La Roche-Posay Redermic [C] Nappali és Éjszakai Ránctalanító Krém Normál és Kombinált Bőrre

La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Ency, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Friss, szaténes textúra és nem olajos, nem ragadós formula

• Neurosensine-el ellensúlyozza a mikro-gyulladásos stresszt a bőrben
  • Kitölti a mély ráncokat és újra építi a bőrt
  • Hipoallergén illattal dúsított
  • Sminkalapként is használható
  • Feszesebb és fiatalosabb arcbőrt eredményez
  • Tökéletes a normál vagy kombinált bőrre, beleértve az érzékeny bőrt is
  • Nem mitesszerképző, paraben-mentes és bőrgyógyász által tesztelt

marek.adrienn

2015. január 12.

Ez egy rémálom. Azért vásároltam meg ezt a terméket, hogy valami kis bőrbarát krém kerüljön az arcomra terhességem alatt. Nem értem az egészet, elvileg érzékeny bőrre tervezték, ennek ellenére olyan édes, erős - szó szerint büdös szaga van - , mintha parfümbe mártottam volna a fejem. Kibíhatatlan. Gondoltam egye fene, elhasználom, még jó is lehet. Egy idő után gyulladt pattanások jelentek meg az arcom több területén (egy évben 1-2 szoktam látni), aztán száraz foltok az orrcimpám körül, majd már marta is a bőröm. Azt hittem a terhességi hormonok számlájára írhatom, így használtam tovább. Úgy egy hete abbahagytam egy kis időre, majd négy nap után megint kipróbáltam. Hát bizony ő a ludas. Nem ez volt az első ilyen márkájú krémem - igaz egyik sem volt jó - ezt viszont bűn gyártani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Mannose, Butylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Steareth-10 ti I eu 4 3

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.