Lady Speed Stick

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Dezodorok

Lady Speed Stick dezodor aloe vera kivonattal, mely alkalmas az érzékeny bőr számára is.

24 órás védelmet nyújt.

technodiva

2019. június 23.

Felkenés után sajnos nagyon lassan szárad - és mikor megszárad, darabokban hullik a bőrömről, összekenve és fehér foltot hagyva a ruhán. A kupak sem tart rendesen, kifolyik alóla a termék. Azért kap 2 csillagot, mert az illatát viszont nagyon szeretem, és viszonylag hossszabb ideig kifejtette izzadásgátló hatását, na de persze nem egész nap, ahogy a leírás ígéri. A körülményes használat és az állag miatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

senskin

2016. október 15.

Nem értem ezt a terméket, és a többi lady-t sem. Borzasztóak, mállanak és kiütést okoznak. Egyszer megvettem, de soha többet....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

biusjj

2016. október 12.

Megvettem mert régen használtam ezt a márkát és úgy emlékeztem rá, hogy jó. Mivel a garnier invisicleart nem lehet sehol kapni, ezért hetente veszek új izzadásgátlót, mivel konkrétan semmi nem hat. Nagyot kellett csalódjak, mert tegnap egy nagyon fontos megjelenésenem büdös voltam... Nagyon szörnyen éreztem magam. Soha többet lady speed stick!! -1000000*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Eira

2016. január 17.

Nekem eddig tetszik. Pár napja vásároltam meg és egyből beleszerettem az illatába. Eddig a hatása is jó, nem izzadok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

DNBianka

2014. július 20.

Az illata elejinte kellemes volt de aztán már kezdtem nemszeretni ráadásul nem szeretem azt az érzést mikor azt hiszem hogy valami ragasztó van a hónom alatt a tetejéböl is eléggé hullott az anyag,darabos lett azt meg nemszeretem én inkább maradok a dezodoroknál.A másik dolog meg ha egy fekete pólót vettem fel mindég kellett hogy legyen egy szivacs kéznél hogy aztán letoroljem a nemkívánt fehér foltokat róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 20.

Evelyne03

2014. március 8.

Az illata nagyon kellemes és tartós, az öltözködéssel akkor előfordul, hogy foltot hagy...de egyébként teljesen megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Hydrogenated Soybean Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2