Lady Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aranycsirkee, Módosítva: 2014. február 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Testápolás

Testmasszázsnál alkalmazható, tápláló és hidratáló hatású masszázskrém, mely hatóanyagai révén a test kontúrvonalait előnyösen megváltoztatja. Koffeintartalma a tárolt zsírsavak zsírszövetekből való felszabadításában segít, az L- karnitin pedig a felszabadított zsírsavak elégetését gyorsítja. A masszázs mellett a citrom- és borókaolaj fokozza a koffein és L-karnitin zsírégető hatását. A felgyorsult anyagcsere hatására egyre több zsír mobilizálódik a bőr alatti zsírraktárakból, a bőrfelszín simul, a problémás területek (has, kar, comb, fenék) feszesebbé válnak, a bőr fiatalsága, üdesége visszatér. Rendszeres testmozgás beiktatása látványosan gyorsítja az eredményt.

lacrymosa88

2016. december 12.

Kipróbáltam az esti tekercselést, semmi hatás. Testmozgás/sportolás előtt vastagon kenve, semmi hatás. Reggel-este kentem, de inkább megszokásból, a fele doboznyi mennyiséggel nem tudom, mit csináljak, valószínűleg megy a kukába, bár az edényt lehet, hogy megtartom tárolónak.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Chrissy

2016. augusztus 4.

Nagyon elégedett vagyok vele. Brutál nagy kiszerelés kedvező áron. Jó szolgálatot tett szülés után. Az utolsó hetekben szörnyen vizesedtem, szülés után ennek is maradtak nyomai, a combomon plötyi lett a bőr. A hasamról ne is beszéljünk...minden nap kentem magam, comb-csípő-has-fenék tájon és láthatóan feszesebb lett a bőröm. Nehezen felszívódó krém, hiszen masszázshoz tervezték. Kicsit erősebb mozdulatokkal viszem fel, gyors masszírozó mozdulatokkal. Pár percet ezután még várok a felöltözéssel, ezalatt felszívódik. Az illata nem túl jó, mintha romlott lenne, de biztos nem az, mert újonnan is ilyen volt. Szerencsére hamar elillan, így nem releváns.
A hasamra krémezés után hasleszorítós bugyit húztam, mindig egyre kisebbet, hogy jól húzza össze a bőrt. Az eredmény? Senki nem mondaná meg, hogy 7 hete szültem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

szaszeniko.1016

2015. október 11.

Nem vártam, hogy majd varázslat történik, és hirtelen a narancsbőrös vasorrú bábából top modell lesz.. de ez a krém borzasztó :D
Kiszerelés: elég nagy, tuti elég lenne egy jó darabig HA használnám. Elég volt pár alkalom is belőle.
Az illata borzalmas, legalább is nekem.
Nagyon nehezen szívta be a bőröm, már amennyit egyáltalán beszívott. Zsíros és ragacsos érzést hagyott 10 perc kenegetés után is.. próbáltam kevesebbel, de semmit se ért.
Félre tettem, jó 4 hónapot állt, a minap a kezembe került, gondoltam adok neki mégegy esélyt. Amikor kinyitottam botràny volt az "illata", annyira penész szaga volt...

Azt mondom 100 forintot nem ér!!! Meg ne vegyétek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Az illata borzalmas, legalább is nekem.

Azt mondom 100 forintot nem ér!!! Meg ne vegyétek..

szambi

2014. április 3.

Ez véleményem szerint semmire nem jó. Még annyira sem, mint a többi semmire nem jó hókuszpókusz.
Masszírozni nem lehet vele, mert túl hamar beszívódik. Illat nulla. Hatás nulla. Összetevők...hát... Figyel ott benne egy kis ez az, amire azt hittem talán mikrohangya millipénisznyi koncentrációban jele van, de szerintem tévedtem.
Egyébként bazi sok van benne, meg olcsó, csak mint utóbb kiderült, ezzel együtt sem ér semmit.
Egyébként biztosan jól mutatna mondjuk egy kozmetikában vagy masszázsszalonban a polcon, a többi nagy kübli között. Olyan, szép rózsaszín is ráadásul, mintha erre találték volna ki. Mert ugye ez kellhet a vendégek vizuális ingerléséhez. Na erre pont jó, hogy ott díszelegjen, és fogja a port.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

Antioxidánsok: BHT

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.