La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Ár: 4000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
nangien

2020. január 2.

2019.05.18.:Nemrég jutott eszembe, hogy régen mennyire szerettem ezt a krémet, úgyhogy vettem is gyorsan. Alapvetően is érzékeny a bőröm, de mostanában különösen az, nagyon oda kell figyelnem, hogy ne hámlasszam túl, és ne irritáljam, így 30 felé, már a kiszáradásra is egyre hajlamosabb. Ha nem sikerül jó állapotban tartanom, akkor ezt a krémet használom este, és másnap reggelre nagyon szépen megnyugtatja a bőröm, lehúzza a pirosságot, a szárazságon is segít, és a pici piros hisztipatik is elmúlnak. Minden este tavasztól nekem már túl sok, de a téli hidegben minden nap használva nagyon szépen megakadályozta, hogy kiszáradjon a bőröm. Nappalra nem próbáltam, és nem is akarom, mert elég lassan szívódik be, és akkor sem teljesen. Remek kis cucc, szerintem most már fixen lesz mindig itthon.

2020.01.02.: Tényleg van azóta mindig itthon, ha kicsit meggyötört az arcom akár a hidegtől, a rossz krémválasztásról, vagy bármi mástól, nagyon szépen lenyugtatja, és jól emlékeztem rá, így télen különösen sokat segít. Reggelre nagyon szépen megnyugtatja a bőröm, de még mindig csak probléma esetén vetem be vagy ha nagyon téli hideg van, mert ha nem igényel extra törődést a zsírosodásra azért hajlamos bőröm, akkor még így télen is tud túl sok lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

AstroSue

2019. december 28.

kb. két hete vettem, kifejezetten arcra. mintát kaptam, és már az is meglepő eredményekkel járt, pedig kb 2 alkalomra volt elég. én is úgy érzem, hogy nagyon jót tesz az arcomnak, hámlás eltűnt, hiába vegyes a bőröm, és a krém zsíros, egyáltalán nem érzem, hogy rontana zsírosságon, inkább kiegyensúlyozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

pancsi88

2019. december 8.

Csodakrém! A gyereknek ezt használtam popsikrémnek is. Szuperül rendbeszedi a kipirosodást és kb mindenre jó. Nagyon szeretem sokadjára veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Tisza0814

2019. december 2.

Otthoni derrmarollerezés után használtam, most előszőr. Estére bekentem az arcom, másnap már alig volt piros. Máskor a harmadik nap után tudok csak emberek közé menni. Sokkal szebb lett a bőrképem is. Ezentúl mindíg ezt fogom használni a dermarollerezés után. Tökéletes !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 2.

Liliwm

2019. november 24.

Az arcomra használom, ha valamilyen krém szárít, akkor még ezzel keverni is szoktam. Szuper és leégésre is csodát tesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

sezi

2019. november 18.

Az arcomra használom, és nagyon szeretem, mert szépen lenyugtatja, ha éppen háborog. Kellően hidratált lesz tőle az arcom és puha. Estére szoktam vastagon felkenni,másnap reggel nagyon szép bőrképet kapok tőle. Bár mindent megfog szépen (ágyneműhúzat, akár ruha) de engem ez nem zavar,mert nélküle nem tudok jelenleg élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Virvatuli

2019. november 13.

Nekem is bőrgyógyász ajánlotta, lézeres kezelés után. Azt mondta, kb. 2 hét, mire begyógyulnak a sebek (úgy néztem ki, mint Frankenstein menyasszonya), de még egy hét sem telt el, és már alig látszik valami a helyükön. Igaz, magamra is kentem több mint egy fél tubus krémet. Nyugtat, hidratál, regenerál, és a sebgyógyulással járó húzódó, viszkető érzést is csillapítja. Imádat van, öt csillag, és ezentúl mindig lesz itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 13.

Beiggi

2019. november 8.

Bőrgyógyász ajánlotta kisebb sebekre, pattanások után marad csúnyaságok eltűntetésére. Nagyon hatásos, szép gyógyulást eredményez! Használtuk már kisebb égési sérülésre is sikeresen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

barbybarbi

2019. október 6.

Kell neki egy kis idő mire hat, de megéri várni!
Éjszakára használom mert kicsit ragacsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Kell neki egy kis idő mire hat, de megéri várni!
Éjszakára használom mert kicsit ragacsos.

Nyimuska

2019. augusztus 2.

Csak kritikus helyeken érdemes felvinni, mert nagyon nehéz, zsíros krém. Egész arcra nagyon kellemetlen felvinni. De amúgy elég jó, az összetevőlista hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.