La Roche-Posay

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

La Roche-Posay termálvízzel gazdagított magas bőrnyugtató hatású éjszakai arcápoló, mely ötvözi a bőrszárazság okozta irritáció ellen ható bőrnyugtató Neurosensine-t a Carnosine + E-vitamin együttesével, mely segít csökkenteni az irritáció látható jeleit már ébredéskor. Minimalista összetétel és hermetikus csomagolás, mely megakadályozza a levegő visszajutását a termékbe.

Ár: 1500-3500ft , Eladó: hzsvitamin
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta utalás után
Ár: 600 Ft , Eladó: Osika
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Banki átutalást követően ajánlottan postázom vagy küldöm foxposton. A pk. a vevőt terheli. Bp-en személyes átvétel is lehetséges.
Kitti20

2019. október 9.

Nyárra pont elég volt éjszakai hidratálónak. Mindig közvetlen lefekvés előtt vittem fel az arcomra, 2 pumpányit. Kombinált arcbőröm van és meglepően jól bánt vele, a száraz részeket jól hidratálta. Határozottan mondhatom, hogy fénylik tőle az arc felvitel után, de szépen hidratál reggelre. Ami zavart egyedül benne, hogy egy kicsit ragacsos hatása van. Nem túlzottan, de azért éreztem, hogy néha oda ragadok a párnához. Őszintén szólva én egy kicsit többet vártam tőle, nagy reményeket fűztem hozzá, a kinézete is nagyon igényes. Nem csalódtam akkorát, elhasználtam, de nem éreztem, hogy csodát tett volna. Mintha nem teljesen szívódott volna be, a pattanásokat szépen kordában tartotta, kapott alatta levegőt a bőröm. Télre már semmiképp nem tudnám elképzelni, ahhoz túl könnyed és vizes állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 9.

poczeandrea

2019. október 5.

A krém jó, de 2 nyomás után a cső beleesett a krémbe, így nem tudom használni. Írni fogok a gyártónak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Krillu

2019. augusztus 30.

Jól hidratál, nyáron a tápláló hatása is pont elég éjszakára. Egy leégés után hamar rendbe tette az arcomon lévő hámlásokat. A tetején az elforgatható/zárható pumpa pedig nagyon praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Eszti111

2019. július 26.

Könnyen beszívódik, kellemes érzet, praktikus csomagolás, Csodaszernek azért nem mondanám

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

ilditoth

2019. július 19.

Egyre szárazabb a bőröm, és már nem csak vízhiányos, szerintem. Erre a krémre esett a választásom, pont a minimál összetevőlista miatt, és mert nincs benne kókuszolaj vagy származéka, viszont mutatóban egy kis peptid igen. Szeretem, de valóban nem túl gazdaságos, nekem a 3 pumpányi sem mindig elég... de legalább nem üt ki.
Szerintem éjszakai krémnek megtartom ezt, max valami peptidekkel még felturbózom.
Megadom az 5 csillagot, mert bár drága (hehe, mihez képest?), nekem megérte. Mondjuk csodaszernek azért nem nevezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

rekav11

2019. január 17.

Bár nekem szerencsére semmi bőrproblémám, s ez kifejezetten extra érzékeny bőrűeknek van, megvettem. Nem is bántam meg. Jól hidratál, puha, selmyes lesz a bőröm felvitel után. Egyáltalán nem túl sok, nekem nappali krémnek is kiváló (lehet, hogy pont ezért írják páran, hogy nekik éjszakára kevés?).
A termálvìztartalma miatt, ahogy ez az ilyen krémeknél lenni szokott, kicsit csillog az arcom felvitelnél, mintha vizes lenne, amit nem szeretek, de ha termálvizes krémet vesz az ember, akkor ez van. Szerencsére ez hamar elmúlik, szépen beszívódik a krém, nem marad semmilyen kellemetlen hatás.
Tényleg minden mentes (mondjuk látom, szilikon van benne), én elbírnék egy finom illatot, mint ezen márka Hydraphase változatánál, de vagy minden mentesség vagy illat. A legfontosabb és számomra egyetlen célnak tökéletesen megfelel, jól hidratál, semmi kellemetlen érzés és szép összetevők. Jó, ez 3 elvárás :))) Nem mondom, hogy csodaszer, lehetne 5 csillag is, csak azért adok 4-et, mert ezen márka Hydraphase változatát és a Bioderma krémeket egy picivel jobban kedvelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Niuuuus

2018. december 10.

Nagyon jó arckrém!
2 nyomásnyi kell az egész arcomra, de nem szárítja és nem is nehezíti el a bőrömet.
Mivel kombinált a bőröm és még érzékeny is, majdnem mindentől pattanásos lesz, ez a krém végre nem okoz semmi bajt. (Le kell kopognom!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Nagyon jó arckrém!

DiaM

2018. november 24.

Legjobb krémem eddig. Nem irritál, nyugtat, lehúzza a pirosságot, nem ragad. Mondjuk adhatnának legalább 50ml krémet ezért az árért, de mivel eddig nem találtam jobbat az elmúlt 20 év alatt a hiperérzékeny, rozaceás, kombinlt bőrőmre ezért újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

aminaleyla

2018. október 21.

Kedvenc éjszakai hidratálóm. Mivel niacinamidos, még fel szoktam turbózni egy kis COSRX galactomices esszenciával is. Nagyon szépen hidratálják a bőrömet, és a pattanás utáni foltokat is halványítják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

grey

2018. szeptember 21.

Nagyon szeretem ezt az arckrémet, újra is vettem. Két pumpányit oszlatok el belőle éjszakánként, szuperül hidratál, pihe puha az arcom tőle. Nem nehéz, nagyon jól nyugtat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Antioxidánsok: Carnosine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.