La Roche-Posay

Ár:   4049 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2012. május 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Zsírosan fénylő bőrre.
  • Érzékeny bőrre is megfelelő.
  • Olajmentes, felitató-hatású textúra: bizonyított hosszan tartó matt hatás.
  • Nem komedogén. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt.

Egyedülálló aktív hatóanyagai:

1. - Sebulyse, egy új, faggyú-szabályozó aktív hatóanyag, amely hatékonyabb, mint a Cink, és amelyet azért válaszották ki, mert a forrásánál szabályozza a faggyútermelést
  2. - Olajmentes textúra mikro-gömbökkel és perlittel gazdagítva a matt bőrért

Azonnal hidratálja és mattítja a bőrt. Napról napra a bőr textúrája finomabbá válik,
a pórusok összehúzodnak és a faggyútermelés lelassul.

kaposztamester

2019. szeptember 10.

Szerintem nagyon jó kis mattító krém. Nekem működik smink alá is .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Szerintem nagyon jó kis mattító krém. Nekem működik smink alá is .

saeszti

2019. augusztus 27.

Jól hidratál, viszont 3-4 óra múlva ugyanúgy zsírososik a bőröm, pedig mattító púdert is használok. Pattanásokat nem okozott. Legközelebb maradok a Mac timecheck lotion-nál, ami ténylegesen mattít. Most 3 csillag de majd ősszel/télen újra kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

balkri

2019. augusztus 25.

A forró nyár kellős közepén kezdtem el hasznàlni, de a mattító hatását nem tapasztalom. Kidobni biztos nem fogom, lehet ősszel majd jobban fog működni. Később visszatérek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Kispanda

2019. május 16.

Nem hagyott bennem túl mély nyomot, ennyit olcsóbb krém is tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Nem hagyott bennem túl mély nyomot, ennyit olcsóbb krém is tud.

Viola23

2019. május 15.

Sajnos nem igazán hozta a várva várt csodát. A bőröm hamar zsírosodik így is, hiába kenem fel az arcomra. Az alapozó alatt hamar átfénylik. Mintha nem is használtam volna semmit. Még egy óráig sem marad matt az arcbőröm. Hidratálás szempontjából kapja a három csillagot. A száraz részeket egész jól hidratálja. Pattanást nálam nem okozott. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Kitti0120

Korcsoport: < 18
2019. április 6.

Borzalmas! Ennyi penzert eleg nagy volt az elvarasom.Eloszor is olyan pattanasokat okozott hogy az valami kegyetlen.Pedig kerdeztem is a gyogyszertarost hogy mit ajanl ilyen pattanasos borre.Borzalmas senki ne vegye meg inkabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 6.

totti04

2019. március 29.

Nem vagyok teljes mértékben elégedett ezzel a termékkel, jobban bejött ennek a kistestvére a Duo+, de egyszeri vételnek jó krém. Könnyen beszívódik, kellemes illata van és a legfontosabb, hogy megfékezi a pattanásokat. Összeségében jó, de nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Ffanny12

2019. január 17.

Számomra ez maga csoda!
1 éve elhatároztam magam és a gyógyszertári krémek, lemosók felé vettem az irányt a rengeteg drogériás csalódás után. Amennyi pénzt azokra kidobtam gondoltam nem veszíthetek.
Termékcsaládot ajánlották és szinte véletlen találtam rá erre az adott krémre. Valami földön túli csoda. Elképesztően jól működik mind a mattító mind a hidratáló "funkciója".(pattanásokról nem is beszélve)
Nyilván nyáron kevésbé használtam hiszen akkor a zsírós bőrt hidratálni öngyilkosság.
Nagyon aggódtam az ára miatt de minden forintot megér. Érdemes körbe nézni több gyógyszertárban is, nagyon eltérőek az árak.
Abszolút újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

Számomra ez maga csoda!
Abszolút újra vevős!

Linduska

2019. január 16.

3 hete használom,elégedett vagyok. Pattanások számát, és nagyságát is jelentősebben csökkentette. Gyorsan beszívódik, könnyű textúrájú nem hagy nyomot az arcon, nagyon kis mennyiség(borsószemnyi) elég belőle. Talán a zsírosabb T vonalban ( homlok, orr) nem tökéletes. De összességében biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

zsalexa

2019. január 4.

Kb. két hete használom, de nagyon meg vagyok vele elégedve. A hideg nagyon kiszárította az egyébként zsíros bőröm, és a Clinique krémje nem nyújtott elég hidratálást. Ez viszont tökéletesen bevált! Nem csillog tőle az arcom, nem okozott semmilyen irritációt, és nem is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.