Labello

Ár:   700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

"Élvezd a tökéletesen hidratált ajkak érzését akár 12 órán keresztül! Intenzív ápolás shea vajjal és mandulaolajjal, mellyel lehengerlő vaníliás illat kísér majd. A vitaminokban gazdag shea vaj táplál, nyugtat, hidratál és véd. Az E-vitamint tartalmazó mandulaolaj selymessé és puhává varázsolja az ajkakat."

• A shea vajat és mandulaolajat tartalmazó ápoló összetétel akár 12 órás hidratálást biztosít.
  • Ellenállhatatlanul selymes és bársonyosan puha ajkakat varázsol.
  • A vanília aroma könnyed illatával.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt és jóváhagyott.

Panna02

2019. december 14.

Az illatának semmi köze sincs a vaníliához, íze meg egyáltalán nincs. Teljes pénzkidobás, olyan mintha egy nagy adag viaszt kennék a számra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

Andii017

2019. július 15.

Kedvenc Labellom. Nagyon kellemes az ajkakon,sokáig hidratálja. Párszor már újravettem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

elfmercina

2019. május 21.

Jelenleg ezt használom, elsőre nagyon jó volt, de a téli szeles időben nem segített semmit.
Az ízét szeretem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Az ízét szeretem benne.

Macskata23

2019. április 16.

Meg karacsony korul vettem es nagy nyogve nyelosen nemreg fogyott ki. Az illatanak (sztem legalabbis) semmi koze a vaniliahoz inkabb hasonlit vmi fuszeres edes sutemenyre, pedig a vanilia miatt vettem meg mert imadom a vaniliat. Az ajkaimmal nem csinalt se jot, se rosszat. Nem fogom ujra venni, inkabb maradok a hanyomanyos "kek" labellonal, annal jobb nincs szamomra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

csmelitta

2019. március 24.

Nálam jelenleg ez a befutó labello termékek közül, a gyümölcsös társai közül nekem egyik se hidratált olyan jól, mint ez. Picit ragacsos, télen a nagy szélben és hidegben tökéletes a száraz ajkakra. Színe nincs, teljesen áttetsző. Az illata is finom, bár annak biztosan nem való, aki nem bírja a nagyon édes dolgokat. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

pomme

2019. március 8.

Nagyon finom az illata, de nekem ez inkább parfümös, mint édességes vanília. Mondjuk nem szoktam sütit enni, mert nem igazán szeretem, de ha van ilyen süti, elhiszem és akkor sorry :) Szóval magamra fújnám szívesen ezt a finom illatot, de megenni nem enném...
Sokkal kevésbé szívódik be, mint a mangós társa, felkenem és szinte húzza a számat, meg ül a szárazság tetején. :( Nem volt egy jó vétel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

porika

2019. február 25.

Számomra értékelhetetlen. Óránként kenem a számat vele, de egyre rosszabb a helyzet. Sajnálom, de ez egy nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

Csiimi

2019. február 19.

Finom az illata és egész jól hidratál, nem csodaszer, viszont nem tudok rá rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

Martu0508

2019. január 6.

Miután elfogyott a Med Repair változat, a kèt ünnep közt kifosztott boltban ez volt az egyetlen, ami nem szìnezett, nem tègelyes ès mèg nem pròbáltam, ìgy megvettem. Hűha èlmènyem nincs, viszonylag nehèz felvinni, mert kemènyebb állagù, ez nekem nem negatìvum, mert nem szeretem a tùlzottan olajos állagù ajakápolòkat. Ami viszont nem tetszik, hogy nehezen szìvòdik be, nem hidratál tùl sokat. Az illatát nagyon eltalálták, nem tolakodò, nem gejl. Az biztos, hogy ùjra nem veszem, de pròbáltam már ennèl sokkal rosszabb ès hatástalanabb ajakápolòt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

candy28

2018. december 30.

Még jó, hogy akciósan vettem 500 Ft körül, még úgy is sok érte. 700 Ft-ot abszolút nem ér. Nem lehet megfelelően elkenni a számon. Nem szívódik be rendesen. olyan mintha valami merev viaszt akarnék az ajkamra nyomkodni. Az illata elmegy, bár vannak ettől jobb vanília illatok. Elég nagy csalódás. A 2 csillagot a csomagolása és az illata miatt kapja. A csomagolása a vanília virággal el tudja a terméket adni még, ha a termék valóban nem jó is. Egyre többet csalódok a Labello-ban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).