La Roche-Posay

Ár:   2337 Ft és 3801 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2021. október 19.

Ár:   2337 Ft és 3801 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Legendás kozmetikumok: La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

Ár: 4000 , Eladó: edcsi91
Állapot: Pár napig próbáltam, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel, posta

Teni96

2022. június 23.

BÁRMIRE (IS) JÓ,na jó kis túlzással,de nem egyszer mentette meg a kipirosodott túlérzékeny bőrömet. Testes krém,ezért mindennapi használatra nem ajánlanám,de igazi jolly joker. Nem csak a mindennapi rutinban kiváló,de leégés után is igazi superhero. A nyári hónapokban is érdemes tartani otthon sose lehet tudni alapon. Emellett szőrtelenítés után is használom és azóta jelentősen csökkent a benőtt szőrszálak száma és a pirosság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 23.

Petra28

2022. június 21.

IMÁDOM!
SkinsbyVivi insta oldalán láttam először. csodákat művel az arcommal. Elég testes "zsíros" krém, csak és kizárólag este kenem fel, de aztán azt minden este. Rendbe teszi az arcom egy éjszaka alatt, el se hittem hogy egyik nap még volt pattanás, másik nap már alig látszott valami belőle. Ajánlom mindenkinek. Én nem szoktam vele fukarkodni, Vivi is ezt tanácsolja, meg a dobozra is ez van írva, hogy gazdagon vigyük fel. Minden kipirosodást eltüntet a testen is. Nappalra, smink alá senkinek nem ajánlom. Én egyébként éjszakára elviselem nyáron is, van aki nem, de ki kell próbálni. Hatalmas nagy pacsi a LRP -nek ezért a krémért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

IMÁDOM!

Mreka98

2022. június 18.

Esténként szoktam használni, valamint otthon olyankor amikor úgy érzem valami féle segítségre van szüksége a bőrömnek a megnyugváshoz. Ilyen célra tökéletes, de az előbbiekhez csatlakozva, nappalra nem használnám, nyáron pedig túl súlyos mindennapi hidratálónak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 18.

almasi.livia

2022. június 17.

elég testes krem, türelem kell hozza, de meghozza hatását
kirepedezett könyökömmel csodát tett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 17.

elég testes krem, türelem kell hozza, de meghozza hatását
kirepedezett könyökömmel csodát tett

dodoskin

2022. június 13.

Nagyon testes krém, mégis be tud szívódni a kombinált bőrömön is bármi kellemetlen ragacsos vagy fehér réteg nélkül, és szépen puhítja, hidratálja. Viszont nekem egyértelműen csak téli és esti választás, reggel, smink alá, és melegben csak könnyedebb hidratálókat használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

elynor91

2022. június 12.

Csodakrém. Sajnos mostanában kicsit elbántam az arcommal és csak nem akartak a hegek gyógyulni. Valahonnan rémlett ez a krém, hogy ilyesmire való, egy próbát megér alapon vettem egy 40 ml-s kiszerelést. Ez volt kb 2 hete, azóta ő az éjszakai krémem, gyönyörűen helyrehozta az arcom, azóta zéró pattanás, pedig én is féltem az állaga miatt, de pihe-puha reggelre a bőröm, a látszat ellenére egyáltalán nem sok. Szóval ha ez így marad veszem a 100 ml-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 12.

sz.rebeka

2022. június 12.

nagyon testes, vastag krém, télen szeretem hidratálónak használni, ez nyárra már sok. minden hámlást, szárazságot elmulaszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 12.

Pihe73

2022. június 11.

Elképesztő. Friss műtéti hegre vettem, hogy gyorsabban gyógyuljon, nagyon sokat segített, de mégsem oda használom legtöbbet. Egyik nap a téli hidegre való tekintettel felkentem ezt lefekvés előtt, aztán imádkoztam, hogy ne legyek csupa ragya reggelre, mert elég zsíros, ragacsos állaga van. Nagyon pozitív csalódás volt, egy éjszaka alatt is látványosan szebb lett a bőröm, azóta minden nap használom, egyetlen egy új pattanásom sincs, mióta kipróbáltam, pedig elég sokat küzdöttem velük mostanában.. bár nem adják ingyen, viszont jók az összetevői mindenképp jár neki az 5 csillag, tutira újravevős

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 11.

bdorottya

2022. június 11.

Nagyon érzékeny és nagyon száraz a bőröm, húzódik, hámlik... Ezt a krémet az arcomra szoktam kenni, elmúlik tőle ez a borzasztó szárazság, megnyugtatja és egyáltalán nem irritálja a bőrömet. Elég sűrű és nagyon fehér, ez kevésbé tetszik benne, de ha éjszaka kenem fel, akkor ez a fehérség úgyse látszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 11.

SzReni85

2022. június 11.

Alapdarab. Az egész arcomra használom, éjszakai hidratálónak, hideg téli időszakban akár minden nap. Néha sajnos meggyötröm az arcom (nyomkodás , kicsit több napon tartózkodás) arc nyak dekoltázs , a sebek, a gyulladások, hamar és gyönyörűen gyógyulnak. Akár egy két éjszaka után vastagon felkenve képes új bőrt varázsolni 😀 Számomra igazi csodaszer. És nem okoz miteszert vagy pattanást aki azt írta, lehet nem megfelelő a tisztítás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 11.

Antioxidánsok: Madecassoside, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.