Labello

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: SexyBeauty, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Finom dinnye aromával a csókolnivalóan puha és sima ajkakért. Hidra IQ tartalmával hosszantartó hidratálást és izgalmas gyümölcsös ízt biztosít az ajkak számára.

Látványos színpigmenteket tartalmaz, és enyhe, félnyes megjelenést biztosít az ajkaknak.

Rure90

2021. október 6.

Imádom az illatát,minden nyáron veszek belőle, de a hatása nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 6.

Imádom az illatát,minden nyáron veszek belőle, de a hatása nem a legjobb.

dorkosan

2021. június 18.

Nem hidratál, sőt, mintha szárítana. Azt meg nem is értem miért kell bele Titán-dioxid...elég sok vita övezi élelmiszerekben, egy ajakápolót is "megeszel", ha akarod, ha nem. :( két csillag az illata miatt, az jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 18.

Dea0609

2021. január 23.

Nem a legjobb ajakápolóm,de nem is rossz.Uborka iata van és nem dinnye!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

Nem a legjobb ajakápolóm,de nem is rossz.Uborka iata van és nem dinnye!

Nora2155

2020. október 19.

A hidratáló hatása nem túl erős, színe is elég gyenge, de nyáron a kellemes illata miatt szerettem felkenni, és megelőzésnek jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Nairam

2020. szeptember 14.

Az illata finom volt és ennyi! Egy idő után az illat is elment, nem hidratál, el sem használtam kidobtam. Többet nem kell labello, sokkal jobb termékek vannak a piacon amik magasan verik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Jujuci

2020. szeptember 8.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg. Alapból is utálom a Labellokat, de gondoltam ha már így alakult, adok neki egy esélyt.
Kezdeném a pozitív tulajdonságaival, csakhogy az nincs neki... Ez egy szörnyen rossz termék, teljesen haszontalan hidratálás szempontjából, sőt még inkább kárt csinál. A szaga gyomorforgató, mint egy aszódott uborka. Senkinek nem ajánlom, totál pénzkidobás ennyi pénzért már sokkal jobb ajakápolókat is be lehet szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Queen16

2020. június 3.

Abszolut nem hidratál, kiemeli a cserepes ajkakat, kis pink színt ad ajkaknak, viszont az illatta kellemes górögdinnye :D.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Bettina1984

2020. április 29.

Ma vásároltam, hát az illatának közé nincs a görögdinnyéhez, és mintha picit viszketne az ajkam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 29.

Esztii78

2020. március 11.

Finom az illata, de ahelyett, hogy jól hidratál, nagyon szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 11.

Finom az illata, de ahelyett, hogy jól hidratál, nagyon szárított.

Mia0602

2019. október 18.

Fincsi dinnye ízű-illatú. Hidratáló hatása nem kiemelkedő, többször újra kell kenni. Fényt ad az ajkaimnak, színe nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol