Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

Kitsyke

2020. október 18.

Festékölő.. Akinek nagyon hullik a haja, vegyen inkább vitamint..Azt nem tudom hogy ez hasznalt-e, de 2 hét után sem láttam változást. hatásáról nem tudok írni semmit csak azt hogy festéket nagyon kiszívja.. Anyámnak bevált..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

bleauwsy

2020. október 11.

Rozmaringolajos kúrával együtt használtam, illetve ebbe is raktam pár cseppnyit még, így nem tudom melyik használt jobban vagy kevésbé. Viszont gyorsan nőtt a hajam és a csomókban hullást is elfelejthetem egy időre. Fél évig rendszeresen használtam őket, a hatás látványos volt. Ezzel csak annyi volt, hogy hajmosás után is érződött még a gyógynövények illata a hajamban, ami amúgy nem volt zavaró, de ha leizzadt a fejem, akkor eléggé felerősödött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 11.

karamella92

2020. július 19.

Nekem sajnos nemigazàn vált be, irtó macera a hasznàlata, meg rengeteg idő. Néhány hétig használtam csak, valóban mintha kevesebb hajam hullott volna ki, ezért 3*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

moncsyyy

2020. március 14.

Én imádom.
Nekem nagyon sokat segített már elég hamar egy két használat múlva kevesebb hajam hullott,és sok lett tőle a babahajam is.
Engem nem zavar az illata. Hetente egyszer azért próbálom használni, áttöltöttem üres fújos üvegbe és úgy fújok hajmosás után a tövekre,hagyom hatni, olyan is volt,hogy lesemostam. De azt nem ajánlom,mert kiszárítja a fejbőrt.
Hallottam már azt is,hogy befújni vele és rá egy ricinus olajos pakolást tenni a hajra és úgy rajta hagyni 2-3 órát és lemosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Én imádom.

Bettii98

2020. február 11.

IMÁDOM! Megszűntette a hajhullást, újabb babahajak nőttek tőle. Remelém nem lesz ilyen, de ha mégis, akkor, ha legközelebb hullik majd a hajam, akkor mindenképp ezt fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

teus0022

2019. október 22.

a szagától egyszerűen hányni tudnék, és változást se vettem észre. kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

a szagától egyszerűen hányni tudnék, és változást se vettem észre. kuka.

gyulzsuzsi

2019. július 18.

Lehet nálam van félrekódolva valami, de imádom az illatát! Gyógynövényes az igaz, de nekem nagyon bejön. Samponjával balzsamjával használva kb. két használat után látom a babahajak sokaságát. Elvileg a gyógynövények nem hatnak ilyen gyorsan, szóval lehet csak placebo, de ez nem zaklat fel. A lényeg amit látok. :)
Hátránya, hogy tényleg zsírosítja kicsit a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Hátránya, hogy tényleg zsírosítja kicsit a hajat.

Erika27

2019. április 17.

6 hónapig minden hajmosásnál bedörzsöltem a fejbőrömet és 1 órát hagytam "dolgozni". Nem csak dupla hosszúságú lett a hajam, de annyi babahajam lett, hogy megszámolni sem tudom...
Nem szárít, nekem az illatával sincs bajom. Megy az 5 csillag..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Nem szárít, nekem az illatával sincs bajom. Megy az 5 csillag..

Isene

2019. március 15.

Használat után szép tiszta lett a fejbőröm. Az illatát imádom. Egy flakonnal használtam csak el (és egy flakonnal a balzsamjából is), utána csomó babahajam nőtt. Megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

crminn

2019. február 20.

Az illata borzalmas, én szagnak nevezném inkább. Hatása nem igazán van, talán egy nagyon kicsivel kevesebb hajam hullik, pedig régóta használom. Adagolni kész művészet, igazán megoldhatták volna a csomagolást úgy, ahogy a plantur hajszeszénél van kialakítva . Egyszer megérte megvenni, de csak a tapasztalat miatt. Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.