La Roche-Posay

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: balkri, Módosítva: 2020. február 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Redermic C nappali arcápoló SPF 25, PPD 10 fényvédelemmel a ráncok ellen minden érzékeny bőrtípus számára. Tiszta C-vitamin tartalma serkenti a kollagénszintézist, segít így feszesíteni és simítani a bőrt. A mannóz egységesíti arcbőrszínt, míg a fragmentált hialuronsav biztosítja a hidratálást és láthatóan csökkentheti a ráncokat. Kiváló sminkalap, friss, nem ragadós érzetet ad, gyorsan beszívódik. A C-vitamin elismert bőröregedésgátló hatóanyag, amely az arcszín egyenletességére gyakorolt hatásáról ismert, valamint támogatja a kollagéntermelést a ráncok simítása érdekében. Intenzív hatását 2 másik összetevő egészíti ki:

• Mannóz: egy cukorfajta, amely segíti a bőr egyenletes ragyogását.
  • Hialuronsav: a bőrfelszín azonnali simítása érdekében.

Ezen felül madecassoside, bőrnyugtató neurosensine és UVB SPF 25 -UVA PPD 10 fényszűrő-rendszer segít megóvni a bőrt az öregedés idő előtti jeleitől. Friss, könnyű textúrája bársonyos, nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek. Nem komedogén.

balkri

2020. február 8.

Csodaszerekben nem hiszek, így 4 csillagot adok. Jól hidratál és valóban szépen lehet rá sminkelni. Könnyen beszívódok, semmi ragadós érzet nem marad utána.Én úgy tapasztaltam, hogy így télen is mintha egy kicsit enyhítette volna a pigment foltjaimat. Ami miatt rá esett a választásom az az SPF 25.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 8.