La Roche-Posay

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Notino-n 4 800 FT-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2021. február 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Notino, 4 800 FT

ProceradTM szabadalmazott aktív hatóanyagot tartalmaz, amely meggátolja az akné utáni piros és barna foltok kialakulását, amelyek gyakran a gyulladásos akné eredményei, mind a 6 fototípusnál. Ennek az aktív hatóanyagnak köszönhetően az akné utáni foltok elleni hatás már az arcbőr mélyén, kialakulásuk előtt, a melanogenézis stádiumában megtörténik. A ProceradTM ráadásul küzd a foltok kialakulása és felszínre jutása ellen, tehát a gyulladás utáni hiperpigmentáció ellen (PIH).

Az üde krém-gél textúra gyorsan felszívódik, nem ragad, nem zsíros és hosszan tartó matt hatást ad az arcbőrnek. Az egyszerű alkalmazásnak és az egyedülálló textúrának köszönhetően nem szükséges az arckrém bőrbe való bedörzsölése, ami minimalizálja a gyulladás elterjedését. Az arcbőr azonnal hidratált lesz. Kiváló sminkalap.

Kielemeztük a hónap krémjét: La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

Ár: 4 800 FT , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel

dodoskin

2022. június 13.

Nekem jól bevált, úgy látom kevésbé alakulnak ki új acnék a bőrömön. A kombinált bőrömön is gyorsan beszívódik, ezért reggel, és este is tudom használni. Nekem smink alatt sem kukacosodik. Az árát viszont sokallom ahhoz képest, hogy milyen kicsi kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

Szandi04.09.

2022. június 4.

Acne terápia után kezdtem használni sokkal egyenletesebbé teszi a bőröm, egy minimális fényesedést okoz de remekül végzi a dolgát az egész termék családott ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 4.

thatscrazy

2022. május 29.

Az arckrém megnevezés kicsit erős, mivel magában nagyon szárító hatású (annak is kell lennie), így mindenképp kell szerintem felé másik krém.
Az árát most megnéztem, nem tudom ennyiért újra venném-e, de amikor használtam úgy emlékszem nagyon sokat segített és elsősorban elindított a tudatos arcápolás útján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 29.

t.marta

2022. május 17.

Korábban gyakran voltak bőrproblémáim, nagyon szépen segített rajta.
Bár nem túl olcsó és kis kiszerelésű, egy tubus is sokáig kibírja, minimális mennyiség is csodákra képes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 17.

Korábban gyakran voltak bőrproblémáim, nagyon szépen segített rajta.

Bridddzs

2022. május 14.

Zsíros, tágpórusú, mitesszeres bőrrel rendelkezem. Az effaclar termékcsalád lemosó, tonik és ezt az arckrémjét használom már 2 hónapja minden nap reggel és este. Néha a hydraene legere arckrémet is bevetem ezek mellé, ha úgy érzem, hogy megfújta az arcomat a szél és egy kicsit jobban ki van száradva. Ez a krém nagyon szép egyenletessé varázsolta az arcbőrömet ez idő alatt. A pórusok méretét láthatóan csökkentette. Pattanásom még azokon a napokon is max 2 db, ha kijön. Alapvetően nagyon szeretem. A zsírosodást max 4 órán keresztül fékezi meg, de utána sajnos ugyanúgy csillog az arcom. Ezt a sima változatot és a fényvédős variációt próbáltam eddig. A fényvédős kicsit sűrűbb, de a hatását tekintve mindkettő ugyanolyan gyönyörű egyenletes puha arcbőrt eredményez.
Alapvetően nekem nagyon megéri beruházni, de fontos, hogy az arclemosóval es tonikkal együtt használjátok! Én próbáltam ezek nélkül is és rommá szárította a bőrömet!!! Nekem 5*-ot megér ennyi pénzért főleg!

( A problémám az, hogy még egy olyan terméket sem találtam, amitől egyáltalán nem zsírosodik a bőröm. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 14.

Sophie33

2022. május 9.

Napi szinten használom, hidratáló fölé, fényvédő alá. Nekem gyorsabban gyógyítja a pattikat, és segít egy picit a mattításban ( akkor jöttem rá igazán, mikor elfogyott, és fénylett a fejem mint egy zsíroskenyér...) Nekem ő más marad, szerintem jó , könnyen beszívódik, nem hagy nyomot nem kukacosodik, az illata is enyhe, ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 9.

noncsessz

2022. május 8.

Pattanás utáni foltokra vettem meg leginkább.
Amikor este rákentem az arcomra egy picit csípett, de nem adtam neki túl nagy jelentősséget.
Másnap konkréten lehámlott az egész bőröm azon a felületen ahol bekentem,és most olyan mintha egy “leégett” seb lenne a helyén.Borzalmas,az ára is nagyon magas!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 8.

Pattanás utáni foltokra vettem meg leginkább.

birovivi23

2022. május 6.

TOP TOP TOP Arckrém!!
Nagyon jó kis állaga van, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést az arcon? A pattik utáni foltokat fokozatosan halványítja, de idő kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

TOP TOP TOP Arckrém!!

mayaditty

2022. május 6.

Kicsit sűrűbb állagú, de könnyen beszívódik, nem hagy zsíros réteget és nagyon jó illata van. Eddig egy tubus fogyott el és most jön a következő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

00LaurA00

2022. április 30.

Nem hidratál,de a pattik és a foltok eltüntesében hatásos.
Smink alá nem ajánlom viszont,mert kukacosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 30.

Nem hidratál,de a pattik és a foltok eltüntesében hatásos.
Smink alá nem ajánlom viszont,mert kukacosodik.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.