Lady Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. szeptember 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Minden bőrtípusra ajánlott készítmény, mely a sárgabarackmag finom őrleményével és mikrogranulátummal dúsítva eltávolítja az elhalt szarusejteket. 2006-ban Magyar Termék Nagydíjat kapott.

Kiszerelés: 250 ml

rekababa1216

2013. augusztus 28.

Én szeretem. Már régóta ezzel dolgozom, nekem is bevált és a vendégeimnek is. Arctisztítás előtt tökéletesen megfelel, mert nem roncsolja az arcot, viszont a pórusokat kitisztítja. Nagyon könnyű vele dolgozni. Én hetente 1x használom, de nekem elég is szinten tartásnak. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

huncutka

2012. augusztus 17.

Szerintem egy esti arctisztítónak nagyon megfelel. Arckefével használom, az illatát szeretem, másodjára vettem újra.
Testradírként semmit nem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Testradírként semmit nem ér.

huguka

2012. március 25.

Állagra szörnyű. A szemcsékkel csak nagyon könnyed radírozást lehet végezni. És szerintem is zsíros, viaszos érzetet hagy a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 25.

bunnyberry

2012. február 9.

Ez a legrosszabb arcradír amit valaha próbáltam. Az illatát én nem bírtam, az állaga még okés, de konkrétan semmit se érnek benne a "radírozó" szemcsék olyan kicsik.... A használata után hagyott viaszos, zsíros érzet, pedig hab a tortán... Soha nem venném újra, ment is a kukába, másnak sem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

cassiopeia

2012. január 15.

Nem olyan rossz,de nem is olyan jó,átlagos,könnyű radírozásra megfelel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

Nem olyan rossz,de nem is olyan jó,átlagos,könnyű radírozásra megfelel!

Judiit

2011. augusztus 28.

Nagyon jó kis radír. Én arcra is bátran merem használni, eddig semmi problémája nem volt vele az érzékeny bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 28.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sárgabarack mag őrlemény, melyet bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.