Labello

Ár:   700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

"Élvezd a tökéletesen hidratált ajkak érzését akár 12 órán keresztül! Intenzív ápolás shea vajjal és mandulaolajjal, mellyel lehengerlő vaníliás illat kísér majd. A vitaminokban gazdag shea vaj táplál, nyugtat, hidratál és véd. Az E-vitamint tartalmazó mandulaolaj selymessé és puhává varázsolja az ajkakat."

• A shea vajat és mandulaolajat tartalmazó ápoló összetétel akár 12 órás hidratálást biztosít.
  • Ellenállhatatlanul selymes és bársonyosan puha ajkakat varázsol.
  • A vanília aroma könnyed illatával.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt és jóváhagyott.

pomme

2019. március 8.

Nagyon finom az illata, de nekem ez inkább parfümös, mint édességes vanília. Mondjuk nem szoktam sütit enni, mert nem igazán szeretem, de ha van ilyen süti, elhiszem és akkor sorry :) Szóval magamra fújnám szívesen ezt a finom illatot, de megenni nem enném...
Sokkal kevésbé szívódik be, mint a mangós társa, felkenem és szinte húzza a számat, meg ül a szárazság tetején. :( Nem volt egy jó vétel.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

porika

2019. február 25.

Számomra értékelhetetlen. Óránként kenem a számat vele, de egyre rosszabb a helyzet. Sajnálom, de ez egy nulla.

porika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

Csiimi

2019. február 19.

Finom az illata és egész jól hidratál, nem csodaszer, viszont nem tudok rá rosszat mondani.

Csiimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

Martu0508

2019. január 6.

Miután elfogyott a Med Repair változat, a kèt ünnep közt kifosztott boltban ez volt az egyetlen, ami nem szìnezett, nem tègelyes ès mèg nem pròbáltam, ìgy megvettem. Hűha èlmènyem nincs, viszonylag nehèz felvinni, mert kemènyebb állagù, ez nekem nem negatìvum, mert nem szeretem a tùlzottan olajos állagù ajakápolòkat. Ami viszont nem tetszik, hogy nehezen szìvòdik be, nem hidratál tùl sokat. Az illatát nagyon eltalálták, nem tolakodò, nem gejl. Az biztos, hogy ùjra nem veszem, de pròbáltam már ennèl sokkal rosszabb ès hatástalanabb ajakápolòt is.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

candy28

2018. december 30.

Még jó, hogy akciósan vettem 500 Ft körül, még úgy is sok érte. 700 Ft-ot abszolút nem ér. Nem lehet megfelelően elkenni a számon. Nem szívódik be rendesen. olyan mintha valami merev viaszt akarnék az ajkamra nyomkodni. Az illata elmegy, bár vannak ettől jobb vanília illatok. Elég nagy csalódás. A 2 csillagot a csomagolása és az illata miatt kapja. A csomagolása a vanília virággal el tudja a terméket adni még, ha a termék valóban nem jó is. Egyre többet csalódok a Labello-ban.

candy28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

vadcseresznyefamag

2018. december 16.

Az illata is nagyon halovány, a hatása nulla. Színtelen, fénytelen ajkakat eredményez. Aki természetes hatást akar, annak jó lehet. Nálam max. Otthoni használatra lesz ez jó

vadcseresznyefamag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Kitty9526

2018. november 26.

Az illata tényleg kellemes, de a hatása abszolút semmilyen. Éreztem, hogy valamennyire beszívták az ajkaim és kicsit feltöltötte őket, de kívül száraz maradt. Nem tudom.. nem szerettem az érzetet, amit keltett. Biztosan nem veszem újra.

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

BlazonIsle

2018. november 26.

Illata jó, amíg az ajkaimon van nagyon puha és hidratált a bőröm, viszont a többi ápolóhoz hasonlóan hosszútávon ez is csak szárít.

BlazonIsle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Kitti199609

2018. augusztus 14.

Az illata nagyon jó,a hidratálása nem tökéletes sajnos.

Kitti199609
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Az illata nagyon jó,a hidratálása nem tökéletes sajnos.

FruzsiF

2018. június 19.

Nagyon finom az illata!

FruzsiF
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 19.

Nagyon finom az illata!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).