La Roche-Posay

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló arcápoló érzékeny bőrre. Még a mély ráncokat is segít korrigálni. Elősegíti a bőr feszességét. Segít egységesíteni az arcszínt és enyhíteni a pirosságot. Azonnal nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Feltöltő, friss és a bőrbe olvadó állaga matt, bársonyos és nem zsíros érzést nyújt a bőrnek. Nagyszerű sminkalap.

C-vitaminban koncentrált formula. Arcszín-kiegyenlítő hatása révén a C-vitamin egy elismert referencia az öregedésgátlásban, amely segít a kollagéntermelés serkentésében, így feltöltve a bőrfelszínt és csökkentve a mély ráncok megjelenésének lehetőségét.

Intenzív hatását 2 hatóanyagának köszönheti:

• Mannóz, egy denaturált cukor, amely a fény bőrrel való kölcsönhatásának optimizálásáért és az egyenetlenségek halványításáért felel.
  • Hialuronsav, amely elősegíti a bőr azonnali kisimulását.

Ez a formula továbbá a bőr regenerálódását elősegítő Madecassoside-t és Neurosensine-t is tartalmaz, ez utóbbi egy peptid, amely csökkenti az érzékeny bőr kellemetlen érzetét.

Lencseee

2019. október 29.

Vegyesek az erzeseim vele kapcsolatban...Nappalra borzaszto volt hasznalni, mert hiaba probaltam ki 3 fajta fenyvedot is, ez bizony mindegyiken, minden idopontban kukacosodott...igy nappalra hasznalni nem tudtam. A vege fele feladtam, estere kentem fel, de mivel en nappal hasznalom a c vitaminos dolgokat, igy a rutinomba nem kerul vissza ez a krem. Valahol a kozepesnel picit jobb helyen van, de nem engedte, hogy megszeressem, barhogy is probalkoztam. A csodaszer kategoriatol meg messze van..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

BlackRose101

2019. április 15.

Vegyes érzelmekkel vásároltam meg ezt a krémet, de pozitívan csalódtam! A T-vonalban zsíros bőrömet is gyönyörűen lemattítja, kellemes finisht ad, alapozó alá primer-ként is jól működik. Télen ez a kombinált bőrre való változata kevés volt nekem, de hialuronos szérummal együtt jól teljesített még éjszaka is. Most arra gondoltam, estére ill. a hűvösebb napokra beszerzem a zsíros bőrre való változatot, kíváncsi leszek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

piszmann

2019. február 17.

Hámlik tőle az orrom és mar. Röviden és tömören. Ez egy pénzkidobás, vagyis annál még rosszabb. A szemkörnyék ápolója dettó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

rea3

2018. augusztus 14.

Sajnos hosszútávú tapasztalatom nincs vele, mert nagyon gyorsan kiütötte a bőröm. Ahogy Futureline írta, ugyanazt művelte az én bőrömmel is: dudoros pattanásokat okozott. Így gyorsan el is váltak útjaink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Futureline

2018. augusztus 14.

Mely, gyulladt, dudoros pattanasokat okozott. Ilyenek soha nem szoktak rajtam lenni(sot semmilyen pattanas) talan eletem soran egyszer volt hasonlo. Egyebkent szep kipihent lett tole a borom es gyorsan beszivodik. De koszonom soha tobbe, a maradekot kezkremnek hasznalom, de meg arra sem jo mert ragacsos reteget hagy maga utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

vargarenata123

2018. augusztus 9.

Néha kicsit csípi a bőrömet, ezt a C-vitaminnak tulajdonítom, egyébként teljesen meg vagyok vele elégedve, a tubus besárgul ott, ahol a krém rászárad, de ezt írják is róla. Állagra jó, nem sűrű, nyárra megfelelő, a bőrömnek amúgy sincs nagy szüksége a hidratálásra, mert normál típusú bőröm van. Nekem tetszik, lehet, hogy újraveszem. Az ára miatt adok neki 4 pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

ErdelyiDiana

2018. augusztus 2.

Én ez előtt a sima redermicet is használtam és nagyon elégedett voltam/vagyok vele, de ez túlszárnyalja! Nekem mindkét termék használata nagyon látványos az arcomon. Azonnali kisimultság (természetesen ne 10 év
mínuszt várjunk), zsíros bőröm ellenére pikpak beszívódik. Könnyedebb kis krém ez a C vitaminos mint a sima, így az állaga miatt valahogy még jobban szereti a bőröm! Nem bántam meg, hogy kipróbáltam. Amit ígér szerintem betartja, abszolút nem pénzkidobás és nagyon sokáig elég igen kevés kell belőle! Retinolnak köszönhetően hosszabb távon
apróbb mimikai ráncoktól már segített megszabadulni. Elég jól hidratál is és szépen lehet rá sminkelni. Abszolút ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

senskin

2018. február 15.

Igen, kérem, ez egy szép krém. Primer és ragyogásfokozó. Már megjegyezték, hogy milyen sima, kipihent az arcom. Nagyon könnyen beszívódik. Én nappalra használom, arckrém mellé. Könnyű rá sminkelni is. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Mannose, Butylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Steareth-10 ti I eu 4 3

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.