Lactacyd

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2020. február 14.

Kategória:   Testápolás

Kíméletes intim mosakodó, amelyet kifejezetten az intim zóna gyengéd tisztítátására fejlesztettek ki. Szappanmentes formulája, amely természetes tejsavat és gyapotkivonatot tartalmaz, minimálisra csökkenti az intim területeken fellépő diszkomfortérzetet, miközben tiszta és selymes érzést is biztosít.

sarahun

2020. július 14.

Nem rossz intim mosakodó, de nekem a Canesten jobban bevált. Ennél kevésbé érzem, hogy hosszan tartóan frissítene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

flowing

2020. július 8.

Ha már intim mosakodó, akkor legyen illatmentes. Több márkát próbáltam, de mindig visszatérek ehhez a változathoz, mivel kíméletes és egyáltalán nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

munoom

2020. június 4.

Kicsit féltem használni, mert elég érzékeny a bőröm, de a olivaolajos bioszappanom sajnos nem volt elég/jó, úgyhogy döntenem kellett. Végül is nem bántam meg, eddig teljesen jól működünk együtt, úgyhogy valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

macooka

2020. május 1.

Egyáltalán semmi problémám nem volt ezzel az intin mosakodóval. Az illatát én abszolút semlegesnek éreztem, kellemesen felhabzott és semmilyen irritációt nem okozott soha. Egyedüli bajom az volt, hogy nem pumpás, de ez már csak az én hülyeségem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Helguska

2020. május 1.

Előszőr próbáltam ki a sensitive-t, mert váltanom kellett. Az illatát én is büdösnek találtam. Egész jól felhabzik (like). Frissesség érzést ad egy darabig, de nem egész napra. Ezért nem veszem újra. Engem kicsit szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Blackxentric

2020. február 29.

Nagyon jó termék. Szeretem használni, megfelelően tisztít és nem irritál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Nagyon jó termék. Szeretem használni, megfelelően tisztít és nem irritál.

Vivien77

2020. február 20.

Sok fajtát kipróbáltam már, de mostmár csak ezt fogom vásárolni. Számomra fontos, hogy minden mentes legyen és érzékeny bőrre. Alapvetőleg nagyon jó ez a márka, de nekem ez az egy változata vált be a legjobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Dominika123

2018. szeptember 13.

Nagyon régóta használom, nekem nagyon bevált! Többször újra vásároltam, az összes fajtát kipróbáltam a Lactacyd termékcsaládok közül, mindegyik kifogástalan és magas minőségű! Azt adja, amit igér! Már márkákkal már megsütöttem a kezem, ebben sosem csalódtam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

dundicat

2018. június 19.

Igyekztem olyan terméket vásárolni, ami kíméletes, szagtalan, nem tartalmaz semmilyen felesleges összetevőt, így esett a választásom a Lactacyd szenzitiv mosakodóra. Én már csak ezek miatt a tulajdonságai miatt is nagyon szeretem. Nálam az is pozitívum, hogy nem habzik túlzottan, ez is csak azt bizonyítja, hogy nincs benne semmi felesleges adalék. A szagával nem értem mi lehet a baj, én nem érzek semmit, pont azért mert szagtalan, ez is plusz pont. Egy kisebb probléma miatt rendszeredesen járok nőgyógyászhoz, s a ph értéket minden esetben rendben találja, szoval a dolgát is kitűnően teszi. Nem irritál, nem pattogok ki tőle. Nálam ezekért 5*ot érdemel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

ssteff15

2018. június 7.

A lila és zöld társát nagyon szeretem az év döntő részében a lilát használom, s csak a forró nyári napokon a zöldet. Legutóbb mikor újravásároltam a kifogyott készletemet, godoltam kipróbálom ezt a rózsaszínt is, mi baj lehet belőle....ha a zöldet a mentollal bírta az érzékeny bőröm akkor egy szenzitív változat miért árthatna. Amikor először használtam meglepett a szaga...számomra rettentő büdös, de elvonatkoztattam tőle, és nyugtáztam magamnak, hogy illatmentes tehát egy fölösleges és irritatív összetevővel kevesebb mint más lemosókban, ez pozitívum szóval nem kell kiakadni a furcsa szagon. Tudtam hogy nem fog habzani, mégis furcsa volt, mindig olyan érzés volt, mintha nem mostam volna meg magam rendesen, de hozzászoktam. Aztán egyszer csak elkezdtem kipattogni. A lila társa nekem mindig elmúlasztotta 1-2 nap alatt ha ki is pattogtam, de ennél csak fokozódott a helyzet, egyre több és gyulladtabb pattanás jelentkezett. Felhagytam a használatával és megkezdtem a lilát, ami helyre is hozott, noha most a gyulladások miatt több idő kellett. aztán újra kísérleteztem, hogy biztos legyek benne, hogy ettől volt-e. Sajnos rá kellett jönnöm, hogy igen. Nem tudom mi okozhatta, de így számomra használhatatlan, mert rettentő kellemetlen az a sok gyulladt pattanás, nem beszélve arról, hoyg fájdalmas is. Hiába szenzitív nálam nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid