La Roche-Posay

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2021. január 29.

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Lipikar Baume AP+ 25 év kutatás eredménye.

Új, szabadalmazott Aqua Posae Filiformis hatóanyaggal az atópiára hajlamos bőr két meghatározó tényezőjére gyakorolt hatás céljából:

• A mikrobióm egyensúlyának helyreállítása és stabilizálása.
  • A bőr barrier újraalkotása és megőrzése.

Új formula, amely gazdag

• Niacinamide-ban
  • és Shea vajban (20%)

Minimális számú összetevővel kifejlesztett a hatékonyság és biztonság érdekében. Illatanyag-mentes. Paraben-mentes. Gyorsan beszívódik, hogy megkönnyítse és felgyorsítsa a mindennapi használatot. Nem zsíros, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Monic

2023. november 16.

Száraz, irritált bőrre tökéletes. Testes krém, de könnyen beszívódott. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 16.

Száraz, irritált bőrre tökéletes. Testes krém, de könnyen beszívódott. Ajánlom.

gomoripetra

2023. július 29.

Egy barátom ajánlására vásároltam ekcémára hajlamos bőrömre. Az illatával megbarátkoztam, mire elhasználtam, de ár-érték arányban engem nem nyűgözött le. Nyilvánvalóan nem irritált, de nem is segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 29.

HuA

2022. december 6.

A hiperérzékeny bőröm ezt az egyetlen testapolot viseli el... Sajnos nem gyártják, ezért kérem jelentkezzen, akinek van elfekvőben, szívesen atvennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 6.

Greta0406

2022. szeptember 18.

Nagyon száraz a bőröm, messze a kedvenc testápolóm pedig nagyon sokat próbáltam! Ez tényleg megnyugtatja, egész nap hidratálja, puhává teszi. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

2020Reg

2022. augusztus 8.

A legeslegjobb, ha extrém száraz a bőröd.
Sajnos már nem kapni, az eredetihez hozzáadtak egy M betűt és elméletileg valami hatóanyagot is. Én ebből csak annyit érzek, hogy a pénztárcám sokkal könnyebb....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

A legeslegjobb, ha extrém száraz a bőröd.

hoembera

2021. május 6.

15 ml-es mintát kaptam belőle. Szépek az összetevői, biztos jó lehet érzékeny bőrre mert illatmentes, kevés összetevővel. Könnyen kenhető, de zsírosabb állagú, arcra semmiképp nem kenném, testre/kézre próbáltam, és hagy egy zsíros csillogó réteget maga után. Nekem a CeraVe krémje jobban bejött, mert azjobban beszívódik és abban vannak keramidok. Ha valakinek nagyon száraz a bőre, arra viszont jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

Rannek111

2021. február 18.

Drága, nagyon zsíros marad utána a bőr és iszonyat pattanásos lesz tőle az arc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Drága, nagyon zsíros marad utána a bőr és iszonyat pattanásos lesz tőle az arc.

Szlaura98

2021. január 6.

Az ekcémát nem mulasztja el, de a viszketést csillapítja, és nagyon jól hidratál. Eleinte testápolóként használtam, de néha arckrémként is használom, ha elkezd előjönni az ekcémám. Gyorsabban beszívódik, mint a cicaplast, ezért is érzem kényelmesebbnek az arcon, de mindkét terméknek állandó helye van a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Glória Kedves

2020. december 21.

Szuper krém. Egyelőre arcra használom zárókrémnek, hideg téli időszakban mindig erősebb hidratálásra van szükségem, hiába kombinált a bőröm. Sajnos mindig eljön az idő, mikor küzdenem kell a kipirosodás ellen. Ez masszív, sűrű hidratáló használatát jelenti, mint ez az LRP.
Cicaplast imádóknak érdemes kipróbálni, ez a krém jobb, nincs fehér réteg az arcon, sokkal gyorsabban felszívódik. Szép összetevő lista, illatmentes, jó formula, mi kell még? 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 21.

MrkMrcll

2020. november 14.

Nem rossz krém, viszont szerintem kicsit kellemetlen az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Nem rossz krém, viszont szerintem kicsit kellemetlen az illata.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Dimethiconol, Mannose
Vitaminok: Niacinamide

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

A Vitreoscilla Ferment a Vitreoscilla fermentálásával nyert kivonat. Tanulmányok kimutatták, hogy a Vitreoscilla Fermentnek ugyanolyan előnyei vannak, mint a probiotikumoknak, vagyis segít fenntartani az egészséges mikrobiomot, mely révén segít fenntartani a bőr hidratáltságát és csökkenti a gyulladást. E szerint a kutatás szerint az összetevő Vichy termálvízzel kombinálva erősíti a bőr védekezőképességét és barriert. A kivonat nagyon gazdag aminosavakban, beleértve a jelenleg ismert mind a 13 nem esszenciális aminosavat, és mind a kilenc esszenciális aminosavat.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.