La Roche-Posay

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

ProceradTM szabadalmazott aktív hatóanyagot tartalmaz, amely meggátolja az akné utáni piros és barna foltok kialakulását, amelyek gyakran a gyulladásos akné eredményei, mind a 6 fototípusnál. Ennek az aktív hatóanyagnak köszönhetően az akné utáni foltok elleni hatás már az arcbőr mélyén, kialakulásuk előtt, a melanogenézis stádiumában megtörténik. A ProceradTM ráadásul küzd a foltok kialakulása és felszínre jutása ellen, tehát a gyulladás utáni hiperpigmentáció ellen (PIH).

Az üde krém-gél textúra gyorsan felszívódik, nem ragad, nem zsíros és hosszan tartó matt hatást ad az arcbőrnek. Az egyszerű alkalmazásnak és az egyedülálló textúrának köszönhetően nem szükséges az arckrém bőrbe való bedörzsölése, ami minimalizálja a gyulladás elterjedését. Az arcbőr azonnal hidratált lesz. Kiváló sminkalap.

Kielemeztük a hónap krémjét: La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

Ár: 5000 , Eladó: egrycsajsz
Állapot: 1x próbált, gyakorlatilag új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Postázom is szívesen, fizetés utalással előre
Ár: 4600 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
Vickisgone

2019. május 23.

Meg csak az elso tubust hasznalom, de eddig nagyon tetszik! Gyorsan beszivodik, enyhe, kellemes illata van es latvanyosan kevesebb kis piros borhiba, miteszer van az arcomon. Reggel es este is idealis. En batran ajanlom mindenkinek problemas borre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

ildiko91

2019. május 21.

Akinek problémás a bőre annak kötelező alapdarab. Nagyon könnyed, gyorsan beszívodik, különös illata nincsen. Kialakuloban lévő patikat már csírájában elfolytja, ami meg kijött hamar leszárítja. Smink alapnak is tökéletes! Hosszú távon kell mellé az esti vagy nappali hidratáló!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

iKati

2019. május 21.

Bőrgyógyászom ajánlotta és adott egy csomó mintát is. Szépen leszárítja a lemosó a pattanásokat, de elengedhetetlen a hidratálás a duo használata mellett is. Én csak zsíros bőrrel küzdőknek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Vicky12

2019. május 19.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, youtube videóban is láttam, hogy nagyon ajánlják mondom egy próbát megér. Szerencsém volt mert szettben 4500ft-ért vettem meg a habzó arctisztítójával. Sajnos nekem nem vált be, úgy használtam ahogy le volt írva a tájékoztatóban. Fél évig használtam, de utána megváltam tőle mert csak egyre több pattanás jött ki rajtam. A helyzet még rosszabb lett, mint amielőtt elkezdtem volna használni. Nem vagyunk egyformák sajnos az én bőrőm így reagált rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Lidia88

2019. május 11.

Pubertás koromban állandóan pattanásokkal küzdöttem. Rengeteg krémem kipróbáltam, és ez volt az egyetlen ami használt. Reggel, este, arctisztítás után kentem vele az arcom, ez első pár hétben mindenhol, aztán már csak a problémás helyekre. Az arcom ujjászületett. Valószínűleg a hormonjaim is akkor kezdtek el lenyugodni, mindenesetre azért ő is tuti sokat segített. Évekig utána muszáj volt hogy legyen belőle itthon mert rettegtem hogy ujbol megjelennek és tudtam hogy ő rögtön segít. Nagyon ajánlom, főleg az arctisztítójával kombinálva, viszont mindenféleképp kell mellé plusz hidratáló mert az a lemosó után ez a krém nem elég ( hidratáltság szempontjából). Ha lehetne, 10 csillagot adnék, annyira hálás vagyok neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

jimpy

2019. május 9.

A harmadik tubussal használom jelenleg. Az elsőt lassan 3 éve kaptam, a bőrgyógyászom javasolta, mert nagyon ramaty állapotban volt az arcbőröm, tele voltam ételallergia miatti kiütésekkel, ekcémával, pattanásokkal és azok nyomaival is. Ez a krém egyenesen csodát tett! 1 hónap alatt eltüntette a nagyobb bőrhibákat, elhalványodtak a pattanásnyomok is. 2 hónap használat után pedig puha, tiszta, teljesen foltmentes arcbőröm lett :)

Azóta sokkal jobban figyelek az étkezésemre, a bőrápolásomra, így szerencsére sokkal jobb állapotban van a bőröm, de azért gyakran előfordul 1-1 pattanás az arcomon, amit rögtön ezzel kenek, így eleve nem alakul ki a hátrahagyott sötét folt. Nem használom minden nap, ahogy előttem is sokan írták nem hidratál eléggé (főleg az én száraz, vízhiányos bőrömnek nem elég). Ha valami miatt romlik az arcbőröm állapota, akkor előveszem, pár napig használom és teljesen rendbeteszi a bőröm. Az ára tényleg borsos, de nekem ilyen használat mellett egy tubus nagyon sokáig elég. Mindig tartok egyet a szekrényben, megnyugtat, hogy van egy krém, amihez mindig nyúlhatok, ha romlik a bőröm állapota.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

juditjanka

2019. május 9.

Nem rossz ez a krém, de nem is nagyon jó. Nem hidratál elég jól, bár nem is ez a főprofilja. Nekem ez a foltmegelőző, eltüntető hatása kb. nulla volt. De ettől még működhetett volna jól, mert szeretni akartam, de az hogy KUKACOSODIK. na ez a halálom. És még csak nem is primer és púder és mindenféle rétegek után. Simán önmagában kukacosodik. Nem is értem. Az elején nem tűnt fel, leht egy kis állás után csinálja ezt? A lényegen mondjuk nem változtat, borsos az ára ahhoz képest, hogy lényegében egy olcsó drogériás krém is tudja ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

katalinmester13

2019. május 8.

Elhasználtam egy teljes tubust. Nekem nem vált be igazán: a meglévő pattanásokkal nem csinált semmit; ugyanúgy jött belőlük az utánpótlás mint ez előtt; a pattanások utáni piros és barna foltok is megvannak.
Nagyon fimom, puha bőrérzetet produkált, viszont egy idő után rászáradt-vagy mit csinált-az arcomra, és egyszerűen lepörgött. Többet vártam tőle. Nem tervezek újabb vásárlást belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 8.

EnyediF

2019. május 7.

Kicsivel több mint egy hónapja használom.... Nem tudom biztosra hogy valóban ez tett-e csodát az arcommal. Valószínűleg igen, mert semmi más nem változott az arcápolási rutinomban, és most a valaha legszebb és legtisztább az arcom. Puhává varázsolja a bőrt, mindezt úgy hogy közben nem marad ragacsos az arcom.
Ha a szemembe kerül, istenesen tudja irritálni, de hát istenem, nem szemre való krém, vigyázni kell a szemek környéken. Összességében ez nem von le csillagot, és nekem igazán bevált. Újravevős, csillagos ötös:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Zsuzska1979

2019. április 30.

Imádom ezt a krémet. Évekig küzdöttem a pattanásokkal, és a tág pórusokkal. Eredménytelenül. Amióta ezt használom naponta, (plusz a Balea fehéragyagos maszkját egy héten egyszer) nagyon ritkán van csak pattanásom, és a tág pórusok mostanra már majdnem teljesen eltűntek ( a tág pórusok eltűnését nem tudom hogy ez okozta e vagy a Balea maszk). Nem olcsó krém, de nekem megéri az árát, és elég sokáig is kitart egy tubussal. Utólag láttam, hogy rossz helyre írtam, nekem a fényvédős változata van. Itt csak az kapható. Sokan vannak rossz véleménnyel róla, de nekem bevált. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.