Lactacyd

Ár:   649 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fuge7, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kíméletes összetétel allantoinnal. Nőgyógyászatilag tesztelt. Hipoallergén, 100% biológiailag lebomló. A Lactacyd Intim törlőkendő természetes L-tejsavat tartalmaz, hogy megőrizze az intim területek természetes egyensúlyát és megbízható védelmet nyújtson. Tartalmaz továbbá allantoint is, amely nyugtató tulajdonságairól ismert.

Jelizz

2019. október 13.

tetszik hogy pici igy utazo barat. kellemes az illata , nedvesnek nedves, tetszik. nem irrital.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

matanee

2018. november 9.

Mindig van nálam egy csomaggal, nagyon szeretem. Jó az illata és kellemes a hatása, nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

viva885

2018. szeptember 17.

Nagyon jó az illata, és puha elég nedves a kendő. Eddig nem használtam ilyet, de ez annyira megtetszett hogy biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

fuge7

2018. augusztus 15.

Ezt nagyon szerettem, de azóta van ebből vmi újfajta csomagolás (rá is van nyomva hogy NEW) - na az borzasztó :S De ez az úgymond "régi" fajta szuper!
Ha láttok még ilyet, csak ezt a fajtát vegyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Ha láttok még ilyet, csak ezt a fajtát vegyétek!

csemezb

2018. január 30.

Utazáshoz vettem, praktikus, kis helyen is elfér. Az illata és a törlőkendő nedvessége nekem pont jó, engem nem irritál. Nagyon megszerettem. Az egyetlen visszahúzó dolog, az ára. 15 darabért közel 700 forint? Szerintem egy kicsit sok, de ettől függetlenül megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

wildrose

2017. december 18.

Kellemes illatú törlőkendő, megfelelő méretű, elég nedves, jó anyaga van, nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 18.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.