La Roche-Posay

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. november 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek

3 aktív hatóanyagot tartalmaz: a niacinamid (4%) regenerálja a bőrt, gyulladásgátló hatású és enyhíti a viszketést. A glicerin (30%) hidratál és védőréteget képez a bőrön. A karitévaj táplálja és védi a bőr barriert. Kellemes fluid textúra, gyorsan felszívódik, nem ragad, nem hagy zsíros réteget a bőrön. Akár 3 kézmosás után  is fennmaradó hatás.

Parabenmentes. Illatanyagmentes. Lanolinmentes. Hipoallergén.

La Roche-Posay termálvízzel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Szamocka

2021. szeptember 20.

Gyerekkorom óta nagyon durván száraz a kezem, télen annyira, hogy véresre repedezik. Tőlem több kézkrémet szerintem nagyon kevés ember próbált, a drogériás krémeken már rég túl vagyok, bőrgyógyász is írt rá gyógyszertárban kevert krémeket, de azok annyira testesek, hogy napközben nem használható. Már beletörődtem, hogy a teleket ilyen csúnya és fájdalmas bőrrel kell átvészelnem, de néhány hónapja egy barátnőm látva a lángoló vörös kezemet, mondta, hogy az ismerősei ódákat zengenek erről a krémről, próbáljam ki. Sok reményt nem fűztem hozzá, de tettem egy próbát. Nem akartam elhinni az eredményt! Testes, de mégis könnyen beszívódik, és képez egy védőréteget, ami valóban kibír - ha nem is három, de egy kézmosást mindenképp, és utána nagyon puha lesz a bőröm! Kiváltja a gyógyszertári kimérős kencéket is. Nem olcsó, de megéri az árát! Nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam, télen csak ez jöhet szóba nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

hdori

2021. július 3.

Átlagban nem érzékeny a bőröm csak a kezeimen, mert gyerekkoromtól kezdve ki vagyok ha koszos kezem, úgyhogy extrém sokat mosom őket. A korona időszak meg a sok alkohol fertőtlenítő annyira kikezdték a kezem, hogy már semmi nem akart segíteni. Már a scholl keratinos sarokkrémje sem, ami amúgy a nyáron repedezett sarkaimat nagyon szépen rendbe szokta rakni. Arcomra használtam már cica krémet, és meglepődtem, hogy milyen hatásosan segít a hegek eltűntetésében, úgyhogy láttam, hogy van ilyen kézkrém, úgyhogy ha ez nem akkor semmi sem. IMÁDOM, nem ragad, nem tocsogok a kezem utána, és rendbe hozta a foszlósra száradt mancsaimat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

LKlau

2021. július 2.

Egy csodaszer, de tényleg. Télen állandóan kiszárad a bőröm, bármivel kentem eddig hasztalannak bizonyult. Viszont ez a krém valami csoda. Télen-nyáron állandóan táskámban. Garantáltan hidratált kezek. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Nona8505

2021. április 9.

Nagyon szeretem. Nekem bevált az ekcémámra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Nagyon szeretem. Nekem bevált az ekcémámra.

Nagi85

2021. április 9.

Nekem csodaszer a nagyon igénybevett kezemre. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Nekem csodaszer a nagyon igénybevett kezemre. 🙂

dzsen1337

2021. március 9.

A kedvenc kézkrémem. Már 2 tubust elhasználtam belőle. Lefekvés elött szoktam felkenni, mivel elég zsíros. Pár nap alatt rendbe hozza, ha kiszárad a kezem. Az egyetlen negatívuma, hogy ahogy fogy egyre nehezebb kinyomni a flakonból, de ez csak apróság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Birkin22

2021. február 20.

Nagyon jó kis kézkrém, nem ragad, gyorsan beszívódik a hatása csodás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Nagyon jó kis kézkrém, nem ragad, gyorsan beszívódik a hatása csodás.

TBianka

2021. február 6.

A hideg és a sok kézmosás teljesen kiszárította a kezem + nagymamám ekcémájára kerestem valami jó krémet. Azt hiszem megtaláltam a legjobbat, nekem is, mamámnak is egyből rendbe rakta a kezünket. Sokáig puha lesz utána a kéz. Nem kell minden kézmosás után rögtön lennem. Így sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

sophienyuszi

2021. január 24.

Barátnőm ajánlotta, neki középsúlyos ekcémája van, nekem a múltkori nagy hideg erősebben kihozta azt a néhány foltomat, ami télen szokott lenni. A Bioderma atoderm testápolójával együtt használom: azzal bekenem az egész testem, ezt pedig egyenesen a foltokra kenem. Három nap alatt elmulasztotta az enyhe ekcémás foltjaimat, most pedig a kutyázástól kiszáradt kezeimre használom. 1990 forintot bőven megér, de még a dupláját is kiadnám érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

redkrisztina

2021. január 22.

Nekem a patikában ajánlották száraz, ekcémára hajlamos bőrre. Hát nekem egyáltalán nem jött be. Sűrű, nehezen szívódik be, tiszta zsír marad a kezem utána (30% glicerin ugyebár), el kellett menjek kezet mosni, hogy ne legyen minden tiszta zsír, ha hozzáérek. Három használat után kidobtam mert annyira idegesített, hogy nem szívódik be. Vannak ettől ezerszer jobb krémek. Pl. Bioderma Atoderm sensitiv. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide