Lady Speed Stick

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. május 7.

Kategória:   Dezodorok

24 órán át tartó védelem a nedvesség és a szagok ellen.

Nem hagy fehér nyomot a ruhán.

Kiszerelés: 45 g

dynah13

2019. március 15.

Regen hasznaltam es nagyon szerettem, jol teljesitett nalam, pedig eleg izzados vagyok. Valoban varni kell egy kicsit, hogy szaradjon, de ennyit meger! Egy idoben tudtam ebbol venni,akkor atalltam masra, de lehet, hogy teszek meg probat a marka mas termekeivel, mert nagyon meg voltam vele elegedve :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

whitemerci

2018. január 17.

Régen ugyanezt a márkát használtam, a hatásával elégedett voltam, de az összetevői matt, elsősorban az alumínium tartalma miatt abbahagytam a használatát és szinte minden alumíniummentes dezodort, kristályt....stb. sorra kipróbáltam, de egyik sem volt jó. A stresszes életvitel ráadásul mindezen csak még sokkal többet rontott, odáig fajult, hogy orvost kellett felkeresnem, de elszomorított, mert egész egyszerűen nincs más lehetőség, csak az alumínium orvosolhatja a problémát. Ennek megfelelően kénytelen voltam visszatérni ehhez a dezodorhoz. A hatása számomra tökéletes, tényleg véd, ráadásul valóban hosszan, ha sérülés van a hónaljon, akkor bizony csíp, de ha nincs probléma, és nincs frissen borotválva, akkor elvileg nem szabadna, hogy irritáljon, engem nem is szokott. Viszonylag nehezen szárad, és amíg nem szárad meg, addig sajnos fog is, tehát így összefogja a ruhát. Amint megszárad, én személy szerint már nem tapasztalom, hogy fogna, nekem akkor remekül működik már. Az illata kicsit erős, bár nem zavaró, összességében én meg vagyok vele elégedve, csak az összetevői nem tetszenek.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

annajeney

2017. október 24.

Kimarta a hónaljamat véresre! Megmaradt a nyoma. Nagyon fájt. Csesszék meg de tényleg.
Pozitívum: jó illat, nem hagy foltot. De kit érdekel mindez, mikor nem tudod felemelni a karod a fájdalomtól? :/
Ugyanitt alig használt dezodor eladó. :(

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Ugyanitt alig használt dezodor eladó. :(

sziabarbi

2017. október 18.

Pont azt csinálja, amire kitalálták. Végre egy izzadásgátló, amitől nem lesznek foltosak a ruháim, és tényleg nem izzadok tőle.

sziabarbi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Beya93

2017. szeptember 12.

Na ez annyira invisible hogy semennyire. Ocsmany modon osszeken mindent amihez hozzaer de turelmem meg nincs kivarni amig megszarad. Az illata jo, de ez a geles nyulos osszekenos allaga nagyon idegesit.

Beya93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

hio

2017. szeptember 12.

Egyedüli izzadásgátló, ami tényleg gátolja az izzadást. Más nem segít, sőt, még fokozza az izzadásomat. :D

hio
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Pepperoni

2017. augusztus 26.

Nekem bevált, szépen tartotta magát.
Kellemes illata van.
Kicsit lassan szárad, és nekem foltot hagy a pólón, ha nem hagyom megszáradni.
Ettől függetlenül az egyik legjobb dezodorom.

Pepperoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Nekem bevált, szépen tartotta magát.
Kellemes illata van.
Kicsit lassan szárad, és nekem foltot hagy a pólón, ha nem hagyom megszáradni.
Ettől függetlenül az egyik legjobb dezodorom.

besty

2017. február 14.

kipróbáltam. nekem nem jött be. az "invisible" egyáltalán nem így van. ha várok is a száradással, akkor is befogja a ruhám.
Egy dezodornak elmegy, de nem veszem újra.
Edzéshez szoktam használni ujjatlan felsővel.

besty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Egy dezodornak elmegy, de nem veszem újra.
Edzéshez szoktam használni ujjatlan felsővel.

Solya30

2017. február 14.

Évek óta a Lady Speed Stick dezodorokat használom, néha kísérletezem csak mással, de a LSS-ből mindig van egy darab otthon. Eddig csak a gélt vettem, most gondoltam kipróbálom ezt. Bevált. Kellemes illatú, egyáltalán nem érzem hogy durván izzadnék és nap végére is jó illatom van. Nekem foltot nem hagy, bár hagytam megszáradni.

Solya30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

252n

2016. december 18.

Az illatáért nem vagyok oda, viszont mindenképp azt kell mondanom, hogy tartós és teszi a dolgát.

252n
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrogenated Soybean Oil