La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Korrekciós Bőrápoló Bőrhibák és Eltömődött Pórusok Ellen

La Roche-Posay

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bizsuka, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2023. október 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• ÚJ TUDOMÁNYOS FELFEDEZÉS: A bőr mikrobiomjában a bőrhibákat okozó baktériumok több altípusból, úgynevezett filotípusokból állnak. A kutatások megállapították, hogy amikor ezek között a filotípusok között alacsony a változatosság, az összefüggésbe hozható a bőrhibák elszaporodásával és komolyságával.
  • INNOVÁCIÓ: Az új Phylobioma hatóanyag, amely a mikrobiom tudományon alapul, bizonyítottan hatékony a bőrhibákra és a zsírosodásra hajlamos bőrön, és a faggyú túltermelését célozza meg.
  • JAVALLATOK: Komoly és visszatérő bőrhibák. Akné utáni foltok. Férfiak és nők számára. Minden fototípuson tesztelve: I, II, III, IV, V, VI. Kiújulás elleni hatás. Gyengéden hámlaszt, hogy megelőzze a pattanások kialakulását. Hidratáló formula. Az aknéra hajlamos bőrűek számára is alkalmas, és az orvosi rendelvényre felírt benzoil-peroxid mellett is használható.
  • TEXTÚRA: Hidratáló, mattító gél-krém. Nem zsíros hatású. Kiváló sminkalap. Nem komedogén.

Ár: 4499 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bettiy

2024. június 11.

Szerintem elég drága. Olyan mintha nem is lenne tele a tubus. Pattanások hamarabb eltűntek. De nem mindegyiken segített. Pattanás utáni foltokon halványit. Főleg esténként használom de nekem nem újra vevős szerintem. Egyre több zárt komedom lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 11.

nitadbr

2024. június 4.

Második nekifutásom a márkával, ezúttal ezt a krémet az Ultra koncentrált szérummal kezdtem el használni, sajnos nekem nem hozott változást a pattanásokkal, miteszerekkel, így szerintem nem próbálkozok ezzel a márkával már :(
Mint krém, nagyon szuper lehetne egyébként, de nekem ugyanúgy jöttek ki pattik, gyulladtak is, így halványítani sem tudta a foltokat, mert mindig volt egy újabb a fejemen...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 4.

BD77

2024. május 21.

2024.04.23.
Kevés is elég belőle, kellemes az illata, kellemes a használata, és úgy tűnik tényleg hatásos, bár nem csak ezt használom az arcomra. Kis időt még adok az 5 csillagig, majd updatelek, de eddig meggyőzni látszik..:)

UPDATE-2024.05.21.
Jár neki az 5 csillag, újravevős lesz!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 21.

2024.04.23.

UPDATE-2024.05.21.
Jár neki az 5 csillag, újravevős lesz!:)

doja_d

2024. május 16.

Minden igaz amit ígér, a szinte reménytelennek tűnő pattanás helyzetet megoldotta pár hét alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 16.

Khajni_01

2024. május 15.

2 hét használat alatt rengeteget javított a bőrképemen. Szinte teljesen eltűntek a pattanások és a hegek is sokat halványodtak. (Mást is használok mellette)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 15.

stunde

2024. április 28.

Nagyon jó pattanásra hajlamos bőrre. Reggeli rutinban használom,nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 28.

00Henike00

2024. április 26.

Érzékeny, T-ben zsírosra kiváló, azóta nem jelentek meg új pattanásaim, vagy legalábbis nem annyi, így ez úgy tűnik használ szépen a megelőzésre is, a foltokkal szerintem nem sokmindent csinál egyébként, de arra vannak más termékek, a megelőzésre szerintem nagyon jó kis termék, szinte csak 1 pattanás jelenik meg néha az arcomon. Nem használom mindennap, kb 2-3x egy héten, mert eléggé érzékeny a bőröm, a többi nap sima hidratálót használok estére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 26.

Dalma027

2024. április 23.

2 nap használat után látom a hatását. Halványodnak a foltok, akné csökkent, pirosodás csökkent egységes a bőrfelszín.
Szép, fényes a bőröm, nem csillog, hanem szép fénye van. Nem dobja le a bőröm, mogyorónyi mennyiséget teszek fel, nyakra is, dekoltázsra is elég..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 23.

mano

2024. április 9.

A múlt évben egyszercsak elromlott a bőröm: csúnya, nagy piros pattanások jelentek meg folyamatosan az államon, amik csúnya hegeket is hagytak maguk után. Nagyon csúnya lett a bőröm, sose volt ilyen rossz állapotban. Ez a krém tényleg nagyon sokat segít a hegeken és a pattanások számának csökkentésében is. Borsos ára ellenére a harmadik tubussal veszem, mert nekem nagyon sokat segített! A biztonság kedvéért azért berendeltem ezt az új Mela B3 szérumot is, hátha a kettő együtt képes lesz újra széppé varázsolni az eddig problémamentes arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 9.

gen0

2024. március 20.

Senki sem írta előttem, szóval valamelyik szérumomat nem szeretheti, de nekem kukacosodik ha keveset ha sokat kenek. Nekem nem igazán segít mondjuk semmi sem. Azt állítják hormonálisak a bőrproblémáim, de eddig senki sem tudta bizonyítani. Szóval nekem csak 4* (az előző sztem jobb)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Zinc PCA, Mannose, Propanediol, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

A Vitreoscilla Ferment a Vitreoscilla fermentálásával nyert kivonat. Tanulmányok kimutatták, hogy a Vitreoscilla Fermentnek ugyanolyan előnyei vannak, mint a probiotikumoknak, vagyis segít fenntartani az egészséges mikrobiomot, mely révén segít fenntartani a bőr hidratáltságát és csökkenti a gyulladást. E szerint a kutatás szerint az összetevő Vichy termálvízzel kombinálva erősíti a bőr védekezőképességét és barriert. A kivonat nagyon gazdag aminosavakban, beleértve a jelenleg ismert mind a 13 nem esszenciális aminosavat, és mind a kilenc esszenciális aminosavat.

Kelátképző szer, amelyet kozmetikai készítményekben használnak, hogy fémionokhoz vagy fémvegyületekhez (pl. réz vagy vas) kötődjenek, ezáltal megakadályozzák, hogy azok a bőrhöz vagy hajhoz tapadjanak. Az összetevő szerepet játszik a termék általános stabilitásában, esztétikájában és hatékonyságában. Ezen kívül k hozzájárul a termék tartósítószer-rendszerének megerősítéséhez is, mivel megakadályozza, hogy a fémionok destabilizálják a tartósító összetevőket a vízbázisú készítményekben.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

A kozmetikumokban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt összetevő, ami segíti a vizes és az olajos összetevők összekeveredését.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.