Vitaline Professional

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni27, Módosítva: 2015. november 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Argán olajjal és keratinnal - antisztatikus hatású. - mélyen hidratálja, táplálja a hajat. - megóvja a haj természetes állapotát, - gyors regeneráló hatású - kellemes mangó illat - eredmény:  selymes könnyen fésülhető haj .

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Pocika17

2021. szeptember 29.

Imádom! A regeneráló samponjával használtam együtt, csodaszer volt a hajamnak, nagyon szerette. Két tégellyel használtam el belőle, most fogyott el a sampon is és a pakolás is, 1 évre voltak elegendők. Hajmosás után használtam balzsamként, a szőkített hosszú hajam nagyon szerette, nem töredezett tőle a hajam. Illata kellemes mangós-banános, de nem maradt meg az illata a hajamban, ami nekem nem probléma. Sűrű állaga van, de könnyű eloszlatni a hajon. Ár-érték arányban abszolút megéri, sokkal jobb szerintem mint a drogériás kínálatban lévő hajpakolások. Újravevős! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

posagi

2021. április 15.

2013-tól használtam fodrász és barátnőm ajánlására. (sampon+balzsam+pakolás) Csodaszer volt. VOLT... Őszintén megmondom, hogy nem tudom, hogy mi változott, a termék vagy, hogy hozzászokott a hajam 7 év alatt. Régen pihe puha lett tőle a hajam (Wellát is lecseréltem erre, annyira bejött), viszont muszáj voltam leváltani, mert nem ért semmit már és elmentem a drágább márkák fele. Az biztos, hogy érdemes kipróbálni, hátha valakinek szintén olyan sokáig beválik, mint nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Judit0916

2020. augusztus 8.

Fodrászom ajánlotta, hogy próbálják ki egy mélyhidratáló hajpakolást a száraz hajvégeim miatt. Néhány használat után már egyáltalán nem látszik, hogy töredezett lenne a vége. Az illata kicsit erős mikor használom, de másnapra már elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

evciike

2019. május 7.

Végre egy hajpakolás ami használ is! Fodrász kellékesbe vettem én is. Tetszik a sűrű állaga és az illata valami csodás imádom!😊Megfelelően táplál,viszonylag könnyen ki is tudom mosni a hajamból eddig nem volt gondom vele amióta használom vasalnom se kellett a hajam igaz magic bright fényesítő krémet is használok mellette valamint hajvégápolót is...
Nekem 5*os termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Nekem 5*os termék

Liara0826

2019. április 16.

Bemetem egy fodrász kellékeshez és ott ajánlották ezt. Ez volt az első mélyhidratáló amit használtam, addig hajmosás után balzsamot sem használtam. Nagyon tört a hajam meg száraz volt, ez segített rajta. Ár-érték arányban nagyon jó, tetszik az állaga meg az illata. Segített is a hajamon, de még keresem az igazit. Minden esetre ez megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

NovErke

2019. április 4.

Alig vártam hogy kipróbálhassam és véleményezhessem. A fodrászom ajánlotta hogy menjek el fodrászkellékesbe, mert ott majd tudnak ajánlani valamit a hajamra. Ugyanis hosszú hullámos hajam van, ami a végére elvékonyodik és nagyon töredezik... El is mentem a fodrászkellékesbe és ezt adták. Szép a csomagolása és nagyon jó az illata, a hatása viszont így elsőre kicsit csalódás nekem. Nem érzem hogy javított volna a hajamon, puha lett, viszont fénytelen is... Egyenlőre 3* még várom a hosszú távú hatását. De volt már nekem sok hajápolóm és általában már a kinézete is jobb volt tőlük a hajamnak mintha csak simán hajat mostam volna, már az első használatkor is. Na mindegy még várok, hátha tud többet is, nagyon reménykedek mert ha csak ennyit tud akkor pénzkidobás.
Up.
Mostmár 1 hónapja használom, szerencsére eddig pozitív irányba változik a véleményem. Annyira selymes és jó illatú tőle a hajam mint még semmitől! Ezt a párom is megállapította. Picit szoktam kenni hajtőre is, de nem zsírosodik tőle gyorsabban. Azt nem tudom hogy azóta mennyit nőhetett a hajam viszont szerencsére még nem törik. Nem tudom hogy ettől a pakolástól e vagy amúgy sem törne még. Egyenlőre +1* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Up.

Kormosmerci

2019. április 2.

Több mint egy éve használom a pakolást. Eddig ez vált be a legjobban. A töredezett hajvégeimet is egybe tartja, ráadásul az első három napban nem száll a hajam. (Hetente egyszer mosom.) Jól rendberakta, miután egy évet festve volt és rendszeresen vasalva, aztán terhesség és hajhullás. Ezután kellett neki teljes gőzzel dolgoznia. Most nincs igénybe véve, a heti egyszeri szárításon kívül. Selymes, puha, egészséges a hajam tőle. Egyébként kényes, vékonyszálú erősen töredező a hajam. A balzsam használata óta vastagodtak a szálak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Sunnyvagyok

2019. január 7.

Szerettem volna egy olcsóbb hajpakolást is beszerezni gyakori használatra, így hosszas mérlegelés után rá esett a választásom.

Ár - érték arányban szuper kis termék, hiszen professzionális, van benne argán olaj és keratin is. A keratin tartalma miatt hajszárítóval rá szoktam melegíteni a pakolásra, hiszen csak hő hatására képes beépülni.

Az állaga sűrű, ami igazán tetszik! Nem csöpög, jól el lehet oszlatni.
Az illata erős, ami abban a pillanatban zavaró tud lenni, de másnapra gyengül annyit, hogy kellemes legyen! Emiatt egy csillagot levonok.

Tökéletes termék a maga kategóriájában. A szőkített hajam szereti, és egy drága pakolás mellett ez nagyon jól kiegészíti a hajápolási rutinomat. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Az állaga sűrű, ami igazán tetszik! Nem csöpög, jól el lehet oszlatni.

Kiscsillag5

2018. november 14.

Nagyon gazdag, sűrű, krémes állaga van. Kevés is elég belőle, pedig hátközépig érő hajam van. Hetente egyszeri hajmosás mellett úgy érzem, sosem fog elfogyni. :D Mindig megfogadom, hogy ilyen nagy kiszerelésű terméket nem veszek, aztán persze úgyis elcsábulok. Jól ápol, klassz pakolás. Abszolút megéri az árát. Az illata elég intenzív és meg is marad a hajban. Összességében teljesen elégedett vagyok. Remélem nem romlik rám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

vivien92

2017. december 25.

Meglepődtem a sok pozitív értékelésen, nekem ez kuka! Használat után kénytelen voltam kivasalni a hajam, majdnem sírva fakadtam annyira sajnáltam minden egyes hajszált. Teljesen száraz lett tőle a hajvégem, hiába használtam a szokásos hajvég ápoló olajomat. Soha többé nem kenném fel a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol