Lactovit

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mayah33, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A regeneráló testápoló 10% Lactourea-t tartalmaz, mely a bőr hidratáltságát javító tejsav, és a bőrgyógyászok által a rendkívül száraz bőr kezelésére ajánlott, természetes hidratáló hatású karbamid elegye. Ezeknek az ultraerős hidratáló hatású összetevőknek a kombinációja regenerálja, védi és hidratálja a bőr mélyebb rétegeit is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

gomoripetra

2022. május 14.

Édesanyámtól kaptam, hogy próbáljam ki, mert ő nagyon szereti és ajánlja. Számomra is bevált, a hűvösebb hónapokban hű társam volt. Nagyon kellemes, finom illata van. Ár-érték arányban szuper termék, igazán kiadós, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 14.

Barabasikincso

2022. május 12.

Nagyon, de nagyon bevált! Már több mindent kipróbáltam a márkától (túsfürdő és dezodor). Mindegyik hozza a jól megszokott szintet. Örök kedvencek maradnak.
A testápoló nem túl nehéz. Nem hagy maga után ragacsos érzetet, nem nehezíti el a bőrömet és ami a legfontosabb, hogy az iriitált bőrterületeken is kíméletes. Pihe-puha lesz utánna a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 12.

dreammiyss

2022. április 7.

Azért választottam ezt a terméket, mert a mennyiségéhez képest jó árban van. Egyébként semmi extrát nem nyújt. Minden este használom, hogy elfogyjon, de a kezem brutálisan száraz így is. Eredetileg a pocakomra választottam, mert az első trimeszterben vagyok, viszont már nem használom pocakon, csak kézen, lábon. Nem fogom újravenni. Egyáltalán NEM ULTRAERŐS hidratáló, mint ahogy ígéri….

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 7.

Cseresznye1006

2022. március 7.

Ez egy nagyon jó testápoló... lenne. Könnyen kenhető, könnyen beszívódó és jól hidratál. Azonban rettentő erős illata van, nem is értem...
Én a flakon alapján egy natur testápolóra számítottam, persze vessek magamra, hogy nem néztem meg az összetevőket.
Ha megnézem láttam volna, hogy a parfümöm kívül is van benne még plusz nemegy illatanyag, alkohol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 7.

Chamana

2022. január 25.

Nem rossz, de nem is túl jó. Mindent összevetve nem tudok 2 csillagnál többet adni.
Számomra nem elég, zsírosabb testápolókhoz van szokva a bőröm és túlságosan illatos is, ami még negatív, hogy a flakonból lehetetlen kipumpálni a negyedét, ami azért nem pénztárcabarát így. Nincs türelmem kiütögetni belőle, vagy a flakont vagdosni, hogy egy elég nagy mennyiséget fel tudjak használni.
Ami mellette szól az annyi, hogy allergiát nem okoz, könnyű eldolgozni a bőrön. Sajnos viszont nem táplál, engem nem is hidratál eléggé. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá, de egy 500 forintos, noname testápoló jobban teljesít, mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 25.

zdoreebaba

2021. december 20.

Pici tasakos mintám volt belőle, amit a Dm webshopos rendelésem mellé kaptam ajándékba. A nagybetűs testápoló. Minden kritériumnak megfelel. Jól hidratál, szuper könnyű, jól kenhető formulája van, amit pillanatok alatt beszív a száraz bőröm. Hosszú tartó, tejes illata van. Az eddigi legjobban hidratáló testápolóm, amit nem vedlik le a bőröm és tényleg hasznosítani tud. Nagyon száraz bőrre ő a valódi megoldás! Az biztos, hogy nagy kiszerelésben is beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

Szasza2621

2021. november 29.

Legjobb testápoló számomra, jó illata van, hamar beszívja az amúgyis baromi száraz bőröm és nem hagy maga után ragacsos érzetet.*-*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 29.

Slau

2021. november 24.

Kellemes illata van ,hamar felszívódik és valóban puha lesz tőle a bőröm. Nem hagy semmilyen ragadós érzést maga után. Rendszeresen megvásárolom

Kiszerelés nem a legjobb ,mert az alja már nem igazán akar kijönni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

Kiszerelés nem a legjobb ,mert az alja már nem igazán akar kijönni.

Bridge29

2021. október 21.

Nagyon praktikus a kiszerelés és árban is megéri. Az illata nagyon finom púderes babás . A bőrt is ápolja, azóta nem viszket a bőröm, jól hidratál. Tuti újraveszem. Megtaláltam a legjobb testápolót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 21.

Salanki16

2021. szeptember 26.

Termékmintát kaptam egy rendeléshez, aminek nagyon örültem mert régóta ki akartam próbálni.
Nekem bevált és próba után vettem is egy nagyobb kiszerelést.
Az illatát nagyon szeretem, egyedül kicsit a beszívódásával van gondom.
A kezemen teljesen jól beszivja a bőröm, de a lábamon még reggel is érzem. Ezért kap 4 csillagot.
Viszont nagyon puha másnap a bőröm:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Nekem bevált és próba után vettem is egy nagyobb kiszerelést.
Az illatát nagyon szeretem, egyedül kicsit a beszívódásával van gondom.
Viszont nagyon puha másnap a bőröm:)

Antioxidánsok: Retinol
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate, Inositol, Propanediol
Vitaminok: Retinol, Biotin

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetyl Palmitate, Dimethicone, Cetearyl Ethylhexanoate, Lecithin, Rosa Moschata (Musk Rose) Seed Oil, Zea Mays (Corn) Oil, Stearic Acid, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Lecithin, Zea Mays (Corn) Oil, Peg-20 Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Peg-20 Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Retinol a I v

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.