La Roche-Posay

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: GNóri, az összetevőket feltöltötte: Virvatuli, Módosítva: 2020. március 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mélytápláló arcápoló a nagyon száraz bőr tüneteinek enyhítésére. Komfortérzet, rugalmasság, bőrnyugtató hatás. Enyhíti a nagyon száraz bőr fájó tüneteit. Ultra finom fedő krém, amely intenzíven alakítja át az epidermisz felső rétegeit. INNOVÁCIÓS MP-lipidek: a lipidek új generációja, mely bizonyítottan hatékony a hidratáló faktorok, azaz a bőr komfortérzetéhez és védelméhez elengedhetetlenek lipidek és fehérjék előállításában.Az arcbőr rugalmasabbnak érződik. Visszanyeri komfortérzetét, megnyugszik, és megszabadul kellemetlen tüneteitől, a húzódó, bizsergő, szúró érzetektől.

Virvatuli

2020. február 27.

Még évekkel ezelőtt próbáltam, és akkor úgy éreztem, szinte felsóhajt a bőröm a megkönnyebbüléstől, hogy végre nem húzódik sehol. Hát, az még vagy a régi változat lehetett (úgy látom, ebből már kimaradtak a növényi olajok), vagy én száradtam ki még jobban azóta, vagy csak hozzászoktam a rétegzős rutinhoz, amit mindig a bőröm aktuális igényeihez tudok igazítani, de a várakozásaimhoz képest csalódást okozott. Alatta szérummal és a TO c-vitaminos porával, fölötte pedig egy réteg BB-krémmel elég jól működik, de volt egy bőrgyógyászati beavatkozásom, ami után nem akartam erős hatóanyagokkal bombázni a bőrömet, így egy-két hétig magában használtam (illetve a konkrét hegeken a Baume B5-öt, de arról már zengtem ódákat ott). Pár nap után pikkelyesre száradt a homlokom, pedig már el is felejtettem, hogy tud ilyet, és még csak nagyon hideg sem volt. Nem tudom eldönteni, hogy a korábbi változata tényleg annyival jobb volt, vagy csak nosztalgiából érzem úgy, de ha igen, nem értem, miért kellett megváltoztatni az összetételét. Négy csillagot azért kap, mert nem irritál, rétegzős rutinban működik, és nem zsírosít (meg részben a nosztalgia miatt).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 27.

Zsuzsifruzsi

2017. január 11.

Száraz bőrömnek egyéb arckrémek sajnos semmit nem használnak, így ez a krém nagyon kellemesen meglepett. Rendszeres használat mellett sem zsírosodik el az arcbőröm. Kellemes, nem hivalkodó illatot kapott, ami szerencsére nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

niki33

2016. december 9.

Amióta várandós lettem, próbálok olyan termékeket használni, amelyeknek aránylag szép az összetevő listája. Ez a krém most akadt a kezembe, régebben vehettem. Tetszik az állaga, gyorsan beszívódik és szuperül hidratál. Nagyon jó,hogy tubusban van. Szerintem újravevős:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

anyyyca

2015. december 12.

Télen kiszáradásra hajlamos a bőröm, ezért vettem, ma érkezett meg, rögtön ki is próbáltam. Számomra nagyon kellemes az illata, és könnyű a textúrája, gyorsan beszívódik. Remélem a hosszú távú hatása is jó lesz. Az első benyomásom alapján jár az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 12.

GNóri

2015. július 20.

Vízhiányos bőröm van, de valahogy ez a krém nekem jobban bevált, mint a LRP Hydreane vagy Hydraphase termékcsaládja. Sűrű, nehezen szívódik be, így csak estére használom. A virágillatát nem tudom mire vélni, jobban tetszene valamilyen semleges illat. Jó krém, de nem vagyok még biztos benne, hogy újraveszem.

Update: sajnos kipattogtam tőle, így véget ért a kapcsolatunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Update: sajnos kipattogtam tőle, így véget ért a kapcsolatunk.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Hexyldecanol, Niacinamide, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.