La Roche-Posay

Ár:   2337 Ft és 3801 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2020. február 21.

Ár:   2337 Ft és 3801 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Legendás kozmetikumok: La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

Ár: 4000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel bárhol Budapesten

Momo87

2020. május 28.

Kiskori nem mély ám de számomra annál frusztrálóbb hegeket szerettem volna eltüntetni az arcomról! Google “jó barátunk” bepötyögtem a kívánságom és ezt a krémet dobta ki. KM -án egyből utánna is olvastam mindenki agyondicsérte! Még aznap megvettem a gyogyótárban és felkentem estére...immár 1hete rendszeresen minden este felkenem az arcomra , természetesen a hegeket még ne m tüntette el(a gyógyszertáros is megjegyezte lehet 2hónap lesz vagy 1év)viszont én lényegesen halványabbnak látom.. de ez a krém egy csoda! És nagyon sajnálom nem találtam rá hamarabb! Legszívesebben kidobnék minden krémet a polcomról! Ilyen szép egységes még sosem volt a bőrképem! És többen is megjegyezték!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

zsófi84

2020. május 21.

Nekem ez vált be tretinoin utáni hidratálásra. Először megijedtem, hogy milyen sűrű, de gyorsan beszívódik, nem foltozza össze az űgyneműt, és nem lesz tőle zsíros a bőröm. Pattanásokat sem okozott, és az illatát is szeretem. Aki tretinoin mellé keres krémet arcra, annak javaslom, hogy adjon ennek egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

kakaska

2020. május 19.

Nagyon jó kis krém. Sűrű de mégis hamar beszívódik. Sebekre, horzsolásokra szuper, hamarabb gyógyulnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Fanni0306

Korcsoport: < 18
2020. május 8.

Tökéletes. Segít a pattanás utáni hegeimen illetve a téli időszakban nekem elengedhetetlen. Inkább esti használatra javasolnám mivel egy nehezebb krémről van szó, de én bármikor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 8.

macooka

2020. május 4.

Két mintám volt belőle és ebből ítélve egészen tetszett. Elég testes krém, engem a Neogranormonra emlékeztet ilyen szempontból, meg is ijedtem mikor felkentem az egész arcomra, olyan volt, mintha lemeszeltem volna a fejem. Viszont nagyon meglepődtem, mert pikkpakk beszívta a bőröm, semmi zsírosság vagy kellemetlen érzés nem maradt utána, csak reggelre a szép bőr. A pattanások utáni pirosságot is lehúzta kissé, ez plusz.
Most nem venném meg, mert nincs annyi bőrproblémám, de biztos vagyok benne, hogyha lenne, akkor szuperül helytállna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

NyBetti

2020. május 3.

Bajusz gyantázás után használom, mert egyébként rém ronda pattanádok jönnek elő.
Ezzel 2x bekenem és szépen lehúzza a pirosságot, maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

rekammm

2020. április 28.

Csodaszer, mindenre IS jó. Pattanásokra, pattanás utáni hegekre, bármilyen sebre stb. Mindig újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 28.

MademoiselleSumire

2020. április 16.

Egyáltalán nem irritál. Lehúzza a pirosságot egy éjszaka alatt, mintha egyenltesebbnek tűnne a bőröm tónusa a használattól. Elérhető áron van, szerintem oskáig elég lesz a 40ml-es kiszerelés. Könnyen besezrezhető. Egy dolgot nagyon nem szeretek: púderesen szárad, kicsit száraznak tűnik tapintásra a bőröm, pedig zsíros kenőcs. Továbbá fehér réteget hagy maga után. Emiatt nem veszem újra, hanem kipróbálom a koreai cica balzsamokat (Missha, A'Pieu stb..).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Benedetta88

2020. április 7.

Horzsolás, macska karmolás, kirepedezett bőr , mindenre gyógyír tud lenni. Párom keze brutálisan ki szokott repedezni, ezért vettem meg először ezt a krémet. Mindennap kentük és pár hét alatt rendbe hozta. Az én kezem is hajlamos a kiszáradásra, kézkrémként is használom és arcra pattanás utáni nyomokra, kiszáradásra, hámlásra.
Sajnálom, hogy a műtéti hegeimet még nem ezzel kenegettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Sajnálom, hogy a műtéti hegeimet még nem ezzel kenegettem.

Theodora

2020. március 31.

Imádom ezt a krémet! Ha kipattog a gyantától a bikinivonalam, egyszer bekenem, másnapra szinte semmi nem marad a sebekből. Alapból több napig gyógyulna, ezzel egy éjszaka.
Pattanásokra is kenem, amikor már sebesek a sok nyomkodástól, azok is szebben gyógyulnak tőle. Szerencsére hegek nincsenek rajtam, de egy sebészi anyajegy eltávolítás után is használtam és szépen gyógyult a seb utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Antioxidánsok: Madecassoside, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.