Lactacyd

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2015. október 24.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás

A Lactacyd Femina Ocean Fresh intim mosakodógélt kifejezetten az intim testrészek gyengéd ápolására, a hosszan tartó frissesség megőrzésére fejlesztették ki. A Lactacyd Femina Ocean antibakteriális összetevőivel és kellemes illatával védelmet nyújt a kellemetlen szagokat okozó baktériumokkal szemben.

Porka

2015. szeptember 12.

Nekem nem igazán jön be se az állaga se az illata. A hatása jó egyébként. Nem veszem újra. Maradok a sima Lactacydnál. Én az ASIA Centerben vettem egyébként ott sok volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

DNBianka

2014. július 23.

imádom ezt a terméket,kicsit drága de nagyon megéri ,már elso alkalommal nagyon megszerettem és abszolut nem irritál,eddig semmi bajom nem volt tole és ennek nagyon orulok, az illata nagyon tetszik, IMADOM ,tobbszor is veszek majd és ha lehetne 10 pontot is adnék rá :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 23.

kismadár

2014. január 5.

Alapvetően ez egy jó kis termék, nem irritál, jól tisztít és az illata is jó, én mégis valamiért a hagyományos Lactacydot sokkal jobban szeretem, mint ezt. Az árát megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Rild

2013. november 20.

Egyszer vettem ilyet, nagyon szerettem a friss illatát, a színét, az egészet ahogy van. Ha látok valahol megint, mindenképp veszek. Lehet csak én vagyok szerencsétlen de nem találom sehol. Más lactacyd termékeket igen, csak ezt nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

szalmonik

2013. november 14.

Nekem ez a valódi csodaszer. Évekig próbálkoztam a többi mosakodó géllel, mert egyik sem volt jó. Közben 2-3 havonta orvosnál kötöttem ki, még a terhességem alatt is tömték belém a gyógyszert, krémet. Ez volt az egyetlen, amit nem próbáltam ki, mert mindig sokalltam az árát. Bár ne tettem volna. Lassan másfél éve használom, és orvos közelében sem voltam, minden problémám megszűnt. Igazán nőnek érzem magam. Az összetevői így már nem is érdekelnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

Ms.Cat

2013. augusztus 24.

Nagyon tetszik, jó használni. Kevés is elég belőle, viszont nehéz picit kiszedni a flakonból. Jól habzik és könnyű lemosni. Az illata nekem nagyon nem tetszik, olyan wc illatosító, vagy nem is tudom.. :///

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Babooca

2013. július 25.

A sima Lactacydnak utáltam már kezdetektől fogva a szagát, így tavaly nyáron ezt szereztem be helyette. Az illata férfias, de frissítő. Én szerettem használni, de találtam olcsóbb alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

timity

2012. december 13.

Már régebb óta használom, és szeretem, mert nem irritálóan erős az illata, igaz az első Lactacydomnak ennél is kellemesebb volt és az állaga is. De annak már untam az aromáját, ezért gondoltam, hogy váltok másikra. Én úgy vélem, hogy ezek a termékek nagyon sok szempont, vizsgálat után lettek megalkotva, a női PH-t és sok minden mást figyelembe véve. Ezért használom és használni is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

hornyakadri83

2012. július 21.

Nekem bevált. A terhesség alatt folyamatosan küzdöttem a ....dolgokkal:) Amióta használom nem érzek semmi furát, pedig előtte aztán mentek a legkülönfélébb kúpok meg gyógyszerek. Ennyit erről....Azóta is használom és szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

ljudith78

2012. június 12.

Konkrétan ezt a lemosót én magam sem kedvelem, de azért az "okoskodáshoz" azért lenne pár észrevételem: Mindaz, amit leírtál, megállná a helyét, amennyiben az a hüvelyflórára vonatkozna, mert irrigálószereknek én sem vagyok barátja, tisztában vagyok azzal, hogy az egészséges hüvelyflórának megvan az öntisztulási képessége. De hogy a külső nemi szerveket csupán meleg vízzel tisztítsam...Ezzel az erővel a tested bármelyik részét moshatnád csupán meleg vízzel. A baj akkor van, ha valaki nincs azzal tisztában, hogy az intim lemosók KÜLSŐLEG használandók, és nem matatunk be vele a hüvelybe, mert ott valóban nincs keresnivalója.. Ha neked bevált a meleg vizes módszer, akkor szíved joga, de akinek a komfortérzetét javítja az, hogy intim lemosóval, vagy pl. kecsketejes szappannal tisztítsa meg a külső nemiszervét, akkor őt még véletlenül se beszéljük le róla :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.