Lactovit

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mayah33, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A regeneráló testápoló 10% Lactourea-t tartalmaz, mely a bőr hidratáltságát javító tejsav, és a bőrgyógyászok által a rendkívül száraz bőr kezelésére ajánlott, természetes hidratáló hatású karbamid elegye. Ezeknek az ultraerős hidratáló hatású összetevőknek a kombinációja regenerálja, védi és hidratálja a bőr mélyebb rétegeit is.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Csandi93
Állapot: Egyszer használt. December 26-án bontva., Helyszín: Kecskemét, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vassviktoria

2021. február 25.

Már a 2.-at használom, nekem ár-érték arányban bevált. Télen az extra száraz bőröm szereti. Az illatatát nem tudom mihez hasonlítani, de nem zavar. Felkenés után gyorsan elillan. Könnyen kenhető, gyorsan beszívódik. Egy bajom van vele, ami az összes hasonló kiszereléssel is hogy a tubus alján lévő anyagot már nagyon nehéz kipumpáln belőle. Mivel nem átlátszó, becsapós. Azt hitted már kifogyott, mert nem jön belőle. Közben meg az alján még csomó van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

kismadár

2021. február 24.

Csak egy termékmintám volt belőle, de biztos, hogy újra fogom venni, nagyon meggyőzött! Gyorsan és könnyen beszívódik, nem ragad, nem hagy maga után semmilyen réteget. Nagyon puha lesz tőle a bőr és iszonyat finom az illata! Az illata alapján azt hinném, hogy egy méregdrága testápoló, annyira különleges és kellemes. Élmény használni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Nymphea

2021. február 5.

Kiváló testápoló. Eddig az összeset kenterbe veri. Ez nem réteget hagy, amikor csak illúziót kelt, hogy puha a bőr, hanem valóban puha lesz tőle a bőr. Én az illatát is szeretem, finom púderes. Eddig a legjobb, tuti újraveszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Vavika02

2021. január 24.

Nagyon szeretjük a családban... mind az illata,mind az állaga nagyon bevált.
Imádom,hogy gyorsan beszívódik, mégis hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

Nagyon szeretjük a családban... mind az illata,mind az állaga nagyon bevált.
Imádom,hogy gyorsan beszívódik, mégis hidratál.

pEni

2021. január 18.

Szuper krém, mi a párommal kézkrémnek használjuk. Neki kifejezetten nagyon száraz, néha már kirepedezett a kezén a bőr így a hideg időben, de ez a krém sokat segített neki. Most fogyott el, de már jelezte, hogy vegyük a következőt, mert annyira bevált neki az évek során kipróbált krémekhez képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Mato74

2021. január 10.

Atopias ekcémás a bőröm,. Olyan testapolot kerestem, ami urea-t tartalmaz. Ez, bár több piros pontot is kapott, egyáltalán nem irritál, sőt, jelentősen enyhíti a viszketést. A férjem is használja, a kezére, neki kifejezetten tetszik az illata. Nagyon jó árban van,. A flakon valóban gondot okoz az utolsó 1-2 cm krém kinyerésében, de megoldható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 10.

Debreczeni

2021. január 3.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, nem ragad, jól beszívódik. Viszont nagyon erős és kellemetlen illata van, már-már émelyítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Lena07

2021. január 1.

Ekcémára hajlamos bőröm van és borzasztó száraz. Sok jót olvastam róla így gondoltam kipróbálom és nem is csalódtam! Nagyon jól hidratál! Sűrű az állaga, de jól kenhető. Télre és hűvösebb időkre tökéletes számomra. Az illata nem egy kedvenc, de nem is büdi, számomra a lényeg, hogy hatásos legyen és arra nem tudok rosszat mondani. Az egyetlen amit utálok benne az a flakonja, igazi vastag műanyag, ami borzalom. Sajnos rengeteg marad benne, miután “kifogyott”, így még utána is sokáig vadászom ki belőle a krémet!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

Csandi93

2020. december 27.

Bár előbb néztem volna meg az inci-t. Borzalmas. Az illata pocsék. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Bár előbb néztem volna meg az inci-t. Borzalmas. Az illata pocsék. Kuka.

laruci

2020. december 12.

Rossmannban ezt a testápolót "nyertem" a kuponnal. Nagyon jókat olvastam róla, igy izgatottan vártam. Nekem nagyon tetszik az illata. Férjem szerint büdi. Én oda vagyok érte! Hamar beszivódik. Féltem nem lesz e utána zsiros hatása. Egyáltalán nem. Megszerettem a krémet. Tetszik, hogy pumpás. Nem kell szenvedni vele, hogy hogy nyomjam ki mikor tiszta testápoló vagyok. Én ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

Antioxidánsok: Retinol
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate, Inositol, Propanediol
Vitaminok: Retinol, Biotin

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetyl Palmitate, Dimethicone, Cetearyl Ethylhexanoate, Lecithin, Rosa Moschata (Musk Rose) Seed Oil, Zea Mays (Corn) Oil, Stearic Acid, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Lecithin, Zea Mays (Corn) Oil, Peg-20 Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Peg-20 Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Retinol a I v

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.