La Roche-Posay

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók

S.O.S. ápolás atópiás ekcémára hajlamos bőrre. Segít az irritált bőr megnyugtatásában bárhol és bármikor.

A La Roche-Posay első stiftje, amely ápoló formulájának és stift formájának köszönhetően azonnal megnyugtatja a bőrt. Viszkető érzés esetén alkalmazza a stiftet bármikor.

• Zsebméretű stift formátum, bármikor, bárhol és bárki által használható
  • Csecsemők, gyermekek és felnőttek számára
  • Magas toleranciájú összetételének köszönhetően a test bármely részén biztonságosan alkalmazható (beleértve a szemhéjat is)
  • Védőréteget képez

Formulájában megtalálható a lipidpótló shea vaj, a bőrnyugtató hatásáról ismert madecassoside és a bőrnek védelmet nyújtó cink-glükonát.

Rumbi

2021. április 13.

A stiftes kiszerelés tetszett, praktikus, nem leszek krémes tőle. Viszont sajnos az ekcémás tüneteken nem segített semmit... Hiába kentem, a viszketés, az apró hólyagok, a vörös és száraz bőr változatlanul maradt... Nem fogom újra venni. (pedig a márkát szeretem)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Ancsussz

2021. április 13.

Férjem ekcémás bőrére vásároltam. Tetszik a stiftes megoldás, mert nem szereti, ha krémes lesz a keze, de semmi javulást nem látunk, biztosan nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

kisshenna

2021. január 13.

Vidéken maradt az ekcéma kenőcsöm, így valamit kerítenem kellett. Gondoltam kipróbálom, amúgy is le kéne tennem azt a szteroidos cuccot, bár tény, hogy eddig csak az segített. Hát sajnos azt kell mondjam, ez után is. Az égvilágon semmit sem csinált az ekcémámmal, végül a Naturland mosdókenőcse hozta rendbe. Biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

kismadár

2020. december 8.

A kiszerelése miatt vettem meg, ha az ember egész nap autóban ül. vagy sokat jegyzetel és nem akarja, hogy az egész keze krémes legyen, ez egy tökéletes alternatíva. Gyorsan, higiénikusan és célirányosan lehet használni. 15 ml-ért elsőre soknak tűnhet ez az ár, de nagyon lassan fogy. A hatása nem rossz, de azért kedvenc sem lett. Nekem az illata és az állaga is egy az egyben shea vaj, mintha a többi összetevő nem is létezne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Liama

2020. szeptember 3.

Télen gyakran előjönnek a kézfejemen az ekcémás foltok, legfőképpen akkor használom. Pillanatok alatt enyhíti a viszketést, és gyönyörűen visszahidratál. Utazáshoz is praktikus, nem kell egyéb kencéket elcsomagolni, elegendő ez a pici méretű stick.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

adry

2020. május 23.

Nekem tetszik és használom is, de bevallom, hogy nagyon zavar, hogy ennyi termék használatához ennyi műanyagot dobok ki. Valószínűleg nem fogok újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 23.

wildrose

2020. január 25.

Kellemes állagú, illatmentes stick, nagyon könnyű felvinni a kritikus területre, és extra száraz bőrön azonnal, tökéletesen felszívódik, Csodásan ápol és nagyon praktikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 25.

Charmingrose

2020. január 20.

Mikor ekcémás volt a kezem, akkor tettem vele egy próbát, de semmit sem használt... Tetszett a praktikus csomagolás, de semmi értelmét nem látom ennek a terméknek... Felkenhettem több rétegben is, akkor sem történt semmi, még csak nem is hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

kissenikor

2019. február 2.

Szerintem tok jo kis cucc! Tavaly jott ki eliszof a kezemen kiszaradasos ekcema, azota hasznalom ha ujra piros a kezem. Bekenem kremmel, majd a stifttel. Hamar megszunik az ego erzes, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

Karina12

2018. október 19.

Tavaly október óta használom, és a télen megmentette a kezeimet!
Kozmetikusként dolgozom rengeteget mosok kezet egy nap, ami nagyon szárítja és emiatt hideg ekcémám lett. Eddig ő bizonyult a legnagyobb segítségnek!
Imádom a kiszerelését, hogy nem kell mindenhova kennem, elég csak a problémás területre.
Segített akkor is, mikor az orromat dörzsölte ki a zsepi egy náthás időszakban.
Nekem már újravevős termék, és mindig nálam van, télen pedig nem hagyom el a házat nélküle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Tavaly október óta használom, és a télen megmentette a kezeimet!
Segített akkor is, mikor az orromat dörzsölte ki a zsepi egy náthás időszakban.

Antioxidánsok: Madecassoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Tartósítószer.