Lady Stella  Szőlő Öregedésgátló Arczselé

Lady Stella

Lady Stella Szőlő Öregedésgátló Arczselé

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suniii, Módosítva: 2018. július 30.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló arczselé szőlőmagolaj kivonattal,minden bőrtípusra.

A szőlőmagolaj értékes hatóanyagai és a E-,B.-F,- vitaminok tökéletesen hidratáljál,enerizálják és feszessé teszik a bőrt.Használatával az apró ráncok kisimulnak, a bőrfelszín visszanyeri teltségé és rugalmasságát.

kneva

2017. május 5.

Anyukám vette a Szőlő szemránckrém mellé. Tényleg jónak tűnik, zselés az állaga, nagyon könnyűnek látszik, mégsem szívódik jól be. Ott marad egy ragacsos rétegben az arcomon. Láttam én is a Paulás videót, azóta tudom, hogy nem kell mindennek beszívódnia, mert akkor egyrészt lebomlik, másrészt nem védi semmi a bőrt. De engem zavar az az érzet, hogy nem szívódik be. Az ára kétség kívül kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

bymboo

2016. november 4.

Nagyon gyorsan felszívódik,de szárítja a bőröm.Elég erős alkoholos illata van,ami zavar.Sajnálom:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Aquariusgirl

2016. július 26.

Én nagyon szeretem. Mivel jó vízhiányos a bőrkém, csak úgy szürcsöli :-) Mostanában van, hogy ultrahanggal viszem be. Érezhetően feltölti a bőrt. Az illata nagyon visszafogott és tényleg ragad egy kicsit rajtam (de rajtam még az is ragad, ami senki máson nem :-(), de tényleg minimális. Ez egy nagyon jó kis termékcsalád, potom pénzért. Én imádom a testápolót, a szemránckrém pedig világbajnok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 26.

Titanilla10

2015. december 1.

Szuper kis zselé állagú arcápoló.Nagyon hamar felszívódik utána puha tapintású a bőr.Én éjszakára használom és reggelre a kisebb ráncok megszűnnek.A szem alatti táskákat is feltölti.Érezni hogy feszesebb a bőr a felkenés után.Az illata kellemes nem túl erős de nem is illatmentes.Nekem is az öblítő jut róla az eszembe.Pattanás sem jött ki tőle,kicsit ragad utána a bőr de nem zavaró.Az én bőrömmel megtalálta a közös hangot.T vonalba eddig mindog hámlott a bőröm bármilyen kencét használtam de ennél ezt még nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

idea

2015. január 25.

Az egyik leggyorsabban felszívódó arczselé, amit valaha használtam. Kinézetre éppen olyan, mint egy átlagos hajzselé, az illata pedig öblítőére emlékeztet. Mindezek ellenére egész jól hidratál, gyorsan eltűnik az arcról, éppen ezek miatt én leginkább smink alá használom, mégpedig akkor, ha nagyon kell sietnem, és nincs időm 20 mp-nél többet várni a sminkalap teljes felszívódásáig.
Öregedésgátló hatásról nem tudok beszámolni, de mivel nyáron ez az egyetlen krém, amit strandon, ill. napozás előtt/közben el tudok viselni az arcomon és nevetségesen alacsony az ára, így én nyugodt lelkiismerettel adok neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Piros pigment. (Acid Red 1)