Best of Beauty 2019

La Roche-Posay Effaclar BB Blur Instant Oil-Absorbing Coverage Cream Mousse SPF20

La Roche-Posay

Ár:   €21   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2017. november 2.

Ár:   €21
Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Effaclar BB Blur azonnali felszín- és színkorrekciót végez az arcbőrön. Az egyenetlenségeket elfedi, természetesen korrigálja a bőr tónusát köszönhetően az ultra könnyű, lélegző textúrának. Ultra hatékony olaj- és nedvességmegkötő összetevőkkel a bőr bársonyos érzetű, matt marad és egyenletes.

SPF20 - titanium dioxide 10,66%

Fair/light és light/medium színekben kapható.

vanett

2016. augusztus 14.

Igen jól fed, szupermatt felszínt hagy maga után egyből a felkenés után (én az ujjaimmal egyegettem el egy nagyobb borsónyi adagot, s az elég volt az egész arcomra - nyilván ekkora mennyiségnél nem erre bíztam a fényvédelmet).
Nem bírom a kémiai fényvédőket (szinte mind pattanást okoz), ezért külön örültem a titánium-dioxidnak. A folyékony alapozókkal sincsen nagy barátságban az arcbőröm, mert eddig mindegyik másnál vagy a kukában végezte - azok is kicsapják a fejemet. Így nem könnyű a folyékony fedés mellett voksolni...
Nagyon szerettem volna, hogy ne okozzon semmit csúnyaságot az arcomon, de nem így lett, sajna. :( Ettől még ez másnak lehet egészen fantasztikus cucc, nekem nem kért belőle a bőröm.
Egész nap szép matt volt a bőröm, egyenletesen tartotta magát. Hosszútávú tapasztalataim viszont nincsenek, ugyanis egy napos kaland volt. Adok rá egy biztonságos 3 csillagot, de csak azért, mert fogalmam sincsen, mennyire jó vagy rossz cucc. Bocsi! Ne az én véleményemre alapozzatok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.