Lady Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: april, az összetevőket feltöltötte: szerka, Módosítva: 2013. november 26.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Komplex hatóanyagtartalmának köszönhetően intenzíven gátolja a bőr öregedését. Az ázsiai tigrisfű kivonat fokozza a kollagén és elasztin termelését, táplálja a kötőszövetet, aminek következtében a bőr hidratáltabbá válik, az arckontúr feszesebbé válik. Az argireline speciális botox hatása megóvja a bőrt a ráncok kialakulásától. A már kialakult ráncokat csökkenti, elhalványítja. Mikrokapszulába zárt bőrtápláló E vitamint tartalmaz. Rendszeres alkalmazás mellett a bőr kisimul, rugalmasabbá, feszesebbé válik. Paraffin- és parabénmentes.

czandrea

Korcsoport: >54
2019. július 11.

A hatása nagyon látványos. Kipihentté teszi az arcbőrt. Imádás van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 11.

A hatása nagyon látványos. Kipihentté teszi az arcbőrt. Imádás van.

loju

2015. május 12.

Annyira tetszik ez a krém, de sajnos allergiás vagyok a benne lévő tartósítószerre, így nem tudom használni! Sajnálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

maaya83

2013. május 19.

Kipróbáltam én is és a párom is,hát nem voltam elájulva tőle tény,hogy utána feszesebb lett a bőröm páromé inkább kipihent viszont két óra múlva azt éreztem,hogy irritálja a bőröm.Nem pontozom még le teszek még pár próbát hátha hosszútávon mutat jelentős javulást.
Sajnos muszáj levonnom csillagot mert nagyon irritálja a bőröm és zsírossá is teszi használat után sajna.:((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 19.

szerka

2013. február 13.

Nekem használja ezt a krémet a kozmetikusom. A múltkor vettem tőle 2 alkalomra elegendőt amit otthon használtam el. Kifejezetten jó eredménnyel. Remekül hidratál, feszesít, feltölti az apróbb ráncokat. Az én allergiára hajlamos bőrömet sem bántotta. Megéri az árát. Ha tudnám hol lehet venni vásárolnék egész kiszerelést. Gyanítom,hogy ez egy olcsó termék, annak ellenére remek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Mannitol, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

További info az összetevőről a KM-blogon >>