Lacoste

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csabi, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: fás-aromás

Összetevők: Grapefruit, kardamom, rozmaring, cédruslevél, tubarózsa, ylang-ylang, tömjén, vetiver, velúr, cédrus

Ár: 10000/100ml , Eladó: Dalmayr
Állapot: Doboz nélküli,, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás,fox post,személyes átvétel,postai út
Lacoste Eau De Lacoste L.12.12. Blanc 5ml / 10ml
Ár: 1000 Ft / 1600 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után posta / foxpost

Rumcajsz

2021. március 1.

kis mintát kaptam belőle rendelés mellé. nyitás tipikus apukás arcszesz. utána, ahogy elkezd leszáradni, egy friss, hagyományosan sportos, férfias illat. elég tartós parfüm. nem az én stílusom, szerintem akárki megszagolja, azt fogja gondolni, hogy már milliószor érezte ezt az illattípust. A jelzett illatjegyeket nem érzem ki külön-külön, egy tipikus friss, sportos, (bocsánat, de) basic illatról van szó. nem különösebben jó minőségű. Akik kifinomultabb illatokhoz vannak szokva, azoknak ez olcsó és tusfürdős hatású lesz. edzés előtt, után jól felfrissítheti az embert. lacoste illatok nekem mindig olyan semmilyenek, viszont ezt most látom olcsón be lehet szerezni, szóval, akinek tetszenek ezek a sportos-friss típusú illatok, annak szerintem jó választás. nem akarom túlságosan lehúzni, vannak ennél rosszabbak, de sokkal jobbak is, akár hasonló árban is. lerágott csont

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 1.

Joe38

2015. december 3.

Elegáns ,puha, szép fehér illat..Minősége nagyon jó és meglepően tartós is.
Szinte mindenhová hordható aláírásillat és abszolút független az életkortól......
Virágos akkordjától lesz érdekes és egyedi,míg a bőrős bázis amitől hosszan tartós lesz.
Nyáron hatékonyabb lehet ,de télen is elégedett vagyok vele.
Érdemes kivárni egy akciót,hogy jobb legyen az ár/érték arány,mert sajnos normál áron elég húzós.....
De aki teheti próbálja ki!Nekem nem ő favorit Lacoste-éknál, de figyelemreméltó darab!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 3.

Elegáns ,puha, szép fehér illat..Minősége nagyon jó és meglepően tartós is.
Nyáron hatékonyabb lehet ,de télen is elégedett vagyok vele.

klaris171

2015. augusztus 28.

A barátom jelenlegi illata és egyben a top kedvencem rajta! Nehéz körülírni, mert amellett hogy hétköznapi, friss illat, mégis van benne valami egyedi és össze nem téveszthető. Végre nem egy erőszakos, fojtogató, minden 2. férfin érezhető tucatillat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

nikol1118

2014. november 26.

Én már két üveggel ajándékoztam meg a páromat, nekem is uncsi már egy kicsit, és nem olyan tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 26.

estokani

2014. augusztus 11.

Ha nem lenne ilyen baromi finnyás az orrom biztosan szeretném ezt az illatot, mert olyan játékos és nem az tipikus pasis parfüm. De ha a párom viseli megfájdul tőle a fejem. Ezért megválnék egytől. Az eladó termékeim között megtalálod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

nikike

2014. január 25.

Baratom uj illata. Eddig a boss volt a szerelmem pasi illatokban, de ez most letaszitotta ot. Egyszeruen imadom ezt az illatot! Kicsit edes, jatekos, de megis pasis! Tartos is. Mar tobben is megdicsertek rajta! LOVE!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.