Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag, Módosítva: 2016. október 7.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Q10 koenzimen alapuló fejlett technológia folyamatosan csökkenti a finom ráncokat. A Lip Effect növeli az ajkak természetes teltségét és fiatalos, egészséges fényt kölcsönöz nekik. A Q10 koenzim és természetes szójakivonatot tartalmazó formula a bőr saját öregedés elleni mechanizmusát aktiválja.

hladpat

2016. október 7.

Az egyik kedvenc ajakápolóm volt, imádtam télen használni, de természetesen megszüntették, mint mindent, ami jó. Aki esetleg mégis felleli valahol, kérem szóljon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

kicsiliba

2016. május 23.

Miért kell minden jó terméket megszüntetni???Pedig annyira szerettem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Miért kell minden jó terméket megszüntetni???Pedig annyira szerettem!!!

psxgirl

2015. március 25.

Nagyon szerettem, nekem maximálisan bevált. Ha téli időszakban, vagy bármikor valami miatt nagyon kiszáradt a szám, este csak bekentem, és reggelre pihe-puha ajkaim lettek. Borzasztóan sajnálom, hogy már sehol nem lehet kapni:( Azóta is ehhez hasonló minőségű ajakápolót keresek, ilyen tubusos kiszerelésben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Jutka1989

2014. november 21.

Csak egyszer tudtam ilyet venni, azóta sem találtam sehol. Nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Csak egyszer tudtam ilyet venni, azóta sem találtam sehol. Nagyon jó volt.

csikosmatyas

2014. július 12.

Az egyik kedvencem volt. Szerettem az állagát, az illatát, éreztem, hogy tényleg csinál is valamit a bőrömmel, szép lágy gyöngyházas színes volt. A tubusos kiszerelést azóta is siratom. Sajnos már sehol nem látom jó ideje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 12.

GI85

2014. március 28.

Régen volt ilyen ápolom. Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de undorító volt számomra(nem tudok szebben fogalmazni, ritka, hogy kifejezetten gusztustalannak tartsak egy ilyen terméket, tényleg sajnálom, mert látom itt sokan szeretik). Az íze nekem valami borzalmas volt és az állaga is. Ki dobtam végül. Szívem szerint mínusz pontok repkednének inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

kdorc

2013. november 26.

Tényleg elég nehezen szívódik be, de éppen ezért ad egy szép, természetes fényt az ajkaknak. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 26.

no1.katica

2013. augusztus 30.

Nagyon szerettem . Jól hidratált és mind ha kisimult volna a szám tőle, ettől kicsit teltebbnek látszott. Ha meglátnám egy boltban biztos újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Pöti

2013. augusztus 20.

Én szerettem.. Amikor született a lányom, otthon hagytam az ajakápolómat. Húgom ezzel lepett meg... Talán a szép emlékek miatt, de nagyon a szívembe zártam ezt a labello-t... Azóta én se látom sehol...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

whyteangel

2013. április 5.

Sosem érhette meg, hogy kifogyjon, annyira nem vált be. Egy próbát megért, hogy milyen ha az embernek folyékony ajakbalzsama van, de nem jött be.
Arra pedig végképp nem emlékszem, hogy milyen indíttatásból vettem pont ezt...szerintem csak a kíváncsiság hajtott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone

Ceresin 0 0

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.