La Roche-Posay

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nora1575, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Érzékeny bőrre. A mély ráncok kisimításáért. A bőrfelszín átalakításáért: az idő előtti öregedési foltok halványításáért, a bőrszín egységesítéséért.

Ár: 5000 Ft , Eladó: Jotunderkeresztanyu
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással/ postával küldöm/ személyes átvétel lehetséges/ stb.
Eedina

2019. november 21.

Csodakrém. Az én bőrömön irritáció nélkül erdményez hasonló hatást, mint egy AHA hámlasztás eredménye, azzal a különbséggel, hogy észrevétlenül válik le a bőr. Kisimít az biztos, és tapasztalataim alapján úgy veszem észre, gátolja a mitesszerképződést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

BlackRose101

2019. május 8.

Kb 2 hetes használat után írok véleményt. Nagyon félve próbáltam ki, az első használatkor nekem csak nagyon enyhén csípett, inkább csak bizsergette a bőrömet, és éreztem hogy szárít. Tettem is rá egy kis hyaluronos hidratálót. Aztán ez így volt még a második este is, majd a harmadik este... Végül a 4. használatnál már nem kellett rá hidratálnom, elég volt önmagában is éjszakára nekem, nem szomjazott a bőröm, és a csípés is elmaradt. Reggelre pedig matt, üde, bársonyos bőr fogadott a tükörben:) Nagyon ajánlom! És érdemes kivárni az első, kezdeti nehézségeket, hiszen a retinol arra készteti a bőrünket, hogy megkösse a enne lévő nedvességet és kollagént termeljen, szóval ez nekem már közel 1 hét alatt sikerült, elképesztő! Az illata kevésbé tetszik, de hát ilyen a retinol természetes illata...ezt el kell fogadni, különben is, a hatásért megéri! Akne hegeket is szépen halványítja, vagy inkább feltölti, úgy látom... Jár az 5 csillag, és ha van valakinél eladó, szívesen fogadom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

sajtosszenya

2018. október 15.

Ha jól számolom lassan két hónapja használom és nagyon pozitívak a tapasztalataim a termékkel kapcsolatban. Ez az első retinol-tartalmú termék, amit használok (egyébként úgy olvastam, hogy 0,3% a retinoltartalma, ami jó közepesnek mondható). Többnyire minden este használom arctisztítás után, megpróbáltam a szemkörnyékre is, nekem nem okozott irritációt ott sem. Kezdetben a csípő érzés eléggé érezhető volt, mára ez szinte alig üti meg az ingerküszöböt, úgyhogy csak emiatt abba ne hagyja senki a használatát. Könnyen beszívódik, nem ragacsos, van illata, de a simán elviselhető kategória szerintem. Határzottan csökkenti a mimikai ráncok mélységét, nagyon sokat javít a fakóbb, élettelen és néhol egyenetlen bőrfelszínemen. Kiadós, mert még a 30 ml kiszerelés felénél sem járok és könnyen adagolható. Az a helyzet, hogy nem nagyon tudok belekötni semmibe sem, az ára is teljesen rendben van, én 7 ezer Ft-ért vettem egy patika webshopjában. Tutira újravevős termék! Aki komolyan gondolja az öregedésgátlást és/vagy 40 év fölött van, annak szinte receptre írnám fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

adry

2018. július 30.

Nagyon bevált, határozottan javított a bőrképemen. Nekem a ráncok annyira nem látszanak még, de egyenetlen a bőrfelszínem és különösen a szemem körül nagyon meglátszik már a fáradság. Kellemes meglepetés volt ez a krém, ami még az ultraérzékeny bőrömet sem bántotta, még szemkörnyékre is tudtam kenni. Amikor kicsit sokat használok belőle, akkor hámlik tőle a szám szélén, de ez nem hiszem, hogy a krém hibája. A második tubussal használom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

ErdelyiDiana

2018. február 21.

Ez egy nagyon "izgalmas" kis krém. Sokat kipróbáltam már de bevallom azonnali fizikai hatást először ez a krém váltott ki a bőrömön. Soha semmire nem voltam érzékeny de az első felkenésnél már picit bepirosodtam és bizsergett a bőröm. Fájdalmasnak semmiképpen nem nevezném de fura volt elsőre. Valahol örültem is neki, hogy ez tuti valamit művel majd a bőrömmel reméljük jó értelemben. :)) valóban. Egyenletesebb bőrkép, a mimikai homlokráncaim csökkenek, zsírosodás abszolút minimalizálódik. Én az első pár alkalommal pár mini pattanással valóban találkoztam a használat után nem sokkal de mivel egyenlőre csak éjszakára használom reggelre szinte el is tűnnek. Éjszakai krémjeim reggelre mindig picit zsíros bőrt eredményeznek, de ettől reggel szuper puha zsírmentes az arcom. Nekem erre is bevált. Hihetetlen, hogy ennyire gyors folyamatok mennek végbe a bőrömön egy éjszaka alatt. Zsíros, nem érzékeny bőrömre sem tudom egyenlőre elképzelni reggeli/esti használatra mert sok szerintem. Óvatosan kezdjen el vele banni az ember, nem véletlenül van rajta a tájékoztató! Ajánlom mindenképpen 40-hez közel vagy után!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

senskin

2018. január 18.

Én is megvettem és a tájékoztatója le is írta, hogy elsőként sok lehet majd a bőrömnek, de nem volt sok. Semmi csípő érzést és kipirosodást nem tapasztaltam. Viszont erősen korrigálja a krém az egyenetlen bőrt, nagyon tudom ajánlani és szerintem megelőzésképpen érdemes használni már.
35 -38 felett tudom csak ajánlani, előtte felesleges, korai még. ( Persze, a bőr állapotától függ, nekem nincsenek ráncaim:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

Boriskajuliska

2017. június 17.

Nem nagyon használok gyógyszertárból krémeket, de ezt az itteni vélemények alapján esett erre a választásom. Lágy nem zsíros, mégis hozza amit ígér. A kozmetikusom is megjegyezte hogy kiegyensúlyozottabb a bőröm. A rossz állapotú bőrrel nem hiszem hogy csodát tesz, ahhoz már kozmetikus kell, de az ápolt bőrt szépen karban tartja. Én csak éjszakára használom, de akkor teszek bele pár cseppet a clarins arcra való önbarnító folyadékból (ami isteni), így reggel kisimultan, picit nap barnítottan ébredek. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 17.

butizs

2017. április 19.

Először csak nagyon keveset kentem a bőrömre, bár használtam korábban is retinol tartalmú szereket, ez azért ütősebb...1 hónap kellett mire megszokta a bőröm, már merek többet feltenni. Csak este használom, így több hónap után igazán látványos változás:kicsi szarkalábak eltűntek, nagyobbak halványodtak, nevetőránc, és a "haragos ránc" barázdája is kevésbé látható(bár ahhoz, hogy az eltűnjön tényleg csodaszer kellene... Aknék halványodtak, tág pórusok kisebbek-kiegyenlíti a bőrt. Zöld hétfőkön érdemes rendelni szállítási költség nélkül, valahol szinte mindig találni 10-20 %-os kedvezményt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Lencseee

2017. február 28.

Nekem hamlasztoval kombinalva heti 1-2-szer gyonyoruen "feltolti"az arcomat. A mimikai rancaim kevesve tunnek melynek. Ha tobbszor hasznalom,hamlik a szam koruli resz,mar rajottem,tultoltam. Es ez a kis tubus meglepoen sokaig kitart. Akcioban veve nagyon megeri. A parfum elhanyagolhato mennyiseg benne,nekem nem bantja a nozimat,sem a szemem kornyeket. En meleg szivvel ajanlom a baratnoimnek,de csak esti hasznalatra,ahogy a bloggerek is ajanljak;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

zsófi84

2016. október 29.

En elégedett vagyok vele. Pauláról váltottam kipróbálni. Az elején egy kicsit csípett, de nem vészesen. Minden este használom, tényleg egyenletesebb bőrt eredményez. Sajnos illatanyag van benne, de egyáltalán nem hivalkodó, és ezt is meg lehet szokni. Mintha a pórusok mérete is csökkent volna. Az állaga miatt a Paulával egy kicsit lelkesebb voltam, de az ára miatt simán lehet, hogy ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

Antioxidánsok: Retinol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Retinol

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Retinol a I v