La Roche-Posay

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Lipikar Baume AP+ 25 év kutatás eredménye.

Új, szabadalmazott Aqua Posae Filiformis hatóanyaggal az atópiára hajlamos bőr két meghatározó tényezőjére gyakorolt hatás céljából:

• A mikrobióm egyensúlyának helyreállítása és stabilizálása.
  • A bőr barrier újraalkotása és megőrzése.

Új formula, amely gazdag

• Niacinamide-ban
  • és Shea vajban (20%)

Minimális számú összetevővel kifejlesztett a hatékonyság és biztonság érdekében. Illatanyag-mentes. Paraben-mentes. Gyorsan beszívódik, hogy megkönnyítse és felgyorsítsa a mindennapi használatot. Nem zsíros, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Jane

2020. június 7.

Újszülött kisbabám száraz bőrére vásároltam de végül Apa és én is gyakran nyúlunk utána, ha nincs mivel megszüntetnünk a makacs, vagy viszkető szárazságot a bőrünkön. Nagyon jól táplál, mégsem hagy zsíros érzetet maga után. Illatmentes de egyáltalán nem büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 7.

Remi

2020. május 31.

Egyik kedvenc testápolóm. Remekül ha a Keratosis pilarisra is. Hagy egy védőréteget a bőrön, de nem kellemetlenül, szóval nem hagysz magad után zsíros foltokat. Épp csak annyira, hogy tartós legyen a hatása. Egész nap tart a hatása. Illatmentes, ami nálam nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

Eple

2020. május 28.

Nekem ez az első krém ami rendbe tette a száraz, piros, viszkető bőrömet. Fürdés után szoktam használni, egész hamar felszívódik, másnap estig nagyon puha bársonyos marad a hatása. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

zita98

2020. május 7.

Hát.. ennyi pénzért jobbat vártam őszintén szólva, főleg hogy az arckrémét szeretem ennek a márkának.
Érzékeny, száraz, viszkető atópiás bőröm van azért választottam ezt, de sajna néha csak rontott a helyzeten, volt hogy csípett és még jobban viszkettem tőle.
Már nincs benne olyan sok de szerintem a kezemre és a vállamra fogom elhasználgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

Szelena

2020. május 1.

Nagyon jó kis krém. Az ekcémára hajlamos szemkörnyékem ápolására vettem, csak ott használom, nappali krémként. A bőröm nagyon jól viseli, semmi reakciót nem okoz, és mintha egy kis védő filmréteget is képezne rajta. Mivel csak oda használom, így sokáig elég is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

ailenrokzs

2020. április 27.

Kisfiam születése óta ezt használja, így már számos alkalommal újra vettük. Nagyon szép a bőre. Nekünk nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 27.

TAnna94

2020. április 4.

Végső elkeseredésemben vettem ezt a terméket tavaly tél elején, hátha valami TÉNYLEG beválik az ekcémás bőrömre. Alig hittem el, hogy 1-2 használat után rendbetette az ekcémás foltjaimat. Nem használom minden nap, rendes testápolónak talán egy kicsit sűrű, hamar elfogyna, ha minden nap ezzel kenném magamat mindenhol. Viszont télen, ha érzem, hogy elkezd kiszáradni a bőröm, vagy elkezdenek megjelenni az ekcémás foltok, rögtön előveszem, hogy helyretegye a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

oaxaca

2020. április 2.

Most a sok kézmosás mellett csak ez tartja rendben a kezeimet, minden más csíp. Testre is hibátlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 2.

MSzoZsa95

2020. március 9.

Sajnos évek óta küzdök a száraz bőrömmel, főként a kezeimen. Megvettem ebből a nagy kiszerelést. Nem rossz krém, de számomra nem éri meg az árát... Sajnos ez is csak az első kézmosásig ér valamit, utána mintha nem is krémeztem volna a kezem. Estére használom, mert nehéz krém. Jó vastagon kenem pamutkesztyűvel bugyolálva, de így se..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

dori92

2020. február 23.

Nagyon szuperül ápolja az érzékeny, extrém száraz, ekcémás bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Nagyon szuperül ápolja az érzékeny, extrém száraz, ekcémás bőrt.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Mannose
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.