Labello

Ár:   450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beus70, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Megújult változat

Kényeztesse ajkait a Labello Original segítségével, hogy egész nap puhák maradjanak, és megvédje őket a kiszáradástól! A formula természetes olajokat és shea vajat tartalmaz, mely az ajkakon azonnal felolvad, és akár 24 órán át hidratál.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Audry1

2019. szeptember 18.

Fontos volt, hogy egy olyan ajakápolót használjak, ami színtelen. Régen is Labellot használtam, csak nem ezt a fajtát. Nekem használt, bár ahhoz rendszeresen kellett alkalmazni. Én reggel és este használtam.
4 csillagot adok rá, mert a saját készítésű ajakápolóm tartósabban és jobban hidratál. De amíg nem magam csináltam az ajakápolóm, addig előszeretettel vettem mindig újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Puszedli83

2019. szeptember 7.

Nekem ez vált be a legjobban. Jól hidratál. Egész évben használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Nekem ez vált be a legjobban. Jól hidratál. Egész évben használom.

HDorina

2019. szeptember 7.

Ajándékba kaptam a limitált kiadású rózsaszín csillogós csomagolásban. Általános hidratáló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Sterc

2019. augusztus 18.

Az állaga nagyon krémes, télen rendszeresen használtam, akkor nagy kedvencem volt. Jól hidratál és viszonylag tartós, nagyon szépek lesznek tőle az ajkak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Edo949

2019. június 28.

Ez az ajakápoló vált be a legjobban. Minden évszakban használom. Jól hidratál, véd az időjárási hatásokkal szemben. Nagyon száraz, repedésre hajlamos a bőröm, így mindig jó megoldást jelent. Külön szeretem, hogy nem szívódik be hirtelen, hosszabb ideig hidratálja és védi a számat (főleg a hideg vagy a szeles időben).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

tiinanemeth

2019. június 2.

Egy ideig jó volt, de aztán valami történt vele, és ilyen zsíros, ragadós állagú lett, nem is bírom elviselni a számon.:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

demeterne

2019. május 30.

Én nagyon szeretem ezt a labellot, télen mindig beszerzem! Jó tény, hogy annyira gyorsan nem szívódik be, de nagyon jól hidratálja az ajkaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

nncsrny

2019. május 28.

15 év után próbaképp vettem egyet, nem vagyok elájulva tõle. Nem hidratál, csak ül a számon és ragad. Sokkal olcsóbban vannak sokkal jobbak. (dm, rossmann sajátmárkások)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Taymas

Korcsoport: < 18
2019. április 23.

Imádom. Ár-érték arányban tökéletes. Jó pár Labellot kipróbáltam már, de azok semmik ehhez képest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 23.

Barbika

2019. március 3.

borzasztó! 18 év után le kellett cserélni! nem tudom milyen összetevőket tartalmaz ez az új labello, de rémesen x.r!! komolyan minden jót elb.sznak :(( csillagot se érdemelne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil