La Roche-Posay

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 9.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyon száraz és igénybevett kézre. Parabénmentes.

Kiszerelés: 50 ml

bea.letenyei

2021. március 12.

Nagyon hamar beszívódik és nem marad ragacsos a kezem. A téli hideg ellen sajnos nekem nem vált be, nem elég sajnos, de melegebb időben nagyon jól hidratál és puhítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

Marcsika02

2021. február 17.

Éjszakára használok belőle bőven és reggelre pihe puha a kicsi kacsom. Aki könnyű krémet keres annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Bokorkata

2020. december 15.

Kellemes illatú, könnyű kis kézkrém. Télire nem elég, felkenés után pedig 'kukacoskodik' a bőrön. Nem fogom újravenni, nem éri meg egyáltalán a pénzét, a semminél viszont talán jobb valamivel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

kremnzk

2020. április 20.

Nagyon ragadós számomra és nem szívódik jól be.. Csalódás számomra, a La Roche termékeket kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

PrincessBell

2020. március 30.

Fehér, vizes állagú, enyhe illattal rendelkező krém. Kevés elég belőle, ha többet ken fel az ember, akkor kukacosodik. Hamar beszívódik, viszont ragad utána a kezem, marad egy kellemetlen réteg rajta. Hidratálása számomra sajnos egyenlő a nullával, nem tölti be a funkcióját. Nem száraz kézre való termék szerintem, hanem normál bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

kingag

2019. március 21.

Hamar beszívódik, az illata kellemes, de ahogy előttem is írták, valóban nem adja meg a kellő hidratálást, amire a télen berepedezett, igénybe vett kezek rászorulnának.
(nincs különösebben érzékeny bőröm, sem ekcémám, úgyhogy erről az oldaláról nem tudok nyilatkozni. Könnyed állaga miatt alkalmas napi többszöri használatra, minden kézmosás utána a kiszáradás megelőzésére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

eniku

2019. március 19.

Ekcémás a kezem, arra próbálok csodaszert találni, ezt a krémet is kipróbáltam, de sajnos nem vált be. Valamennyire hidratál, az állagával nekem nem volt bajom, könnyű, gyorsan beszívódik, a parfümöt kihagyhatták volna belőle. Egyszerű, mindennapos kézkrémnek jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Timi2424

2019. március 5.

Nekem is durva ez a sok negatív hozzászólás. Télen nagyon csúnya eczémám van a hidegtől, berepedeznek az ujjbegyeim, napok,mire begyógyulgatnak, és jön az újabb seb. Kínlódtam én mindennel a baleatól a neutrogénáig, de igazán semmi sem hatott, míg rátaláltam erre a kis csodára.Szeretem az állagát, az illata is diszkrét és a legjobb, hogy egy este alatt helyretette a kezeim. Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

cattitude

2018. december 8.

ajándékba kaptam, mostanában szemet hunyok a vazelines kézkrémek használata felett, szóval bőszen kenegetem. nagyon folyékony, könnyű túl sokat kinyomni a tubusból. a szaga egészen rettenetes, pillanatragasztó és szúnyogriasztó keveréke. könnyen beszívódik, de zavaró réteget hagy a kezeken. rosszabb semmiképp nem lett tőle a kezem, szóval egyelőre 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

applepopsicle

2018. november 15.

Érdekes, hogy ennyi negatív kommentet olvastam rola. Nekem ez az egyetlen kezkrem ami megnyugtatja a borom (nincs ekcemam, csak könnyen kiszárad a kezem), mar többször ujravettem, amikor akciós akkor bevasarolok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-10 ti I eu 4 3

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2