La Roche-Posay

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 9.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyon száraz és igénybevett kézre. Parabénmentes.

Kiszerelés: 50 ml

kingag

2019. március 21.

Hamar beszívódik, az illata kellemes, de ahogy előttem is írták, valóban nem adja meg a kellő hidratálást, amire a télen berepedezett, igénybe vett kezek rászorulnának.
(nincs különösebben érzékeny bőröm, sem ekcémám, úgyhogy erről az oldaláról nem tudok nyilatkozni. Könnyed állaga miatt alkalmas napi többszöri használatra, minden kézmosás utána a kiszáradás megelőzésére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

eniku

2019. március 19.

Ekcémás a kezem, arra próbálok csodaszert találni, ezt a krémet is kipróbáltam, de sajnos nem vált be. Valamennyire hidratál, az állagával nekem nem volt bajom, könnyű, gyorsan beszívódik, a parfümöt kihagyhatták volna belőle. Egyszerű, mindennapos kézkrémnek jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Timi2424

2019. március 5.

Nekem is durva ez a sok negatív hozzászólás. Télen nagyon csúnya eczémám van a hidegtől, berepedeznek az ujjbegyeim, napok,mire begyógyulgatnak, és jön az újabb seb. Kínlódtam én mindennel a baleatól a neutrogénáig, de igazán semmi sem hatott, míg rátaláltam erre a kis csodára.Szeretem az állagát, az illata is diszkrét és a legjobb, hogy egy este alatt helyretette a kezeim. Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

cattitude

2018. december 8.

ajándékba kaptam, mostanában szemet hunyok a vazelines kézkrémek használata felett, szóval bőszen kenegetem. nagyon folyékony, könnyű túl sokat kinyomni a tubusból. a szaga egészen rettenetes, pillanatragasztó és szúnyogriasztó keveréke. könnyen beszívódik, de zavaró réteget hagy a kezeken. rosszabb semmiképp nem lett tőle a kezem, szóval egyelőre 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

applepopsicle

2018. november 15.

Érdekes, hogy ennyi negatív kommentet olvastam rola. Nekem ez az egyetlen kezkrem ami megnyugtatja a borom (nincs ekcemam, csak könnyen kiszárad a kezem), mar többször ujravettem, amikor akciós akkor bevasarolok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

glau17

2018. október 3.

Annyira nem jó mint amit az ember ezért az árért elvár. Kiütéses, allergiás kezemen használtam, napközenre jó, de azért éjszakára más is kell, illetve folyékony kesztyű a rosszabb helyekre. Nagyon folyik amúgy, de tényleg, és nehéz így eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

Futureline

2018. augusztus 28.

Viszonylag hamar beszivodik es konnyu az allaga, de kellemetlen ragacsos reteget hagy maga utan. Telen alig hidratalt, nyarra talan eleg ejszakai hasznalatra. 1 tubus boven eleg volt belole. Meg ha ingyen adnak se kategoria!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Zsolt8912

2018. május 27.

Télen szereztem be először a krémet, kicsit kétkedve, de nagyon bevált. Azóta nem csak ősszel és télen használom, hanem bármikor a hétköznapokban. Általában lefekvés előtt szoktam nyugtatni vele a kézfejem és a körmök mentén, de nagyon kellemes az illata is. Ha elfogy, biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

rakosinora

2018. március 9.

A világ legjobb kézkrémje. Csak a hideg idő beálltával szoktam venni (gyógyszertárban), soha semmi nem tudta rendbe tenni a kirepedezett, hidegtől kipirosodott kezemet, csak ez. Éjszakára szoktam felkenni, hogy reggelig gyógyulgasson a kezem + kisgyerek mancsokat is gyógyítja, mert azok is ugyanúgy kiszáradnak a hidegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Csillagporocska

2017. november 15.

Kellemes krém, hamar beszívódik, nyáron és melegebb időben remekül hidratál (az ekcémás kezemet mindig kell kennem), még egy enyhe ősszel is megbirkózik, de a novemberi hidegben sajnos már nem elég. Nyugtat, regenerál- de sajnos nem eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-10 ti I eu 4 3

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2