Lador

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a The Box and Beauty-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: oaxaca, az összetevőket feltöltötte: zsuzzzsi, Módosítva: 2024. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: The Box and Beauty, 690 Ft

2020-ban megújult összetétel!

Hajampulla, ami alkalmas a sérült haj újratáplálására. Keratin és selyem tartalmával újra széppé és fényessé teszi a hajat.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ár: 690 Ft , Eladó: The Box and Beauty
Fizetés: banki utalás, utánvét, előre utalás, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: huszonketto
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Fox/Bp

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

inspiredina

2023. február 11.

Száraz hajvégemre vettem ápolónak, nem igazán hozta amit vártam. Elég körülményes kenhető emulzióvá keverni, nekem nem is mindig sikerült eltalálnom az állagát. Hatását tekintve kiöblítés után nagyon puha volt a hajam, de ez egy napig sem tartott szinte. Csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 11.

Beus11

2020. június 1.

Nagyon csalódott vagyok, a dobozán lévő inci első helyén az alkohol szerepel, ha ezt tudom nem veszem meg a 10 db-ot, sőt, egyet sem. Alig bírtam kifésülni a hajam utána

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 1.

selmeczireka

2020. április 12.

Előzetes infók: hatalmas K-beauty fun vagyok, évek óta csak koreai termékeket használok, elég jól ismerem az összetevőket, tanulom is, emellett nincs száraz és igénybevett hajam, húgom fodrász, tehát azért hallottam már az elmúlt sok évben igazán jó hajápolókról és szakszerű hajápolásról.......mégis megvettem ezt a terméket, berántott a nagy hype. Szégyellem is magam :D
Azért nem 1 csillag, mert pénzkidobásnak nem mondanám, de kb. semmit nem ér, épphogy az "egyszer elmegy" kategória. Pláne, ilyen áron. Egy vicc ez a termék, nagyon spéci keverem-kavarom, meg #fodrásználérzedmagad ígéret. Ugyan már, nevetséges. :D Összetevői sem szépek, egyes oldalak INCI leírásában a 2., itt a 3. helyen az alkohol (ami egyik hatását tekintve szárít).
Előnyei (hogy azért a 2 csillagért azt is mondjak): utazóbarát kiszerelés, jó az illata.....és ennyi. Minimálisan hidratál, de semmivel sem teljesít jobban, mint egy olcsó drogériás balzsam. Nem nagy tehetség olyan hajápolót (!!!) találni manapság, amelyben nincsen alcohol...nem is értem, mit keres ebben a táplálást ígérő termékben. Ha hajt valakit a kíváncsiság, abban az esetben is csak akkor javaslom megvenni, ha le van értékelve. Drága és nem váltja be az ígéreteit. Ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 12.

Lolychan

2019. december 29.

Én is nagy örömmel próbáltam ki ezt a terméket. :) Szerintem szép és puha lesz tőle az ember haja, de nem érdemes hajtőre is kenni, mert lapítja. Egy ampulla nekem sokáig elég, nem kell sokat használni belőle. :) Újravevős. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

BoBogika

2019. december 19.

Az eddigi legjobb hajápoló termék, amit próbáltam. Pihe-puha és csillogó lesz tőle a hajam. Ilyet eddig még nem tapasztaltam. Egy bajom van vele, hogy az utolsó ampullám is elfogyott. :) de már rendelem is újra :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 19.

tara95

2019. szeptember 10.

Szintén semmi extra. Nagyon izgi, hogy gél lesz belőle, ha keverem vízzel és a fele ampulla is elég. Nekem alapvetően erős, dús és hosszú hajam van, ami a koreai vonallal ellentétben göndör. Semmilyen pluszt nem tapasztaltam a használata során, sőt inkább enyhén szárított. Csak utazáshoz találom praktikusnak, de ahhoz meg drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

viragi

2019. augusztus 26.

Én vagyok az, akinek nem jött be ez a termék, hiába olvastam jókat róla, az én hajammal nem csinált semmit (természetes hullámos-göndör, erős szálú hajam van és festett). Sampon után használtam, jó pár percig rajta is hagytam, de száradás után szénaboglya "frizurám" volt, ennél sokkal többet használt a gliss kur fiber therapy hajbalzsama. Még jó, hogy csak 3 db-os kiszerelésben vettem belőle. Ami tetszett, hogy a kis ampullát, repülőn kézipoggyászban is vihetem magammal, ez miatt adok két csillagot és nem 1-et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

ostra

2019. augusztus 4.

nagyon jó kis pakolás, utána nem győzöm simogatni a hajamat, ja és még a hajgumi is lecsúszik néha, olyan puha lesz tőle a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

oaxaca

2019. július 18.

Ez az egyik legjobb hajápoló amit az elmúlt időben próbáltam. Először megijedtem, mert nem sűrűsödött be azonnal, de pár perc alatt krémes állaga lett. Pár percig hagytam rajta és már vizesen is érezni a puhaságot. Szárazon meg egységes, fényes és nagyon jó tapintású lett a hajam. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Krikike

2019. július 1.

Ez a cucc tényleg egy csoda :) Pihe puha lesz utána az ember haja :) A fél hosszú hajamra nekem elég egy fél adag, így apró pénzért kapom meg a woooow hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.