La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Ár: 4000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
Ár: 3000 , Eladó: LiktorEszti
Állapot: bontatlan (téves rendelés), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Virvatuli

2019. november 13.

Nekem is bőrgyógyász ajánlotta, lézeres kezelés után. Azt mondta, kb. 2 hét, mire begyógyulnak a sebek (úgy néztem ki, mint Frankenstein menyasszonya), de még egy hét sem telt el, és már alig látszik valami a helyükön. Igaz, magamra is kentem több mint egy fél tubus krémet. Nyugtat, hidratál, regenerál, és a sebgyógyulással járó húzódó, viszkető érzést is csillapítja. Imádat van, öt csillag, és ezentúl mindig lesz itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 13.

Beiggi

2019. november 8.

Bőrgyógyász ajánlotta kisebb sebekre, pattanások után marad csúnyaságok eltűntetésére. Nagyon hatásos, szép gyógyulást eredményez! Használtuk már kisebb égési sérülésre is sikeresen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

barbybarbi

2019. október 6.

Kell neki egy kis idő mire hat, de megéri várni!
Éjszakára használom mert kicsit ragacsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Kell neki egy kis idő mire hat, de megéri várni!
Éjszakára használom mert kicsit ragacsos.

Nyimuska

2019. augusztus 2.

Csak kritikus helyeken érdemes felvinni, mert nagyon nehéz, zsíros krém. Egész arcra nagyon kellemetlen felvinni. De amúgy elég jó, az összetevőlista hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

emeseee6

2019. június 16.

Varrott seb az alsó lábszáron..Ezt használom felváltva a bioderma hasonló krémjével. Nem tudom ,hogy együtt vagy külön működnek jól,vagy magától is így nézne ki a heg ( fél éves) de egészen tűrhető. Persze gondolom teljesen nem fogják eltűntetni. Mindegy én meg vagyok vele elégedve. Ja,ezt mikor leégett a barátom rákentem a legrosszabb részekre,másnapra lényegesen jobban nézett ki (hófehér,napot és szolit sosem lát :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

vanoemi8

2019. június 12.

Mindig van otthon: ha a szám reped ki, ha a kézfejemet fújja ki a hideg szél vagy előjön a hidegallergiám, könyökhajlatban az elő-előjövő eckémára is tökéletes, és ha az orrom úgy dönt, hogy lehámlik akár tél közepén is akkor is működik. Szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

nangien

2019. május 18.

Nemrég jutott eszembe, hogy régen mennyire szerettem ezt a krémet, úgyhogy vettem is gyorsan. Alapvetően is érzékeny a bőröm, de mostanában különösen az, nagyon oda kell figyelnem, hogy ne hámlasszam túl, és ne irritáljam, így 30 felé, már a kiszáradásra is egyre hajlamosabb. Ha nem sikerül jó állapotban tartanom, akkor ezt a krémet használom este, és másnap reggelre nagyon szépen megnyugtatja a bőröm, lehúzza a pirosságot, a szárazságon is segít, és a pici piros hisztipatik is elmúlnak. Minden este tavasztól nekem már túl sok, de a téli hidegben minden nap használva nagyon szépen megakadályozta, hogy kiszáradjon a bőröm. Nappalra nem próbáltam, és nem is akarom, mert elég lassan szívódik be, és akkor sem teljesen. Remek kis cucc, szerintem most már fixen lesz mindig itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

jucusdia

2019. április 13.

Nagyon jó kis krém! Én az arcomra hasznalom, mert nagyon száraz. Esténként szoktam bekenni a sűrű állaga miatt nekem nappalra zsíros érzetet kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

BDominika25

2019. március 26.

akos21 véleményéhez csatlakozom, szintén perioralis dermatitisem van de ez semmit nem segített, sőt..
Eddig bármely La Roche terméket próbáltam egyik sem vált be, ellenben az Uriage-al.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

akos21

2019. március 26.

Évek óta perioralis dermatitisem van, nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos miután felkentem a krémet az adott teruletre, nagyon égetett. Mégegyszer megprobaltam, este kentem fel, reggelre a dermatitisem sokkal rosszabb lett, voros foltok jottek ki, ég és viszket sokkal jobban mint azelőtt. Ujabb jónak gondolt termék landol a kukában...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.