La Roche-Posay

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Lipikar Baume AP+ 25 év kutatás eredménye.

Új, szabadalmazott Aqua Posae Filiformis hatóanyaggal az atópiára hajlamos bőr két meghatározó tényezőjére gyakorolt hatás céljából:

• A mikrobióm egyensúlyának helyreállítása és stabilizálása.
  • A bőr barrier újraalkotása és megőrzése.

Új formula, amely gazdag

• Niacinamide-ban
  • és Shea vajban (20%)

Minimális számú összetevővel kifejlesztett a hatékonyság és biztonság érdekében. Illatanyag-mentes. Paraben-mentes. Gyorsan beszívódik, hogy megkönnyítse és felgyorsítsa a mindennapi használatot. Nem zsíros, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Ár: 3000 , Eladó: Liacska85
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással előre vagy személyes átvételkor készpénzben
Ajándék! La Roche-Posay Lipikar Baume AP+ (7ml)
Ár: AJÁNDÉK! , Eladó: Lyne
Állapot: Új, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel: Buda I., II.,XII., XI., XXII (Savoya, Campona), vagy Budaörs, Törökbálint
Heyhey

2019. augusztus 12.

Nagyon jó termék,jó összetevőkkel!A babámnak vettem ajánlásra,de én is hasznàlom!Picit zavaró a bőrön a furcsa illata,de nekem nagyon érzékeny az orrom :) Emiatt és a felszívódása miatt inkább éjszakára ajánlom!
Összessègében viszont tènyleg jól kifejlesztett,újravevős krèm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Összessègében viszont tènyleg jól kifejlesztett,újravevős krèm!

Chicquita83

2019. június 6.

7 hónapos kislányom bőrén használjuk esténként április óta - gyermekorvos ajánlotta többek közt ezt a márkát - mert száraz, érzékeny és ekcémára hajlamos bőre van. Szerencsére bevált, imádjuk, bár kenni kicsit nehéz, mert vaskos krém, de a bőre gyönyörű tőle, a száraz és ekcémafoltok is eltűntek - igazi puszilgatni való bababőre lett. :-) Nekem pedig nem száraz azóta kézfejem. Az ára borsos az tény, mi a 400 ml-set vettük meg 6300 Ft-ért - mert így olcsóbb volt és úgy voltam vele, ha neki nem válik be akkor elhasználjuk majd mi - és még több mint a fele megvan. Érdemes online patikákban körülnézni mert akár 2eFt-tal is olcsóbb lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

Lilko95

2019. május 23.

Mintákat használtam belőle ekcemas kezemre. Alapvetően nagyon jó, éjszakára például, de napközben ha használom, rettenetesen zavar, hogy nehezen szívja be a bőr, és csúszik a kezem tőle. Emiatt én szívesebben használom a könnyebb Lipikar testapolot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

felicitas

2019. április 27.

Alapvetően rettentő száraz a bőröm mindenhol és hiába próbáltam az évek alatt bármilyen testápolót, olajokat, saját készítésű kencét. Az Atoderm balzsam vált be, majd két nagy tubus után kipróbáltam ezt, miért is ne alapon. Hát ez egy csoda! Jobb, mint az előbb említett. Nekem az állaga is jobban bejön, bár eleinte a szilikon jelenléte pár napig zavart. Ritkán kell kennem magam vele, végre valami, ami használ. Kisfiam atópiás bőrére nem tökéletes, de még a hajas fejbőrét is ezzel kentem télen, hogy kordában tartsuk. Szerelem. És úgy éljek a télinek földes-frissen nyírt fű illata volt, a mostaninak pedig tavaszi rét, nagyon enyhe, alig érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

LeniMami

2019. április 24.

Legjobb testápoló amit valaha próbáltam! Nagyon kritikus vagyok ezen a téren.
Ártól függetlenül eddig minden krém csípte a száraz kézbőrömet, ez nem.
Illetve, amit fontos elmondani, hogy kisfiam miatt vettem meg atopias dermatitise miatt, nagyon szépen rendbeteszi az érintett területeket. Igaz, nem múlik el teljesen, de ezt várni simán csak egy krémtől nem is lehet. Ha valaki megoldást keres erre a problémára, akkor a tökéletes választás ez a krém, és úgy látom ezzel nem vagyok egyedül. :)
Kissé drága, de megéri megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Legjobb testápoló amit valaha próbáltam! Nagyon kritikus vagyok ezen a téren.
Ártól függetlenül eddig minden krém csípte a száraz kézbőrömet, ez nem.
Kissé drága, de megéri megvenni!

Shanti999

2019. április 16.

Egy pici mintat kaptam ajandekba, de ha elfogy, amit most hasznalok, biztosan venni fogok belole. Szamomra a tokeletes testapolonak bizonyult, rendkivul jol hidratal zsiros utoerzet nelkul. Szep selymes a hasznalat utan a bor. Kulon ducseret a natur, nem “agyonparfumozott” illatert. Nekem szerelem volt elso latasra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

jucusdia

2019. április 13.

Apukám ekcémes lábára vásároltuk és pár nap után enyhült a viszketése. Esténként használja, nagyon jól megnyugtatja a bőrét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

liababa

2019. április 13.

Újszülött kisbabám bőrére használom napi szinten és alkalmanként a nagyobbacska gyerekeimre is. Nagyon jó kis krém: elsőre ugyan sűrűnek és talán picit túl nehéznek is tűnik, de könnyű bemasszírozni és remekül védi a bőrt.
Bioderma atodermhez képest sokkal jobb: nekünk az nem vált be, a két nagyobb gyerek ekcémás bőrét csípte is. Ez egyáltalán nem okoz náluk sem irritációt, a 400ml-es kiszerelés adagoló pumpája pedig plusz pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Lolatapsi

2019. április 12.

Valami miatt a bőröm pár hete nagyon kiszáradt mindenhol. Kezemet naponta többször kell kennem, viszket, húzódik a bőr. Egy ekcémás tünet után -sosem volt ekcémám, de valamilyen étel kihozta (vagy a stressz :))a bőrgyógyász javasolta, hogy ezt használjam testápolóként. Nagyon gazdag, de könnyen beszivódó krém, illata szinte nincsen. Reggel este elég kennem magam vele, puhává és kellemes érzetűvé teszi a bőrt. Sosem gondoltam volna, hogy én ilyen terméket fogok használni, világéletemben zsiros bőrű voltam ,testápolót csak hobbiból használtam eddig. Ez egy csodaszer nekem, sokáig elég. Sajnos a kezemet igy is kennem kell minden kézmosás után, de erre ugyanennek a terméknek a lotionjét tartom magamnál és igy együtt nem repedezik a körömbőröm és nem húzódik a kezemen a bőr. Egy hátrányt fedeztem fel: edzéskor, mikor esetleg megizzadok, akkor érzem, hogy a krém a bőrömre volt kenve órákkal ezelőtt, de ezzel tudok együtt élni a pozitiv hatása mellett. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

dorilepke

2019. április 2.

Nagyon szuper termék. Kisfiam atópiás dermitisze télen nagyon durván kijön, amire már sok mindent kipróbáltunk. És ez az első használat után nagyon sokat segített. Az én extraszáraz bőrömre is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Mannose
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.