Lady Ann

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Egyéb

orsipanka

2013. április 16.

Még gimnazista koromban használtuk. Egyszer ilyet vettem a Manhattan helyett, mert olcsóbb volt, de nem vált be, mert viszonylag gyorsan lekopott és sokszor kitört a hegye. Azóta áttértem a francia manikűrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 16.

Emulgeálószerek: Ceteareth-25
Tisztítószerek: Ceteareth-25