La Roche-Posay

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 9.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyon száraz és igénybevett kézre. Parabénmentes.

Kiszerelés: 50 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

pzs14

2024. március 26.

Nagyon szeretem / szeretjük. Volt, h az ekcéma széléről hozta vissza a kezünket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 26.

hnifdr

2024. március 14.

Félve vettem meg ezt a terméket, hiszen annyi negatívat olvastam itt róla, de pozitív csalódás volt számomra, nagyon csúnya ekcémám van, ami folyton éget, viszket, vérzik. Próbáltam már mindent rá, köztük amit a bőrgyógyász javasolt, semmi sem tette helyre (nem segít az sem, hogy elég hideg, szeles országban élek :) )
Viszont ez a krém napok alatt segített enyhíteni az ekcémás tüneteket és a szárazságot, felkenve kis hűsítő jellege van számomra, hamar beszívódik, kellemes az illata, csodát nem várok tőle, hiszen ez nem kifejezetten az én problémámat célozza, de teljes mértékben megszűntette az állandó viszketést és repedezést, szárazságot a kezeimen, pirosnak piros maradt, de legalább már nem úgy néz ki, mintha a kutya szájából lett volna kirántva. Nekem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 14.

kunzsuzsi

2023. január 26.

Szerintem ez egy tök jó mindennapi kézkrém, nem csodatevő, de ha nagyon bedurran a mancsom, akkor amúgy is a cicaplastos balzsamot vetem be. Ezzel a kombóval így tök jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 26.

bettics

2022. április 4.

Mint előttem is írták már, hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet, Eddig én is csak hűvösebb időkben próbáltam, mert nemrég találtam rá, viszont nem hozza azt amit ígér számomra, lehet elrakom egy már kellemesebb időjárásra, és akkor újra próbálkozom vele, mert addig csak kenem, de nem igazán javít a helyzeten

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 4.

Kinga023

2021. november 15.

Nagyon könnyű krém viszont nem is hidratal eléggé :( az illata kellemes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 15.

Nagyon könnyű krém viszont nem is hidratal eléggé :( az illata kellemes

bea.letenyei

2021. március 12.

Nagyon hamar beszívódik és nem marad ragacsos a kezem. A téli hideg ellen sajnos nekem nem vált be, nem elég sajnos, de melegebb időben nagyon jól hidratál és puhítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

Marcsika02

2021. február 17.

Éjszakára használok belőle bőven és reggelre pihe puha a kicsi kacsom. Aki könnyű krémet keres annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Bokorkata

2020. december 15.

Kellemes illatú, könnyű kis kézkrém. Télire nem elég, felkenés után pedig 'kukacoskodik' a bőrön. Nem fogom újravenni, nem éri meg egyáltalán a pénzét, a semminél viszont talán jobb valamivel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

kremnzk

2020. április 20.

Nagyon ragadós számomra és nem szívódik jól be.. Csalódás számomra, a La Roche termékeket kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

PrincessBell

2020. március 30.

Fehér, vizes állagú, enyhe illattal rendelkező krém. Kevés elég belőle, ha többet ken fel az ember, akkor kukacosodik. Hamar beszívódik, viszont ragad utána a kezem, marad egy kellemetlen réteg rajta. Hidratálása számomra sajnos egyenlő a nullával, nem tölti be a funkcióját. Nem száraz kézre való termék szerintem, hanem normál bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-10 ti I eu 4 3

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2