La Roche-Posay

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Notino-n 7360 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2024. március 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Notino, 7360 Ft

ProceradTM szabadalmazott aktív hatóanyagot tartalmaz, amely meggátolja az akné utáni piros és barna foltok kialakulását, amelyek gyakran a gyulladásos akné eredményei, mind a 6 fototípusnál. Ennek az aktív hatóanyagnak köszönhetően az akné utáni foltok elleni hatás már az arcbőr mélyén, kialakulásuk előtt, a melanogenézis stádiumában megtörténik. A ProceradTM ráadásul küzd a foltok kialakulása és felszínre jutása ellen, tehát a gyulladás utáni hiperpigmentáció ellen (PIH).

Az üde krém-gél textúra gyorsan felszívódik, nem ragad, nem zsíros és hosszan tartó matt hatást ad az arcbőrnek. Az egyszerű alkalmazásnak és az egyedülálló textúrának köszönhetően nem szükséges az arckrém bőrbe való bedörzsölése, ami minimalizálja a gyulladás elterjedését. Az arcbőr azonnal hidratált lesz. Kiváló sminkalap.

Legendás kozmetikumok: La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

Ár: 7360 Ft , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 6200 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 3000 Ft , Eladó: csokirhnn
Állapot: 1/4-e hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás vagy személyes átvétel
Ár: 5000 Ft , Eladó: Piko888
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Herend, fizetés: Banki utalást követően foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

edinaa225

2024. március 3.

Imádom ezt a terméket! Tini korom óta használom, kipróbáltam ordinaryt , koreai termékeket, professzionális drága termékeket, minden mentes termékeket , geek termékeket, revox.. . csak romlott a bőrőm állapota, mindennap 1-1 gyulladt pattanás. Visszatértem ehhez a kis csodához, reggel az arcom az összkép csodaszép sima kisimult pattanásmentes arcbőr.. 1 hét használat után már látszik az eredmény. Nem is szeretnék többet kísérletezni mert csak az arcbőröm romlásához vezet. Marad a jól bevált Effeclar duo, bár lehetne parfümmentes a jövőben... :)

Update: Kivonták a forgalomból, viszont Effaclar Duo +M néven visszatért más hatóanyaggal... kíváncsi vagyok :) Sajnálom hogy kivonták a forgalomból

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 3.

Sandra44

2024. február 25.

Régebben olcsóbb volt, akkor érdemesnek tartottam megvenni. Pattanás utáni foltokat nagyon gyorsan halványítja, zsíros bőrömre használtam hidratáló krémként, ma már csak a pattanásokra vagy a foltokra kenem. Az ára miatt nem hiszem hogy újravenném. Árától eltekintve szuper termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 25.

Rebeka_R09

2024. február 1.

Tök jó termék, kiegyenlíti a bőrt. Tiniként a bőrgyógyászom javaslatára használtam, a Differin kezelésem mellé. Igazából inkább a foltmegelőzésre érdemes beszerezni. Viszont az ára miatt nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 1.

Kremek

Korcsoport: < 18
2024. január 2.

Nekem nagyon tetszik ez a termék, még nem régóta használom de azt észrevettem, hogy amióta használom azóta kevesebb pattanás jelenik meg az arcomon

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2024. január 2.

janes933

2023. november 27.

Pattanás után hegeim maradtak, pigment foltos lett az arcom . A kozmetikus ajánlására vettem meg. Az összképet javította, jobb állagú lett a borom tőle , de nekem ez sajnos nem használt.Kitartó voltam így 2 dobozzal használtam el, de sajnos semmi.Többet vártam ettől a terméktől .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 27.

annnaaaaa

2023. november 15.

Még tavasszal használtam napi rendszerességgel, csak ezt, és teljesen rendbe tette az arcom, viszont most nyár végén vettem egy újabb dobozzal, és teljesen kiszárította a bőrömet és nagyon sok patim lett tőle, gyanítom változtattak az összetevőkön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 15.

tiktokonlattam

2023. november 8.

tiniként a kedvencem volt, első igazi skincare termékem, patikra tökély.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 8.

tiniként a kedvencem volt, első igazi skincare termékem, patikra tökély.

karpatizsofi

2023. november 4.

Jobbra számítottam ennyiért. Este a pattanásra viszem fel amit néha leszárít néha nem. A gyulladást szinte mindig leviszi róla de magát a pattanást nem tünteti el teljesen. Folthalványításban sem tapasztaltam olyan nagy átütő változást, de még azért próbálkozom vele. Gondolkozom a 3as értékelésen de még bizakodó vagyok

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 4.

Ersnt

2023. szeptember 28.

Nagy reményeket fűztem hozzá, sokáig használtam hátha egyszer eljön a hatás, de sajnos nem segített az arcom állapotán, kiszárította

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. szeptember 28.

kitti9797

2023. szeptember 9.

Egyedül ez az az arckrém, ami bevált a pattanásaimra. Mindig kipróbálok valami olcsóbbat, de végül úgyis visszatérek ehhez. Az arclemosójával együtt használom. Amit viszont nem sikerült megállítania, az a zsírosodás :/ arra nem találtam még megoldást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 9.

Antioxidánsok: Linoleic Acid, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Linoleic Acid, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban és számos növényi olajban is megtalálható. A bőr felső rétegében is megtalálható összetevő, aminek fontos szerepe van a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal küzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a pigmentfoltok méretét és súlyosságát is.

A kozmetikumokban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt összetevő, ami segíti a vizes és az olajos összetevők összekeveredését.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.