Lady Speed Stick

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. április 1.

Kategória:   Dezodorok

A Lady Speed Stick Naturals & Protect izzadásgátló dezodor védelmet nyújt az izzadással és kellemetlen szagokkal szemben, engedi a bőr lélegzését.

Kiszerelés:45g

kdorci

2016. június 13.

Nem tudom, hogy ezekről a termékekről miért írnak ilyen keveset. Meg úgy láttam, mintha ezt a fajtát ki is vonnák a forgalomból, pedig most találtam rá. :( Az illata nekem nagyon tetszik. Nem tudnám mihez hasonlítani, de kellemes. :) A hatása is nagyon jó. Sokáig érzem. Mivel stiftes ezért vigyázni kell a pólók felvételével, de hamar le lehet törölni, ha esetleg "baj" történne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrogenated Soybean Oil, Glycerin

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2