Lactovit

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Magneto, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az Urea a bőrgyógyászok által a száraz bőr kezelésére ajánlott természetes hatóanyag, amely növeli a bőr hidratáltságát, mivel gátolja annak kiszáradását. A Tejsav pedig fokozza a bőr hidratáltságát. Ezért az új Lactourea kombináció megújítja és óvja bőrét, miközben 40%-kal növeli annak hidratáltságát. Kifejezetten nagyon száraz és érzékeny bőrre.

incifinci28

2020. december 28.

Krémes puha sűrű illatos habja van, nem száraz a bőröm tőle télen sem. Nálam egy 100 csillagos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Sophiaprincess

2019. november 17.

Jól hidratál, puhává, selymessé teszi a bőrömet. Az illatát is szeretem:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Jól hidratál, puhává, selymessé teszi a bőrömet. Az illatát is szeretem:)

Dinus95

2018. március 25.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg az illata miatt. A hatása tökéletes, viszont az illata nekem nem igazán tetszik. Elhasználom, mert tényleg puhává varázsolja a bőröm, de nem fogom újravenni. Ja és az ára sem túl baráti, sokkal olcsóbban is tudok ilyen hatású testápolót venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

katuska8

2018. február 13.

Bátyám barátnőjénél láttam a sárga kupakos tusfürdőjét a márkának, és gondoltam kipróbálom én is valamelyik változatát. Aztán itt utána nézve olvastam erről a testápolóról és a vélemények hatására beszereztem én is. Egyáltalán nem bántam meg! Nagyon jó hatással van a bőrömre, és az illatát is imádom. Az új munkásnadrágom csúnyán kidörzsölte a lábamon a bőrt, és nem akart elmúlni, elkezdtem használni ezt a testápolót, és a bal lábamon lévő kidörzsölődés 3 nap alatt elmúlt, a jobb lábamon lévő durvább volt, de pár nappal később már nyoma sem volt, úgyhogy engem nagyon meggyőzött! :) Az is tetszik, hogy pumpás adagolója van, így nem kell mindig krémes kézzel összefogdosnom a flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Rien

2018. január 17.

Eleinte úgy tűnt, hogy használ a viszkető és száraz bőrömre, de egy idő után semmi hatása nem volt. Az illatát túl intenzívnek tartom, ennél lehetne visszafogottabb is. Nyárra talán jó lehet, de hideg időben nálam csak pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 17.

Metoyou22

2018. január 12.

Imádom! Biztos hogy újra fogom venni, a tusfürdőjével együtt használva valami csoda :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

dbetti93

2017. november 19.

Amikor elfogyott a testápolóm és utántöltésre megérkeztem a drogériába, megpillantottam ezt a terméket láttam hogy akciós, gyors utána is olvastam és az itteni kommentek alapján végül hazajött velem. Puhává varázsolja a bőrt ez tény, de az illata nekem túlzó. Igazából az árát megérte de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

banoka

2017. október 21.

Jól hidratáló testápoló, de mégis érzem a zsíros érzetet még másnap is. Nem allergizál, könnyen felszívódik. Segítség a száraz bőrnek is, de én nem szeretem az illatát. Nem tudtam vele megbarátkozni. Előnye, hogy a feszülő, száraz bőrérzetet megszünteti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 21.

2017. szeptember 16.

Kiváló termék, nagyon puhává, bársonyossá teszi a bőrt, valóban érezhetően táplál. Összetevői nagyjából OK. Az illata és az ára lehetne kedvezőbb, ezért részemről 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

magyarigy

2017. július 23.

Az eddigi legjobb testápoló, amit valaha használtam. Ez az első olyan termék, amely tényleg kifejti nálam a hatását, nagyon elégedett vagyok. Az illata nem a legkellemesebb, ettől függetlenül nem vontam le csillagot, mert a testápolónak nem is az a dolga, hogy illatozzon. Nem használom minden nap (de nem is igényli a bőröm a mindennapos használatát), de így is puha is hidratált marad a bőröm. Már harmadjára vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinol
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate, Inositol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinol, Biotin

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Cetyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Zea Mays (Corn) Oil, Rosa Moschata (Musk Rose) Seed Oil, Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Stearic Acid
Emulgeálószerek: PEG-40 Stearate, Glyceryl Stearate, Zea Mays (Corn) Oil, Peg-20 Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Stearic Acid, Trideceth-6
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, PEG-100 Stearate, Peg-20 Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Trideceth-6
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylisothiazolinone

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Retinol a I v

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.