La Roche-Posay

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

ProceradTM szabadalmazott aktív hatóanyagot tartalmaz, amely meggátolja az akné utáni piros és barna foltok kialakulását, amelyek gyakran a gyulladásos akné eredményei, mind a 6 fototípusnál. Ennek az aktív hatóanyagnak köszönhetően az akné utáni foltok elleni hatás már az arcbőr mélyén, kialakulásuk előtt, a melanogenézis stádiumában megtörténik. A ProceradTM ráadásul küzd a foltok kialakulása és felszínre jutása ellen, tehát a gyulladás utáni hiperpigmentáció ellen (PIH).

Az üde krém-gél textúra gyorsan felszívódik, nem ragad, nem zsíros és hosszan tartó matt hatást ad az arcbőrnek. Az egyszerű alkalmazásnak és az egyedülálló textúrának köszönhetően nem szükséges az arckrém bőrbe való bedörzsölése, ami minimalizálja a gyulladás elterjedését. Az arcbőr azonnal hidratált lesz. Kiváló sminkalap.

Kielemeztük a hónap krémjét: La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

Ár: 5000 , Eladó: egrycsajsz
Állapot: 1x próbált, gyakorlatilag új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Postázom is szívesen, fizetés utalással előre
Ár: 4600 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
summer88

2019. szeptember 22.

Nagyon durva kiszámolni, de kb. már 18 éve küzdök a pattanásokkal, miteszerekkel, rettentő sok pénzt elköltöttem kozmetikumokra, kezelésekre, ennek megfelelően már nagyon sok mindent kipróbáltam, és eddig nem tudott meggyőzni 1 krém sem, amíg ki nem próbáltam ezt a terméket! Csodaszer nem létezik, de az én bőrömön ez a krém jól működik. Az olajos csillogás délre, délutánra ettől is előjön, viszont a pattanások lenyugodnak (gyulladás csökkentő hatása van), rendszeres használat mellett kevesebb pattanás keletkezik. Viszonylag gyorsan hat, sajnos a testemen is elő szoktak jönni a kis szemetek, és néhány napos kenegetés után lenyugodnak, eltűnnek. Krémmániás vélemyékre alapozva választottam ezt, és nem bántam meg, hálás vagyok a véleményezőknek! ;) A komplett termékcsaládot használom, a habzó arclemosó és a tonik is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

picinyul

2019. szeptember 20.

Sajnos a karomon is sok pattanás van tavasszal. A barátnőm adta oda, hogy nézzük meg milyen és döbbenetesen sokat javult a bőröm állapota rövid idő alatt. Arcra és karra használom. A hidrtatáló hatása télre gyenge, nekem akkor nagyon könnyen kifújja a szél a bőröm. Lehet megpróbálom, hogy éjszakára másik krémmel kenem és nappalra marad az UV-s. Előjönnek a pattanások egyébként mellette, de már 2 éve használom,szerintem rosszabb lenne nélküle a helyzet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Ennie86

2019. szeptember 19.

A legeslegjobb barátommá nőtte ki magát ez a csodakrém. De ne rohanjunk ennyire előre. :) Sajnos sok problémám van az utóbbi 1 évben a bőrömmel. Extra zsíros és sajnos a cisztás pattanások se kerülnek el. Rengeteg szakirodalmat végignyálaztam, és végül erre a krémre esett a választásom, + a lemosójára a szérumok mellett. Először is a világ legjobb mattító krémje a világon! Mindentől 1 óra múlva fénylik a fejem. Vele 4-5 órákat simán kibír ami kb csoda. Nagyon kellemes a felvitele és az illata is. A foltjaim is halványabbak. A bőröm puha és hidratált. Valószínűleg télre nem lesz elég, de így is nagyon boldog vagyok hogy rátaláltam. Fényvédő valóban lehetne benne, de nekem így is tökéletes! :) 100 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

kaposztamester

2019. szeptember 10.

Nem tudom hogy ezzel a termékkel mennyire egyezik de először ezt próbáltam :La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Arcápoló Krém SPF30. Ennek a sima verziónak valami más az összetevője , valahogy más érzés felkenve . Teljesíteni jól teljesít de nappali használatra kényelmetlen zsíros érzetű .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

MelloRiza

2019. szeptember 4.

Sajnos nekem nagyon csúnya allergiás reakciót okozott. Reménykedtem benne hogy egy gyógyszertári krém ami elvileg (sok minden) mentes nem fog problémát okozni, de másfél hétig dagadt volt az arcom és nagyon nem akart helyre jönni gyógyszerrel se. A mai napig nem tudom melyik adalékanyag okozhatta. Sajnálom, pedig szimpatikus márka és krémnek tűnt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

bbianka9

2019. augusztus 13.

Nagyon szeretem ezt a terméket, hamar beszívja a bőröm és nem fénylik tőle. A pattanásaimat már másnapra szinte teljesen eltünteti. A illata és az állaga is kellemes. Most fogyott el de újra veszem az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 9.

Termékmintát kaptam a bőrgyógyászomtól és nagyon vártam, hogy kipróbáljam, mert rengeteg jót hallottam róla, de nekem sajnos nem vált be. A textúráját nem tudnám jól leírni, de nagyon nehezen eldolgozható, nem szárad meg és nagyon olajos marad a felszíne. A színe teljesen narancssárga, kénytelen voltam egyből lemosni. Lehet, hogy csak a termékmintával volt baj, a rendes termék nem ilyen szörnyű, de ez sajnos teljesen elvette tőle a kedvemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Heni94

2019. július 30.

Szuper kis krém. :)
Hidratál, mattít (igaz szerintem télre kevés lenne), és nagyon sokáig elég. Ár-érték arányban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Szuper kis krém. :)

Sparklingdiamond

2019. július 27.

Régebben,amikor még jóval problémásabb volt a bőröm egyáltalán nem vált be a pattanások csak úgy érlelődtek alatta is...majd gyógyszerkezelés után(Roa.), megváltozott a helyzet és végre elbír az arcom egy könnyed kis krémes-géles textúrát is! Lassan teszi a dolgát, észrevehetetlenül de mindig egy kicsit javít a bőr állapotán,szépen kiegyenlíti azt! Tőlem jár az 5 csillag mostmár, mert végre tudom élvezni azt a hatást, amit gyógyszerkezelés előtt nem tudtam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

TKataa

2019. július 19.

Nem teljesítette azt, amit vártam tőle, főleg ilyen áron. Kicsit szárította a bőrömet, nem úgy viselkedett, mint egy hidratáló. Pozitívum, hogy lassan fogy, sokáig elég, de nem az én bőrömre találták ki, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.