La Roche-Posay

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. november 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek

3 aktív hatóanyagot tartalmaz: a niacinamid (4%) regenerálja a bőrt, gyulladásgátló hatású és enyhíti a viszketést. A glicerin (30%) hidratál és védőréteget képez a bőrön. A karitévaj táplálja és védi a bőr barriert. Kellemes fluid textúra, gyorsan felszívódik, nem ragad, nem hagy zsíros réteget a bőrön. Akár 3 kézmosás után  is fennmaradó hatás.

Parabenmentes. Illatanyagmentes. Lanolinmentes. Hipoallergén.

La Roche-Posay termálvízzel.

Gabria

2019. október 27.

Az itteni vélemények alapján vettük meg, legfőképpen a páromnak, mert iszonyatos munkát tud a kezével csinálni a hideg, még kesztyűben is! Allergiás lehet a hidegre, de csak a keze, az viszont olyannyira, hogy kint vagyunk a hidegben egy 10-15 percet, utána annyira kiszárad, hogy szétreped neki és erőteljesen vérezni szokott minden apró kis sebéből. Nos, emiatt vettük meg bizakodva, hogy majd ez jó lesz, mert ugyan használtunk ezelőtt egy krémet rá, ami jó volt, viszont irtó nehéz a beszerzési lehetősége és közben még 9000Ft is volt, ami nem mindegy ugye! Szóval ezt próbálgatja most. Ugyan még nincs annyira durva időjárás, hogy nagyon megviselje a kezeit, de elmondásai alapján az apróbb száraz részeket szépen helyretette, szereti ezt a krémet. Mondta, hogy megvárja amíg elég rendesen kiszárad a keze és úgy fogja alkalmazni... hát nem tudom ez jó-e a kezének, ha ennyire hagyja, hogy cafatokban lógjon. Ha nagyon rossz lesz a krém és nem használ semmit, egyértelműen jövök és jól lepontozom, addig meg az enyhébb verzióra való hatás miatt megkapja tőlem az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

pancsi88

2019. október 18.

Nekem valahogy csalódás. Persze jól hangzik,hogy kézmosás után is megmarad a hatás,de nagyon zavaró,csúszik és ragacsos érzést hagy a tenyeremen.
Én a hatásától sem vagyok meggyőzve. Extra száraz berepedezett,piros kezeimre minimálisan használt.
Az állaga sem tetszik. Minta sima vazelint kennék szét.
Nekem nem érte meg,pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Az állaga sem tetszik. Minta sima vazelint kennék szét.
Nekem nem érte meg,pénzkidobás volt.

SugarB

2019. október 17.

A legjobb kézkrém, amit valaha próbáltam. Az ősztől nyárig tartó időszakban borzalmasan kiszárad a kezem (Viszketően, sebesen, ekcémás tünetekkel) és ez az a krém ami hosszú távon védi és ápolja, és nem kell napi 100x újrakennem (Igen nagyon el tudom trógerkedni a kézkrémezést). Ezzel a csodakencével már napi két három krémezéssel is átvészelem ezt az időszakot. Épp szezonja van nálam már látom a kezemen, a héten tervezem újravenni, mert márciusban elfogyott.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

ImolaV15

2019. szeptember 26.

Egyik legjobb kézkrém szerintem:) A brutál kiszáradt, feszülő bőrömet már 2-3 használat után olyan puhává varázsolja, mint a babapopsi:D Télen nekem túlélős kence. Bár azzal még azért nehéz megbarátkoznom, hogy egy bizonyos idő után kvázi fizikai erőszakot kell alkalmaznom, hogy kinyerjem a tubusból a maradék krémet:DD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Nuseekaah

2019. augusztus 3.

Télen találtam rá, amikor nagyon rossz állapotba volt a kezem, nagyon szépen rendbe rakta.
Tény,hogy zsíros és kicsit nehezebb a krém de engem nem zavar, sőt. Az meg plusz pont,hogy kézmosás után is fenntmarad.
Egy problémám van vele,hogy nagyon gyorsan fogy, 1-2 hét alatt elfogy egy tubus. És amikor már kevés van benne akkor nehezen lehet kiimátkozni a maradékot :D Jobban örülnék egy tégelyes verziónak.
( Nem értem miért problémáznak annyian azon,hogy nem lehet lemosni meg, hogy filmréteget hagy a bőrön, könyörgöm hát ez DIREKT ilyen krém :D Aki könnyebb textúrájút keres annak ott a LA ROCHE-POSAY LIPIKAR XERAND )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Vivkoo

2019. március 29.

Hamar beszivodik, nem ragad, a repedezeseket osszehuzza. Ekcemas borre is nagyon szuper, viszont picit draganak talalom. Akciosan szoktam venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Amyle

2019. március 28.

Nagyon tetszik ekcémás bőrömre kiváló. Szerintem az ekcémás tüneteken is segített. Az ára sajnos nem túl baráti, de ha nincs jó állapotban a bőröm akkor megéri használni és viszonylag sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Parfuwoman

2019. március 16.

Vásárláshoz kaptam más márkából kézkrémmintát,de nem volt elég a hidratálás,kirepedezett a kézfejemen a bőr,így megrendeltem ezt. Nővérem ajánlotta és már egy használat után csodát tett a bőrömmel,olyan selymes lett a bőröm ,mint nyáron . Már évek óta szertartasosan bekenem a kezemet kézkrémmel és a számat ajakápolóval éjszakára ,mivel akkor van ideje jól beszívódnj,sokkal hatásosabb ,mintha napközben többször is kenegetném.
Valóban jó zsíros érzetű,de beszívódik hamar,így aki napközben használja ,annak is megfelel. Csodaszer,abszolút megéri az árát,ekcémára hajlamosak szerintem nagyon jól járnak vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

papramona

2018. november 16.

Csomagban vettem az ajakápolóval, mert ahogy bejött az ősz megint durvul az ekcémám a kezemen és napközben gondoltam kenegetem vele. Eddig nagyon elégedett vagyok, felkenve enyhén zsíros (tipikus glicerin kézkrém) érzete van, de aztán pillanatok alatt beszívódik a bőrömbe és nem hagy ragadós tapintást. Kellemes illata van. Eltűntek a sebes repedések a kezemről napi 2-3x használat mellett már három nap alatt. Kézmosásnál mintha szappanosféle fehérség jönne le picit a bőrömből, ez fura, azt is megfigyeltem, hogy ha szárazabb a kezem akkor nem jön le kézmosásnál a krém. Összeségében véve jó krém, amin kellett azon egyelőre segített, aztán meglátjuk ha beüt a hideg hogyan muzsikál.

Update: még mindig szuper jól teszi a dolgát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Update: még mindig szuper jól teszi a dolgát. :)

Anilla5v

2018. november 10.

Gyorsan felszívódó formula. Kicsit fura mikor kissé opálos áttetsző ,,vazelines" látszatot kelt. Ennek ellenére kiválóan véd, akár kézmosás után is mint egy ,,védőkesztyű".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide