni, mennyi időt és vesződséget megspóroltam volna, ha azonnal rátalálok! A bőröm azóta is selymes és puha, csak ajánlanám mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.