La Roche-Posay

Ár:   5579 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. november 24.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az első BB krém a LRP-tól, ami kifejezetten az érzékeny bőrre készült és LPR termálvizet tartalmaz. Egy lépésben hidratálja, nyugtatja és védi a bőrt. Az ásványi pigmetek azonnal a bőrbe olvadnak és kiegyenlítik azt.

La Roche-Posay Hydreane BB Krém 40 ml
Ár: 3000 Ft , Eladó: Lyne
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest XII. kerület, fizetés: Postázást csak több termékem vásárlásakor tudok vállalni. Személyes átvétel: Buda I., II.,XII., XI.(Móricz környéke), XXII (Savoya, Campona), vagy Budaörs, Törökbálint
Futureline

2019. december 1.

Hello zsirosbodonbe fejelt meztelen csiga, akire ha meg a nap is rasut augusztus 20.-ai tuzijatekkent verodik rola vissza a feny Kate Perry alakjat hologramkent vetitve ki az egre. Te is La Roche BB kremet hasznalsz? Nana. 2 tubust vettem belole kb. 2-3 ev szunettel. Az elso korben mattito papirral, puderrel neha felkentem. Vegul elfelejtettem, megromlott, levet eresztett amikor kinyitottam a tubust. Kidobtam majd hosszu szunet utan ismet La Roche termekeket kezdtem hasznalni es ujra megvetem. Orultem hogy van o is. Hogy mi lett vele mar halvany fogalmam sincs. Eltunt. Konnyu allagu, jol eldolgozhato. Az alkohol erzodik benne. Ennek ellenere jol hidratalt es nem irritalta a borom. Az enyhe pirossagot jol eltuntette, frissebb borkepet adott. Viszont brutal olajos hatasa volt es mindent osszefogott amihez hozzaert. Hiaba mattitolap vagy puder. Nyaron soha sem hasznaltam, sot most elkepzeltem valakin ezt 35 fokban es ramjott a rohoges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

puddpuddi

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 23.

Nem érzem nehéznek és nem fénylik tőle az arcom, de nem is irritálja vagy szárítja ki. Amikor természetesebb hatást szeretnék felhigítom nagyon kevés naptejjel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

raczrenike

2019. május 20.

Par napja kezdtem el hasznalni. Eleg erzekeny a böröm, nem tudok barmilyen kremet hasznalni. olyat kerestem, amiben fenyvedö van, könnyü, nem maszk hatasu. Megtalaltam, nagyon megszerettem. Nekem nem csillog töle a böröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Kispanda

2019. május 16.

Elég sűrű, nehéznek éreztem és még a világosabbik árnyalat is kicsit sötét nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

lkitti2019

2019. május 1.

Szerintem ez a legjobb BB krém! Szépen illeszkedik a bőr színéhez és természetes hatást ad, nem ragad vagy fénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

katica1988

2019. február 8.

Én már sok bb krémet kipróbáltam de ez egy csoda. Nem erős, pont illeszkedik a fehér bőrömhöz, nem irritál, és nem fullaszt. Lágy, könnyed kellemes viselet. Nekem csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Diuska85

2018. november 14.

Számomra tökéletes az állaga, az illata, remekül fed és nincs ragacsos érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Számomra tökéletes az állaga, az illata, remekül fed és nincs ragacsos érzés.

Tubi888

2018. július 19.

Először nagyon szerettem, aztán nagyon zsíros lett a bőröm tőle!
A fényképeken meg kritikán alul fénylett!
A fedése nekem elég volt de sajnálom h megvettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Először nagyon szerettem, aztán nagyon zsíros lett a bőröm tőle!
A fényképeken meg kritikán alul fénylett!
A fedése nekem elég volt de sajnálom h megvettem!

Ancs91

2018. május 5.

Kedvelem és megbízom ebben a markában. Számomra ez a tökéletes BB krém. Nem érzem az állagát. A sötétebb árnyalat passzol a bőröm színéhez, így fel sem tűnik. Kicsit fénylik, de púderrel lehet ellensúlyozni. (Engem nem zavar.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

beauvoir

2018. március 17.

Szerencsére csak mintákat használtam belőle.Többszöri barátkozással próbálkozás után is csalódást és csúnya pattanásokat okozott :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Isohexadecane, Isodecyl Neopentanoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Zea Mays (Corn) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil, Stearic Acid, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Zea Mays (Corn) Oil, Stearic Acid, Palmitic Acid, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Mexoryl SX, Drometrizole Trisiloxane
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, PEG-100 Stearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Benzyl Benzoate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, BHT

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2