La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aggo, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Súlyosan száraz bőrre.

csalogany18

2014. január 4.

Ez a tipikusan semmi extra kategória, az árát szerintem nem éri meg. Lehetséges, hogy egy átlag tusfürdőnél jobb, de azért közel sem ezt várnám egy ilyen márkától. :) Nem mondom, hogy a legrosszabb, amit valaha használtam, de nem fogok ilyet venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

_-Mia-_

2013. április 12.

Az extra száraz, ekcémára hajlamos, érzékeny bőröm nagyon csúnyán kicsapta. Fürdés után viszkető piros foltok lettek rajtam tőle mindenhol, valamint szép kiterjedt ekcémás foltjaim lettek. Nem tudom, mely összetevőjére lehetek érzékeny, de ilyen még drogériás tusfürdővel sosem fordult elő. Azt hiszem, a jövőben sem fogok késztetést érezni, hogy kísérletezzek....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

sephora

2013. január 28.

Én is LRP termék vásárlásakor kaptam ajándékba ezt a tusfürdőt.
Mivel Lipikar testápolót már használtam - amely szerintem csúcsszuper kategória, úgyhogy nagyon kíváncsi voltam a tusfürdőjére is.
Sajnos azt kell mondjam, hogy nekem nem vált be. Olyan semmilyen....
teljesen átlagos tusfürdőnek mondanám. Vártam, hogy elfogyjon.
Az összetevői alapján van benne illatanyag, amit én nem nagyon éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Én is LRP termék vásárlásakor kaptam ajándékba ezt a tusfürdőt.
Sajnos azt kell mondjam, hogy nekem nem vált be. Olyan semmilyen....
teljesen átlagos tusfürdőnek mondanám. Vártam, hogy elfogyjon.
Az összetevői alapján van benne illatanyag, amit én nem nagyon éreztem.

eo

2012. december 21.

Ajándékba kaptam ezt a tusfürdőt még nyáron egy La Roche krém vásárlásakor. Próbálgattam, próbálgattam, de igazából semmi extra. Elég átlagosnak tűnt, az illata, az állaga és a hatása is. Engem zavart is ez a kiszerelés, mert zuhanyzás közben mivel csúszóssá vált a kezem nehéz volt folyton nyitogatni és állandóan kicsúszott a kezemből. Végül nem használtam el teljesen, még van belőle. Tényleg semmi extra, az ember többet várna, az összetevők pedig nem igazán nyerték el a tetszésemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

DittyCat

2012. november 6.

Nekem nagyon bevált tusfürdőként, kevés kell belőle és nem folyik el egyből a lefolyóba, valahogy van benne egy "tapadás", nem olyan csúszós, mint a legtöbb tusfürdő. Nem tudtam, hogy ennyi "piros" van benne... de muszáj róla szuperlatívuszokban beszélnem, ugyanis a bőröm sosem volt még ilyen selymes, puha és sima. Teljesen eltüntette a száraz foltokat, kiegyensúlyozta a bőrömet. A párom nem győzi dicsérni a selymes és sima bőrömet... ajándékba kaptam az első tubust, de már többször újravásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

lollypoppy

2012. július 26.

Érzékeny bőrre nagyon bevált, nem irritál és nem szárít, ráadásul annyira koncentrált, hogy elég néhány borsónyi adagot használni egy-egy tusoláshoz, szóval elég sokáig kitart egy tubus. Az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

Clinique

2012. június 20.

Nekem csak részben száraz a bőröm, de zsíros részekre sem volt rossz. Jól tisztít, mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

zuleica

2012. június 7.

Súlyosan száraz bőrre ajánlott, de használatával nem kizárt, hogy átkerül a súlyosan száraznak hitt bőrünk egy másik kategóriába, ha ez sem válik be. Mert nem biztos, hogy beválik, sőt. Igazából kicsit ez is egy olyan neszesemmifogdmegjól a gyógyszertári márkás híres La Roche-Posaytől. Konkrétan semmi extra. Mindez nem is olcsón. De ha valakit megnyugtat a márka, az ár és a gyógyszerésznéni, akkor próbálja ki, végül is csak egy lemosó, akkora gázt nem okozhat. Egyébként mellékesen megjegyzem, most ingyen osztogatják ajándéknak a 200ml-t ha vásárolsz más La Roche terméket, így egy próbát megér. Még szerencse, hogy itt a krémmánia és lehet keresgélni tisztább, olcsóbb megoldásokat súlyosan száraz bőrre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 7.

Aggo

2012. május 14.

ez az arclemosó szappan nagyon bevált a száraz bőrömre :) igaz az íze egy kicsit kellemetlen de attól még hatékony. egyáltalán nem szárít, igaz én használok utána egy hidratáló krémet is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)