La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Ár: 4000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
Ár: 2000 , Eladó: agotaf
Állapot: Piros vonalig, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel elsosorban Budapest 5 es 13 kerulet, posta
B.Letta

2018. március 22.

Hirtelen felindulásból vettem meg,pattanás utáni foltok és hegek eltüntetésére.
Nagyon sűrű,lassan beszívódó fehér illatanyagmentes krémről beszélünk.Nagyon-nagyon picit kell csak felvinni a problémás területre.Igazából nagy változást nem tapasztaltam és a kialakult pattanásra,annak ellenére,hogy gyulladás csökkentő nem ajánlom felvinni,mert elnehezíti a bőrt és nem tesz jót.A számra is használtam ott se művelt nagy csodát.Nem rossz,de biztos nem is veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Hirtelen felindulásból vettem meg,pattanás utáni foltok és hegek eltüntetésére.

Bettina02

2018. március 17.

5*** !!!
Én már lassan 2 éve MINDEN este használom, mint ARCKRÉM! 2 borsónyi mennyiség elég az egész arcra, mert ezt még szépen betudja szívni. Picit fénylik felkenés után (ráadasul zsíros bőrű vagyok), de engem este ez pont nem zavar. Lemosóm az arcom kamillás lemosóval, utánna a The Ordinary-tól használom a 10% Niacinamide és 1% Zinc-et tartalmazó szérumot, várok 2-3 percet míg beszívja, utánna jöhet ez a krém!
Rendszeres használat mellett az arcom meghálálta és imádja!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

5*** !!!
Rendszeres használat mellett az arcom meghálálta és imádja!!!

Julicika

2018. március 12.

Bőrgyógyász ajánlására vásároltam meg a terméket. Ekcéma miatt rendszeresen szárad ki az egyik ujjamon a bőr.
De SEMMIT nem használt. Számomra túl zsíros, nehezen szívódik be és nagyon drága.
Sajnálom, hogy megvettem. A nyári szandálos időszakban használtam el esténként, a kiszáradt sarkamra. Nem igazán érte meg :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

babaanya

2018. március 5.

Bőrgyógyásztól kapott minta után vettem meg a nagy kiszerelést. A száraz, viszkető, húzódó bőrre tökéletes. Nem sűrű, nem ragad, szépen beszívódik. Egyszeri használat után is azonnal érezhető a változás. A sérült ( nekem szteroid miatt) bőrt, napok alatt helyrehozza. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

zita.herkovics

2018. március 3.

Nos, ha vészhelyzet van, ő a megmentőm! A teljes arcra felviszem olyankor. Szemkörnyéket kerülöm. Ha ki van sebesedve a szájam, akkor arra is bátran kenem. Nem kell belőle sok. Könnyedén beissza a bőröm. A sebek, gyulladt pattanások is szépen visszahúzódnak tőle. Lokálisan használom legtöbbször, a rutin befejezésekor. Nem bántja a bőröm. Nem csíp, nem leszek tőle vörös, lángoló. Az Akneroxid (50-es) és a Mizon Ultra Suboon Cream sem veszik vele össze, és a Vichy új boosterével' sem lettek problémáink. Szóval bátran ajánlom! (Egyébként egy ismerősöm az ekcémájára használja, meg van vele elégedve szintúgy, mint én.) A tubus is tetszik, bár a kupakkal néha szenvedek (jó erősen zár, szerintem a táskába dobálást is kibírná). Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

RenataB

2018. február 18.

Update: Muszáj leírnom. Be szoktam vele kenni az egész arcomat, mert mostanában tele van gyulladt pattanással, amik nagyon fájnak. Ha véletlen a szemem közelébe kenem, nincs megállás, el kezd könnyezni és órákig képes ezt csinálni, nagyon irritálja. Nem tudom mitől van ez, mindenesetre azóta nem kenem az egész arcomra, de nekem még sosem csípte így semmi a szememet.
Nem vonok le tőle csillagot, mert én voltam figyelmetlen, de azért nem díjazom, mert mint írtam semmi nem okozott még ilyet, pedig ment már krém a szemembe...

Mostanában rá vagyok állva az illatmentes dolgokra.
Szóval, ezt a kis csodát már régóta meg akartam venni, mert olvastam mennyire jó a pattanás utáni hegekre, foltokra, meg a száraz részekre. Nos igen, tényleg jó. :) Nekem még a nagy, gyulladt pattanásokat is lejebb vitte.
Este szoktam bekenni, mert fehéres lesz tőle az arcom és ragad.
Meg vagyok vele elégedve, máskor is megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Mostanában rá vagyok állva az illatmentes dolgokra.
Este szoktam bekenni, mert fehéres lesz tőle az arcom és ragad.
Meg vagyok vele elégedve, máskor is megvenném.

Ametiszt

2018. február 13.

Egyetertek az elottem szoloval - ez nem egy hidratalo krém, de sebgyogyitasra szuper! En ilyen céllal vettem és nagyon bevált, a hegek sokkal gyorsabban eltűnnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

WorkingClassGirl

2018. február 13.

Elsősorban éjszakai krémnek vettem norm/száraz bőrre, és hát szeretem is meg nem is. Hidratálni nem hidratál, önmagában nekem nem vált be, de gondosan előhidratált bőrre egy kevés is elég. Vastagon nem is jó kenni, fura fehér réteget képez, valamiféle pigmentek vannak benne. Elkenni elég nehéz, inkább felütögetem és úgy kenem szét. Valahogy arckrémnek nem annyira vált be, de pl elég szépen gyógyulnak a kissebb sebek, volt egy pattanásom, az is szebben gyógyult. És igazából a 100ml-s egészen jó áron van. Szóval klassz krém, csak nem igazán arckrémnek való, az én ízlésem szerint

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Fahya

2018. február 5.

Helyretette sok olyan bőrproblémámat, amit előtte semmivel sem sikerült. Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

YolandiVisser

2018. február 2.

Kiegészítő krémet kerestem a hidratálóm mellé, ami megnyugtatja a pirosodásra hajlamos érzékeny, száraz arcbőrömet, főleg így télen. Rétegezéshez bevált, de önmagában kevésnek érzékelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.