Lady Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Xanacska, Módosítva: 2012. január 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A testformáló masszírozó krém erősíti, regenerálja a támasztószöveteket, így hatékonyabban ellent tudnak állni a narancsbőr kialakulásának. Fokozza a bőrfelszín feszességét, csökkenti a makacs zsírpárnák kialakulását. Kisimítja az egyenetlen területeket és megfelelően hidratálja a bőrt. Természetes hatóanyagai stimulálják a vérkeringést, erősítik a kötőszövet szerkezetét, így csökkentik a narancsbőrt és megakadályozzák annak kialakulását. Paprika kivonatának köszönhetően felpezsdíti a mikro-keringést, így elősegíti a lerakódott zsírok, méreganyagok gyors távozását a sejtekből, illetve lassítja a zsírok beépülését a szövetekbe. A makacs zsírpárnák szemmel láthatólag csökkennek, a kezelt felület vonalai finomodnak. Színezékmentes.

fuzocske

2017. január 9.

A Lady Stella zsírégető krémgéllel használom együtt. Bekenem a combom és a fenekem. Utána betekercselem folpackkal a lábam és edzőnadrágot húzok rá. Aztán a Mediwel Oto E-shape-pel mindkét lábon zsírt bontok, Végül pedig fél órát tornázok. Nagyon hatásos minden így együtt. Érzem ahogy "ég" a zsír! Nagyon Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

haminda

2013. február 2.

Nekem más a csomagolása, de az összetevők alapján ugyanarról a krémről van szó. Jó vastagon felkentem, bemasszíroztam, befolpackoztam éééés, hát valahogy így képzelem el a pokol tüzét...nagyon csípett! Azért elkenegettem a tégelyt, de mindannyiszor végigszenvedtem azt a fél órát. Karcsúbb ugyan nem lettem, de finomabb tapintású lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

varga.stella

2013. január 14.

Sajnos befürödtem vele. Nem vártam tőle csodát, de semmit sem ér szerintem. Bár ismerek olyat, akinek nagyon bevállt. Talán tégelyenként eltérő a minősége...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.

CatLynn

2012. szeptember 18.

Az én dobozomnak abszolút nem ilyen a kivitelezése, de megnéztem, és ugyanez az összetevőlista, leírás. Meg vagyok vele elégedve. Karcsúbb mondjuk nem lettem tőle, de rugalmasabb, egyenletesebb, és sokkal puhább lett a bőröm. Én az illatát is szeretem, egyedüli hibája, hogy viszonylag lassan szívódik be. Bár karcsúsító hatása nincsen, és ezért le is vonok 1 c silagot, de 1490 Ft-ért vettem egy hatalmas dobozzal, és sima mezei testápolóként is megérné azt a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

kokuszka

2012. február 10.

Nekem semmit nem használt. Igaz, hogy nem drága, de pénzkidobás volt megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

Nekem semmit nem használt. Igaz, hogy nem drága, de pénzkidobás volt megvenni.

mia.1

2012. január 3.

Elég gyenge, kicsit kevés a hatóanyag benne ahhoz képest, hogy karcsúsitó terméknek árulják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

Xanacska

2011. december 13.

Nagyon jól frissíti a bőrt. Eléggé, csípi égeti is (ezért csak vékonyan kell fekenni, érdemes este használni), de reggelre puha és simább lett a fenekem :). Én egy hét után láttam változást :).
Az árához képest nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 13.

Az árához képest nagyon jó.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lanolin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cholesterol eo I eu 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.