La Saponaria

Ár:   1360 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. február 6.

Kategória:   Szappanok

Ez a szappan természetes E-vitaminban és béta-karotinban gazdag, tökéletes választás azok számára, akik nyárias barnaságukat meg szeretnék őrizni. A szappan emellett antioxidatív hatású, gyümölcsös narancs és fűszeres fahéj aromája által kényezteti az érzékeket.

Tvylvis

2019. március 2.

A márkától már próbáltam szappanokat, nagyon meg vagyok velük elégedve. Ez is jó darab, viszont a többi variánshoz képest kifejezetten gyorsan fogy. Nem málik, nem folyik szét, csak egyszerűen gyorsabban kopik. Az illata isteni, intenzíven narancsos, fahéjas, és nem csak az első pár használatkor. Jól tisztít, enyhe sárgás habot képez. A gyors fogyás ellenére én megadom az öt pontot, nagyon szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.