La Roche-Posay

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sigma, Módosítva: 2021. november 23.

Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Korrektor minden bőrtípusra, beleértve az érzékeny bőrt is.

• elfedi és semlegesíti az arcbőr színhibáit
  • a keskeny applikátor megkönnyíti a pontos felvitelt
  • a krémes állag könnyedén elkenhető
  • egységes megjelenést kölcsönöz az arcbőrnek
  • érzékeny bőrre is ideális
  • allergénekre tesztelve

4 árnyalatban kapható.

• zöld: semlegesíti a bőrpírt
  • sárga: semlegesíti a sötétebb területeket, például a szem alatti karikákat
  • bézs (világosabb és sötétebb): elfedi az arcőr hibáit, és egységesítenek.

sigma

2021. november 19.

A bezs vilagosabb arnyalatat hasznalom a szem alatti karikakra (bar az a leiras szerint nem is oda valo, de nekem bevalt), szeretem. A tekeros megoldasnak koszonhetoen eppen annyi jon belole, amennyire szukseg van, konnyen eldolgoznato es tartos. Ki fogom probalni a tobbi arnyalatat is, mert nagyon elegedett vagyok vele.
Az arcomra (borhibak, pirossag) nem ezt hasznalom, oda jobban szeretem a stiftes korrektorokat, amik segitenek is a bajok orvoslasaban. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.