Best of Beauty 2019

Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

gyulzsuzsi

2019. július 18.

Lehet nálam van félrekódolva valami, de imádom az illatát! Gyógynövényes az igaz, de nekem nagyon bejön. Samponjával balzsamjával használva kb. két használat után látom a babahajak sokaságát. Elvileg a gyógynövények nem hatnak ilyen gyorsan, szóval lehet csak placebo, de ez nem zaklat fel. A lényeg amit látok. :)
Hátránya, hogy tényleg zsírosítja kicsit a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Hátránya, hogy tényleg zsírosítja kicsit a hajat.

Erika27

2019. április 17.

6 hónapig minden hajmosásnál bedörzsöltem a fejbőrömet és 1 órát hagytam "dolgozni". Nem csak dupla hosszúságú lett a hajam, de annyi babahajam lett, hogy megszámolni sem tudom...
Nem szárít, nekem az illatával sincs bajom. Megy az 5 csillag..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Nem szárít, nekem az illatával sincs bajom. Megy az 5 csillag..

Isene

Korcsoport: < 18
2019. március 15.

Használat után szép tiszta lett a fejbőröm. Az illatát imádom. Egy flakonnal használtam csak el (és egy flakonnal a balzsamjából is), utána csomó babahajam nőtt. Megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 15.

crminn

2019. február 20.

Az illata borzalmas, én szagnak nevezném inkább. Hatása nem igazán van, talán egy nagyon kicsivel kevesebb hajam hullik, pedig régóta használom. Adagolni kész művészet, igazán megoldhatták volna a csomagolást úgy, ahogy a plantur hajszeszénél van kialakítva . Egyszer megérte megvenni, de csak a tapasztalat miatt. Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

tvivien921

2019. február 4.

Az illata nem jó,de ki lehet bírni,és egy idő után már nem is zavart. Hetente 2szer használtam,hajmosás előtt bedörzsöltem a fejbőröm,rá törölköző,és olyan 40 percet hagytam rajtam. A samponnal együtt még nem próbáltam,én vitamint szedtem mellé. Láthatóan nőttek a baba hajaim, hosszabb is lett a hajam,de a kúra lejárta után kb 3-4 hónap múlva vettem csak észre. ( Egyébként szörnyen lassan nő a hajam+ töredezik)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

mattmania

2019. január 23.

Büdös és sokkal jobban zsirosodott a hajam egyebekent én a samponnal használtam de két hét után ugyanúgy hullott a hajam
Akinek hullik a haja szerintem előbb mindenképp orvossal próbálja ki deríteni mi lehet a háttérben mégha nem is komoly bármi lehet illetve csodákra nem hiszem hogy képes egy sampon vagy egy hajszesz mindenképpen vitaminok amik segithetnek szerintem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 23.

bluejay8

2019. január 2.

Tényleg büdös, de szerintem valamit azért használhat. Elájulni nem fogok tőle persze. Én a sampont szeretem legjobban a termékcsaládból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

erasm98

2018. december 21.

Nekem rengeteg babahajam nőtt ki a homlokom tövében néhány hónap használat után. (És ennek örültem, mert elég magas a homlokom :D)
Hajhullással nem vol még eddig komolyabb problémám (kopp-kopp), de félévente/évente beiktatok egy pár hetes kúrát (és általában őszre időzítem...).
A szaga kibírható, annyira nem is borzalmas szerintem, ha használ akkor meg egyébként is érdemes elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Ioploik

2018. november 19.

Körülbelül 3 éve használom a szeszt a samponnal együtt (eleinte használtam a balzsamot is, de nem szeretem), hajhullás miatt és hajnövesztés célból rengeteg üveggel elhasználtam és még nagyon sokkal fogok valószínűleg. Aki kényes a szagokra az ne vegye meg, de ha megvetted, akkor valahogy csak elviseled, nehogy már az tartson vissza... Nekem sem tetszett eleinte, de aztán tapasztaltam a hatását és természetesen azért megéri (a hajbalzsamom teljesen elveszi az illatát különben). Azt vettem észre, hogy egy év folyamatos használat után ismét hullik a hajam, szóval általában tartok 2-3 hónapos szüneteket. A hajam hatalmasat nőtt és mindenkinek, aki megdicséri ajánlom a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Katisza89

2018. november 4.

Evek ota erosen hullik a hajam, már szinte mindent kiprobáltam. A hajhullásomat ez sem allitja meg, viszont kb 2 honap rendszeres használat után a hajam elképesztő fényes lesz tőle. A szaga vállalhatatlan, amit szerencsére hajmosás után már nem lehet érezni :D évek alatt rengeteg flakonnal elhasználtam belole kisebb nagyobb szüneteket tartva. ameddig nem árt, addig én használom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.