Lacura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 17.

Lelőhely:   Aldi

Dermatológiailag tesztelt, állatokon nem tesztelték.

Kiszerelés: 30 ml

matine91

2013. július 5.

Teljesen véletlenül bukkantam az egyik németországi Aldiban, igaz más, műanyag tubusos verzióban. Gondoltam egy próbát megér alig 2,5 €-ért. A legvilágosabb, 10-es transparent árnyalata volt a bőrömhöz leginkább igazodó szín.
Igaz, amíg nem értem haza, addig nem fűztem sok reményt, hogy ez lesz a No.1, mert a legtöbb alapozóm drágától az olcsóbb kategóriáig mind sötétek voltak még a legvilágosabb árnyalatban is. Ez alól ez a termék sem kivétel, de még mindig jobban passzol a bőrömhöz mint a többi. Szóval ezért pluszpont. Az összetevők sem annyira borzalmasak, így az is plusz. Az illata valami szörnyű, de ez az egyetlen negatívuma, nem mondhatok rá rosszat. Igaz, púdert kell használni fölé, mert nagyon csillogó finise van.
Összességében: bátran ajánlom mindenkinek, otthon is szerintem hozzá lehet jutni, olcsó. Kellemes csalódás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

pihko

2012. július 9.

Különböző blogokon utánajártam a külföldön zajló Lacura-hisztériának, és úgy döntöttem, hogy kipróbálom a termékeiket: ezzel a kis alapozóval kezdtem és szerintem zseniális! Szerencsém van, mert a választott árnyalat olyan, mintha pont nekem keverték volna ki (20-as beige), nem ül meg a tág pórusaimban és homlokom ráncaiban és ami még csodásabb, hogy alig kopik és az arcom még a nap végén is egész üdének hat (erre eddig talán egyik alapozóm sem volt képes). Fényvédőt nem tartlamaz, de nekem attól még ötös.
Ha jól tudom, Magyarországon még nem lehet kapni. Az ára jelképes, olyan 2.5 font körül vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Alkoholok: Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Isododecane, Ethylhexyl Palmitate, Isohexadecane, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Castor Oil, Silica Dimethyl Silylate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stearoxy Dimethicone, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid, Dimethicone
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Castor Oil, Polyglyceryl-3 Beeswax, Sorbitan Oleate, Stearic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Caprylyl Methicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Phenethyl Alcohol, Sorbitan Oleate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).