Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Ajakápolók

hladpat

2016. október 7.

Folyamatos mókuskerék. Nekem állandóan kiszáradt tőle a szám, ezért nyilván újra kentem, de az sem segített. Még a nem létező szárazabb részeket is előhozta. Ennél sokkal jobbat az yves rocher ajakápolói.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

Scheszter

2015. május 1.

Nagyon szeretem. Mindig vissza térek hozzá:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 1.

Nagyon szeretem. Mindig vissza térek hozzá:)

Camilla_B

2014. június 9.

A kék és a világoskék vált be, de azok nagyon. Kicsit újítani akartam, de ez nagyon nem jött be. Visszatérek a kékekhez. Nekem szárította a számat és nem tetszett felkenve az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 9.

Babooca

2014. február 3.

Régi kedvenc, már 17 éve folyamatosan az életem része. A Labello céget régen nagyon favorizáltam, ma már a horror árai és az ezzel nem arányos jó hatásai miatt már váltottam. Azonban ettől a fajtától nem tudok megválni, 2-3 évente mindig a polcomon, vagy a táskámban csücsül egy. Lehet, hogy rossz beidegződés, de amíg gyártják, és lesz rá kedvezmény valamilyen úton módon, akkor nekem biztosan ott lesz a piperetáskámban. 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

kitticat

2013. február 3.

Az összes labello közül ez vált be a legjobban, tényleg hidratált és puhított. Lehet, hogy újraveszem, ha a mostanim elfogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

serpentbreath

2013. január 27.

Nagyon régóta szeretem ezt az ajakápolót. Tökéletes a hatása, az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

Nagyon régóta szeretem ezt az ajakápolót. Tökéletes a hatása, az illata.

Lina14

2013. január 11.

nekem egy nagy kedvenc, ért néhány csalódás már ezzel a márkával, de ez abszolút kivétel :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 11.

fujfui

2012. május 14.

állandó társ télen! szint egy este alatt helyrehozza a problémát, bár igaz jóó vastagon kenem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

tittus

2012. május 6.

Imádom az illatát és a színét!!!! :] Hatása egyébként szokásos Labello-hatás, a kicserepesedett szájra csak a Classic vált be nekem, de ha rendszeresen kenem ezzel a számat, akkor ki sem cserepesedik. :] Jól kenhető és viszonylag hamar beszívódik. Szeretem.

update: tényleg egyre jobban szárítja a számat, azt vettem észre, hogy egész nap csak ezzel kenegetem, mert már megint száraz...sajnálom, mert imádom az illatát, de nem hat semmit :[ -2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Imádom!

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Barnás sárga.