La Roche-Posay

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

La Roche-Posay termálvízzel gazdagított magas bőrnyugtató hatású éjszakai arcápoló, mely ötvözi a bőrszárazság okozta irritáció ellen ható bőrnyugtató Neurosensine-t a Carnosine + E-vitamin együttesével, mely segít csökkenteni az irritáció látható jeleit már ébredéskor. Minimalista összetétel és hermetikus csomagolás, mely megakadályozza a levegő visszajutását a termékbe.

szappanka

2021. február 5.

Még csak pár hete használjuk (a férjem és én), de mindketten szeretjük. Szuper a csomagolása, kellemes az állaga, nem túl folyós, nem túl masszív. Illata nincsen, de nem is baj. Közvetlenül kétlépcsős arctisztítás után szoktuk használni, hamar beszívódik, nem hagy zsíros, maszkszerű érzést maga után, hanem csak sima, puha bőrt. A reggeli arctisztításkor még érzem a "maradékát", ahogy lemosom. Nem vártunk tőle többet, csak hogy hidratáljon, irritáció nélkül, és ezt tökéletesen teljesíti is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Kriszta92

2021. január 24.

Sima hidratáló, semmi extra. Nem okozott irritációt de nem is csodaszer. 3 pumpálás kell belőle egy alkalomra nekem. Még nem tudom, hogy újra veszem e ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Moszatka

2021. január 2.

Szuper kis krém, nagyon jól hidratálja a hidegben kiszáradt bőröm. Kissé testes krém, meglepően kevés is elég belőle, jól terül. Nagyon tetszik a csomagolása, praktikus és higiénikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Queen16

2020. december 10.

Szépek az összetevők, a pumpás adagolója kényelmes megoldás és fraktikus és higénikus is, testes kis krém kicsit nehézkess kenni mert sürű! Nekem zsiros böröm van de érzékeny és dermatitiszes, nem irritál, nem pirosodok ki tőle és nem js viszket tőle a böröm ami fontoss és jó pont, hidratálni hidratál, és esténként ezt kenem fel eddig kb 2 szer használtam de eddig nem tudok rola rosszat mondani remélem több pattanásom nem lesz tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 10.

anneshirley

2020. november 17.

Minimalista alapkrém, ami azért tartalmaz néhány hasznosnak mondható extra összetevőt is. Nekem nagyon bevált a kombinált-zsíros, reaktív bőrömre. Nem ragadok tőle, gyorsan beszívódik, nem illatosított (de nem teljesen illatmentes), nyugtató hatású. Közepesen hidratál, de nekem nincs szükségem ennél többre, amúgy is rétegzek alá ezt-azt. A légmentes, csavarással zárható csomagolás nagyon praktikus, növeli a szavatossági időt, és utazáshoz is jó. Az ára talán túlzó, de a patikai kozmetikumokra gyakran van akció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Tig

2020. október 23.

Nappalra is szoktam használni. Ahogy írja a gyártó, a szem köré is szuper. 2017 őszén vettem először, azóta pedig többször újravásároltam. Jelentősen javított a bőröm állapotán. Jól hidratál, picit egyenletesebb lett tőle a tónusom is, többen is megjegyezték, hogy jól néz ki a bőröm, miután elkezdtem használni. Hozzá kell tennem, hogy ez volt az első igazán tudatos vásárlásom az arcápolás terén, így volt mit javítani. Sajnos én csak a hidegebb évszakokban tudom használni, enyhébb, melegebb időben az én bőrömnek már nehéz (még éjszakára is). Nagyon jól működik együtt az összes általam próbált szérummal, nagyon szeretem az állagát. Nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

szerka

2020. október 8.

A termékcsalád összes termékét használom. Érzékeny bőrre kiváló. Lényegesen magassabb árkategóriájú krémekét is simán leköröz. Mindig van itthon , vészhelyzetekre, mert nagy kísérletező vagyok, ha kiütöm a bőröm, hozzá fordulok vissza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 8.

clara12

2020. szeptember 27.

Szuper termék érzékeny, irritációra hajlamos bőrre. Érezhetően nyugtat, ha valami akut probléma van, hosszútávú használat mellett pedig remélem csökkenteni fogja az ilyen események számát. Mióta ezt használom (kb 2 hónap), kevésbé reaktív a bőröm. Mivel nincsenek száraz, piros viszkető foltok, egységesebb a bőröm és sokkal szebb az összkép. Remélem ez a hatás hosszútávon is meg fog maradni. Azt azért hozzá kell tennem, hogy nem ez az egyetlen bőrnyugtató termék a rutinomban, használom még a LRP dermalllergo szérumot, LRP cicaplast gélt és krémet, valamint a cerave hydrating lotiont, meg persze kerülök mindent ami irritálthat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

geucsa

2020. július 20.

Ennél jobb éjszakai krémmel még nem találkoztam. Kisimít, nyugtat, hidratál. Imádom a papírbolt-illatát. :)
Ezek után megvásárolom a teljes Toleriane termékcsaládot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

Ezek után megvásárolom a teljes Toleriane termékcsaládot.

kalavirag

2020. július 20.

Nagyon jó termék, egy hete használom. Kifejezetten a csomagolás és minimál összetevők, minden mentessége fogott meg, emiatt vettem, Több cég is ráállhatna erre szerintem, elképesztően praktikus. Külön plusz pont hogy van krém/fluid/éjszakai /és szemre való krémük is ennek a termékcsaládnak aminek én nagyon örülök, így nem kell más márkára váltanom télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Antioxidánsok: Carnosine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Niacinamide, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.