La Roche-Posay

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: ilditoth, Módosítva: 2019. augusztus 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az egyedülálló hidratáló formula kétféle hialuronsavat és B5-vitamint tartalmaz. Hatékony a ráncokkal szemben, rugalmassá és simábbá teszi az érzékeny, bőröregedésre hajlamost bőrfelszínt.

Missglamorazzi

2021. január 15.

Második tubuskát használom belőle, én megkedveltem, de nem lett must have. Így télen kiegészítem egy picit dúsabb textúrájú krémmel, de alapvetően smink alá megfelelő alap, szépen mutat rajta az alapozó és a többi termék Nagyon száraz bőrűeknek azt hiszem kevés lehet, de pl Vichy 89 vagy a L'oréal aloe Hydra Genius még nagyon jól kombinálható vele - de akkor meg árban ugye miért kerül ennyibe, ha nem elég önmagában? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

momo

2020. október 24.

Nagyon (!!) szilikonos, műanyagos érzetű krém, engem leginkább egy primerre emlékeztet. Nem mélyen hidratál, inkább csak a bőr tetejét teszi szilkonosan csúszóssá. Látványra így ok, de ennél azért én szeretnék többet tenni a bőrömért. Nem jól viseli a fényvédőt, pedig próbáltam fizikaival, kémiaival , színezettel és hab állagúval is. Ha egy hidratáló nem barátkozik a fényvédővel, az nálam kuka. Ez csak azért nem ment oda, mert alkalomra lehet hogy feldobom primernek. Hidratálóként nem tudom ajánlani.

Update: elfogyott az éjszakai krémem, így néhány napra bevetettem ezt. Az eredmény: pattanások, nyílt és zárt mitesszerek, borzalom. -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

Pocok7

2020. augusztus 30.

Épp hidratáló keresésben voltam, a LRP tolerian hidratálók után valami extrábban akartam kipróbálni, de nem volt jó ötlet. Az első 3 jó vélemény hatására vettem meg. Ráncaim ugyan még nincsenek, csak kiváncsiságból próbáltam ki. Megszokott praktikus csomagolás, géles-szilikonos tapintású termék, nincs erős illata. Az állaga miatt én sem szivesen használom, de az első 1 hét után azt gondoltam mégsem olyan rossz, mert nem okoz semmilyen irritációt vagy mellékhatást, aztán másnap megjelent 2 patti is a homlokomon, megvártam amig elmúlnak, utána ujra használtam, de ugyan ez, maj egy 3ik esélyt is attam neki, végül hagytam. Azóta csak a nyakamra és dekoltázsomra kenem, ott viszont mintha feszesebb lenne a bőröm, de lehet hogy csak beképzelem :D a másik pozitivum hogy nagyon szépen mutat rajta a smink. Én nem használok primert soha, de ez annak szerintem megállná a helyét, soha semmilyen hidratálót nem mutatott még az alapozó, valahogy természetesebben terül. De mivel sajnos nem tudom arca kenni így ez nekem nem nagy pozitívum :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Virvatuli

2020. június 26.

Sajnálom, hogy én rontom le az eddigi tökéletes pontszámát, de nekem nem vált be igazán. Bár elvileg minden bőrtípusra jó, nekem nem elég a hidratálása szérum és toner mellett sem. Ráadásul tele van szilikonnal, amire még soha nem voltam kényes, de ebben a krémben zavar, mert tapintható, csúszós réteget hagy az arcomon, ami nem minden alapozóval működik együtt. Ezek miatt nem kényelmes érzés a bőrömön, és se télen, se nyáron nem tudom igazán kihasználni. A tubus végén járok, de egyre kevésbé szívesen nyúlok érte, és alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 26.

balkri

2020. február 8.

Nagyon szeretem a La Roche Posay termékeket és kíváncsiságból vettem meg ezt a terméket. Jól hidratál, nincs húzódó érzés, nem lesz ragacsos, de sajnos hamar átfényesedik az arcom, amit pl. a Redermic-C UV SPF 25-nél nem tapasztaltam, így átváltottam arra, hogy éjszakára használom, reggelre nagyon szép kisimult és hidratált a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 8.

GlamourAndStyle

2019. június 17.

Ahogy betöltöttem a 25-öt (lassan 2 éve) fokozottan kezdtem ügyelni a bőröm (és testem állapotára) a "fő a megelőzés" szellemiséget követve. Bár a magam lassan 27 évével még nem érzem úgy, hogy én lennék a ránctalanító termékek legfőbb indikátora a hatásukat illetően, mégis úgy gondolom, hogy aki hasonló cipőben jár, mint én, és szeretné a tudatosabb bőrápolás felé tett lépéseket megtenni, annak hasznos lesz a hozzászólásom. Először egy általam igen kedvelt bőrgyógyásznál hallottam erről a krémről + a szérumjáról. Miután kora tavasszal egy drogériás maszk iszonyú rondán kiütötte az arcbőrömet, nagyon óvatos vagyok, igyekszem olyan termékeket választani, amiben a lehető legkevesebb irritatív összetevő van.

Kb. 1 hónapja használom és teljesen le vagyok nyűgözve. A bőröm enyhén vízhiányos, egyéb gondom nem nagyon van vele, de amióta ezt a krémet használom, érezhetően hidratáltabb, a szemem körüli apró ráncok is mintha kisimulni látszódnának. Nagyon kellemes érzés viselni, hamar beszívódik, nem ragacsos, ami nyáron alapkövetelmény számomra. Nagyon érdekes állaga van egyébként, tényleg olyan bársonyos, selmyes a textúrája, így szerintem télen sem lesz kevés. Összességében a bőröm állapotával semmi gondom nem volt, de most még szebb a bőrképem, a kozmetikusom is megdícsérte, ez pedig számomra megfelelő visszajelzés. :) Ahogy az első hozzászóló is írta, akik a kezdődő ráncokat akarják karbantartani, illetve megelőzni, azoknak tökéletes választás. Biztos, hogy újraveszem, legközelebb talán a szérumjával együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

juditviktoria

2019. június 17.

Az eddigi legjobb hidratáló krém amit használok!Nagyon szereti a bőröm,nem nehezíti el,puha,bársonyos lesz tőle,az összkép egyből sokkal szebb!Nagyon ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Nomi86

2019. január 29.

Sziasztok ! Csak ajánlani tudom ezt a terméket. Reggel és este is használom, és az államon levő pattások is másnapra halványultak.
Könnyű, kellemes érzés, szépen lehet sminkelni is rá. Ajánlom vízhiányos bőrre is, és akik a kezdődő ráncokat szeretnék karbantartani.

Szép napot!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Szép napot!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ph szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag