La Roche-Posay

Ár:   2337 Ft és 3801 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2020. október 21.

Ár:   2337 Ft és 3801 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Legendás kozmetikumok: La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

lujzi96

2021. május 11.

Nagyon szeretem! Nem minden nap használom, hanem időszakosan. És ahhoz képest, hogy alapvetően egy vastagabb krém, nálam nem okozott pattanásokat. Szóval ha kijönnek pattanások, csak akkor használom, és egy éjszaka is sokat segít, pár nap után pedig látványos a változás. Egyéb sebekre és horzsolásokra is szoktam használni, és ott is nagyon szépen működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

MiuMiu99

2021. május 10.

Nem tudom, nekem van-e csak ennyire hisztis arcbőröm, de persze ez is szétcsapott. 🤦‍♀️😅
Pedig annyira tudnám szeretni, nagyon jól hidratál, nyugtatja a bőrömet, nagyon jó érzés felkenni, a foltokat is halványítja. De sajnos új pattanásokat kreál, így ott vagyok, ahol a part szakad. Csodakrém lenne tényleg, árban sem olyan vészes, de én azt javaslom, hogy akik hozzám hasonlóan hajlamosak a mély, gyulladt pattanásokra, csak nagyon óvatosan vezessék be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 10.

Dorci19

2021. május 7.

Szuper kis krém, a száraz bőröm esténként imádja. Picit nehezebben szívódik be és fénylik is felkenés után de este ez nem zavar. Reggelre pihe puha az arcbőr. Számomra abszolut megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

simpe_dora

2021. május 7.

Engem kicsit zavar az állaga, túlságosan tömör. Az biztos, hogy jól hidratál, nyugtat, mindennapos esti hidratálásra nekem sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Alice529

2021. május 7.

Nagyon jó kis krém! A T-vonalban zsírosodó bőröm is imádja, könnyen beszívódik, nagyon kellemes, és pihe-puha lesz tőle az arcbőr. Mivel elég testes krém, ezért nyáron csak éjszaka használom, de télen éjjel-nappal is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

bugeyes

2021. május 3.

Nagyon meg vagyok vele elégedve és úgy gondolom, hogy állandó lakója lesz a háztartásunknak. Először a férjem rendkívül száraz, kipirosodott, érzékeny bőrére vetettük be. Természetesen azonnal nem tett csodát, de rendszeresebb használat után rengeteget javított a bőre állapotán, és ami a legfontosabb tényleg nem irritálta a bőrét. Én pattanás utáni hegekre és egy kozmetikai baleset után keletkezett heg esetében használtam és pár nap alatt sokat segített, szinte már alig látszik a nyoma. Ez a termék számomra/ számunkra tényleg megér minden egyes forintot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

Dorci94

2021. május 2.

Nagyon jó kis termék! Megéri az árát. Felváltva használom a Mixa cicajával, de valamiért őt jobban szeretem. Állaga nagyon kellemes, selymes bababőr érzetet ad már felkenéskor, reggelre pedig ténylegesen puha az arc tőle. Általában hámlasztó után használom, de sebeket hegeket is kezelek vele egy egy patti után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

muszika

2021. május 2.

Mindig van itthon legalább 100 ml ebből a krémből.:) Szeretem, szerintem akinek szoktak hegek, sebek lenni az arcán annak szuper. Hidratálás szempontjából én sokszor nem érzem elégnek, ugyanakkor a végeredmény néha olajos hatású. Én örülnék, ha picit jobban hidratálna és kevésbé lenne zsíros. A cerave SA krémet jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 2.

grd39

2021. május 1.

Kedvenc éjszakai krémem. Szépen segíti a pattanás utáni hegek gyógyulását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 1.

Kedvenc éjszakai krémem. Szépen segíti a pattanás utáni hegek gyógyulását.

mrekk

2021. május 1.

Legnagyobb favorit, hosszu honapok ota hű tarsam az esti rutint lezaro hidratalasban! Nekem kb fel ora mig beszippantja a borom es ha vastagon kenem meg sokszor reggel is erzem az arcomon, de nekem ez kicsit sem negativum. Mindent osszevetve, abszolut megeri. Neha valtok a Mixa cica kremjere, az nem ennyire nehez krem, de osszetevoileg az is remek darab es persze arban is sokkal jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Antioxidánsok: Madecassoside, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.