La Roche-Posay

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. november 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek

3 aktív hatóanyagot tartalmaz: a niacinamid (4%) regenerálja a bőrt, gyulladásgátló hatású és enyhíti a viszketést. A glicerin (30%) hidratál és védőréteget képez a bőrön. A karitévaj táplálja és védi a bőr barriert. Kellemes fluid textúra, gyorsan felszívódik, nem ragad, nem hagy zsíros réteget a bőrön. Akár 3 kézmosás után  is fennmaradó hatás.

Parabenmentes. Illatanyagmentes. Lanolinmentes. Hipoallergén.

La Roche-Posay termálvízzel.

La Roche-Posay Cicaplast Mains 50 ml
Ár: 3900 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás esetén Foxposttal postázom a vevő terhére.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kovacsrekaa

2024. március 22.

Nagyon szeretem!
Gyogyszergyarban dolgozom, a napon nagy reszet steril sterben vagy kevesbe tiszta terben torltok ahol hepa szurokkel tisztitjak a levegot. Ennek es az spc papirnak koszonhetoen, illetve a kezmosas es a kezfertotlenitesnek iszonyatosan szaraz a kezem es szakad fel a bor rajta. Tokeleteyen apolja, finom puha. Valoban van egy filmes reteg utana, de ez a geles arcra valo formulajanal is eszlelheto. Szeretem, ugyanakkor sokallom az arat igy akcio keretein belul szoktam megvasarolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 22.

Nagyon szeretem!

kriszti.csatlos

2024. január 29.

Én vagyok az az ember, akinek ez a szuper összetevős, marhadrága kézkrém SEM ér semmit. Pedig nagyon hittem benne. Egészségügyben dolgozom, véresre van repedve a kezem a sok fertőtlenítőtől és kézmosástól. Elhasználtam egy 100 ml-es kiszerelést, de semmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 29.

patriciac

2024. január 24.

Jó cucc, fájdalmasan kiszáradt bőrre csodaszer, kicsit drága, a Rossmann ureas kréme nekem ugyanolyan jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

rencica

2024. január 23.

Ekcémás a kezem és ha ebben a nagy hidegben nem használom a szteroidos krémemet, akkor rögtön szétreped. Próbáltam már sokfajta kézkrémet, de úgy néz ki, hogy ő lesz az én megmentőm. Egy hete nem használtam a szteroidos krémet, csak ezt (reggel és este) és minden rendben a kezemmel, pedig volt -10 fok is. Hagy egy filmréteget a bőrön, de engem nem igazán zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 23.

Malni22

2024. január 22.

Minden télen beszerzem ezt a krémet. Este szoktam használni, mert testesebb krém. Gyorsan beszívódik de hagy egy enyhe réteget maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 22.

Box81

2023. december 25.

A férjem kézbőre nagyon rosszul tűri a hideget, könnyen kiszárad és nehezen tudom rávenni a folyamatos hidratálásra. Mivel nagyon válogatós, nem szereti az illatos , ragacsos krémeket, nagyon nehéz neki megfelelőt találni úgy, hogy a problémát is kezelje. Ez a krém ilyen! Először a stiftet próbálta, az is működött, de ezt a krémet is használja és sokat javít a kiszáradt, repedező bőrén!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 25.

Drazsy

2023. december 11.

A téli időszakban tökéletesen hidratálja a kezem, az elején kicsit ragacsos az érzet, viszont amint beszívódik fantaszikus a hatása! Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 11.

titemme

2023. november 9.

Felkenés után borzasztó ragacsos érzetet hagy a kézen. Felszívódás után viszont tartósan hidratálja a kezet a következő kézmosásig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 9.

Lilla25385

2023. október 14.

Egyik legjobb kézkrém ami segít a télen kisebesedett, néha már vérző ekcémás kezeimen. Ár érték arány is viszonylag jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 14.

Cseti83

2023. október 13.

Kisfiam kézfeje, amint jönnek az első hidegebb reggelek, pirosodik, szárad, es egész szezonban (értsd: áprilisig) eltart. Sokmindent próbaltunk a kezére, eddig ez a legjobb krém rá, de kell a min. napi 3szori használat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 13.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.