Labello

Ár:   450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beus70, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Megújult változat

Kényeztesse ajkait a Labello Original segítségével, hogy egész nap puhák maradjanak, és megvédje őket a kiszáradástól! A formula természetes olajokat és shea vajat tartalmaz, mely az ajkakon azonnal felolvad, és akár 24 órán át hidratál.

RKBrigi

2021. július 12.

Próbálkoztam más márkákkal és a színezett verziókkal de ez vált be a legjobban, mást nem is használok az ajkamra :) Nálam alap darab

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

KisCsi

2021. május 18.

Ki sem lépek nélküle az utcára :)
Sajnos az utóbbi időben drágább, és az új verzió kicsit ragacsosabb hatást kelt, de emiatt nem fogom leváltani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Ki sem lépek nélküle az utcára :)

Pulykatojás

2021. május 5.

Jöttem érdeklődni, létezik-e olyan, hogy szárítja a szájat? De látom a véleményekből, hogy más is így járt. Ez így értékelhetetlen. Nemcsak hogy nem teljesíti a feladatát, de még ront is a dolgon. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

Ren7

2021. április 19.

Én szeretem, megfelelően hidratál és színtelen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 19.

Én szeretem, megfelelően hidratál és színtelen.

_ILivia001_

2021. április 15.

Elég drága, a minőségéhez képest. Úgy érzem, hogy valóban hidratál, de nekem elég "nehéz" az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

Adrybaba

2021. március 9.

Az illatát imádom, de ha sokat használom, csak még szárazabb lesz.
Sima mézes pakolásnál nincs jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Az illatát imádom, de ha sokat használom, csak még szárazabb lesz.
Sima mézes pakolásnál nincs jobb.

dbeata

2021. február 23.

Nagyon régen használtam. Akkor elég jó volt, de aztán egyre csak drágult és drágult, aztán azt vettem észre, hogy nemhogy hidratálna, szárítja az ajkamat. Már rég elbúcsúztam ettől a terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 23.

Timi0102

2021. február 8.

Ez valami borzalom. Semmit nem csinál az ajkaimmal, csak egy zsíros réteget hagy rajta és konkrétan a szám még szárazabb utána, mint előtte. Pénzkidobás volt, hiába csak pár száz forint, egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

Dorcsibeauty

Korcsoport: < 18
2020. november 28.

Nem a kedvencem. Sajnos nem hidratálja jól az ajkaim, inkább zsírosítja őket. Utána pedig szárazon hagyja. Éppen ezért inkább egy zselés szájfényt használok a mindennapjaimba. Átlagos ajakápoló, nem különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 28.

anreni9

2020. szeptember 22.
UPDATE: Azóta rendeződött a kiszáradás az ajkaimon (,persze nem ennek az ajakápolónak az érdeme), így gondoltam, majd a mindennapokra beledobálom a táskába és napközben csak elfogy ha másra nem is legalább a kiszáradás megelőzése céljából elhasználom. És tessék, két nap használat után ismét kiszáradt a szám, és rá kellett jöjjek, hogy ez a termék áll a háttérben, nemhogy segít, mindenképp csak ront a helyzeten. Nálam a 2 csillagot sem tudja megtartani...

2020. szeptember 14.
Nem tudom mi a fene van, egyszerűen küzdök vele mint disznó a jégen. A vanília és makadámdiós változatát szerettem volna lecserélni, habár hatására csillagos 6-os, de valami 'tisztább' illatra vágytam, így a régi idők kedvéért ismét megvásároltam az original Labellot, rögtön kettőt. Egyszerűen nem akar semmit de semmit csinálni a kiszáradt ajkaimmal. Kenegetem, kenegetem de SEMMI! Esküszöm jobban húzódik mint előtte, kettő (?!) hete küzdök és egyszerűen semmit nem csinál. Nagyon szomorú vagyok, többet nem vásárolom ezt a fajtát, maradok a makadámdiós verziónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

2020. szeptember 14.

Antioxidánsok: BHT