Lady Stella

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2013. június 15.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Testápolók

Magas koncentrációjú természetes hatóanyagai fokozzák a sejtek anyagcseréjét, a salakanyagok és méreganyagok elszállítását. A problémás területeken (has, fenék, comb, csípő) csökkenti a nemkívánatos zsírlerakódást, a narancsbőr tüneteit és a zsírok beépülését a szövetekbe. A káros anyagok kiürülésével a szövetek visszanyerik rugalmasságukat. Rendszeres használat mellett az eredmény akár centiméterekben is mérhető.

Iminbeauty

2019. május 18.

Korábban már sok Stella terméket használtam és elégedett voltam velük, azonban ez a krém semmilyen szinten nem vált be.
Tekercseléshez és masszírozáshoz használtam. Megszoktam, hogy ilyenkor égető érzés keletkezik és érezhetően javul az anyagcsere, de ennél semmi nem történt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Fabi95

2017. augusztus 20.

Én a paprikás krémjét vettem meg, pár fogyni vágyó ismerősöm bevállalta. Hozzátartozik hogy mozgás és életmódváltás nélkül nem ér semmit. Meg függ az alkattól stb...szóval bevállalták, de már sírtak az elsőnél hogy mennyire csíp. Úgyhogy abbamaradt....mikor lejárt a szavatossága kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

fuzocske

2017. január 9.

A Lady Stella Paprikás Karcsúsító alakformáló masszázskrémmel használom együtt. Bekenem a combom és a fenekem. Utána betekercselem folpackkal a lábam és edzőnadrágot húzok rá. Aztán a Mediwel Oto E-shape-pel mindkét lábon zsírt bontok, Végül pedig fél órát tornázok. Nagyon hatásos minden így együtt. Érzem ahogy "ég" a zsír! Nagyon Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

zsebcuki

2016. március 23.

A zsírégető címszó alatt nekem egész más jut eszembe mint amit ez a krém nyújt!Abszolúte 0! Se edzés mellett se edzés nélkül semmilyen hatást nem vált ki.Csak azért nem bosszankodom mert nem volt drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

LiiL

2016. március 8.

Edzés nélkül ne várjunk csodákat hölgyeim. Deréköv alá szoktam felkenni kardió edzés előtt, de ha simán a bőrömre kenem akkor is hatásos. Puhítja és kisimítja a bőrt, legalábbis az enyémet, amellett hogy izzaszt is rendesen. Persze senki ne várjon csodát attól hogy csak felkeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

muffinmonsuta

2014. március 23.

gyulzsuzsi a te véleményed alapján gondoltam megér egy próbát ez a krém.:)) 500ml/1700ft Anyum használta és azt mondta,hogy nem ér semmit.:/ Az illata picit mű fahéj,én is kipróbáltam,de én sem éreztem semmi hatást. Szerintem többet nem veszem újra. Sajnos le kell pontoznom:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 23.

gyulzsuzsi

2013. május 30.

Először egy barátnőmtől kaptam egy kis tégellyel, testápolónak. Mondta, hogy a Herbaház-ban vette, s miután megtetszett az illata, megkerestem. Akkor láttam, hogy valójában zsírégető, de ezzel fikarcnyit sem törődve masszázskrémnek használtam. A svédmasszázs tanfolyamom során a vőlegényem volt a próbababa és kicsit sem tiltakozott e fahéjas krém ellen. Csodásan felmelegítette a kezem is és Őt is egyaránt, így már a masszázs is könnyebb volt.
S még egy adalék: valamiért a kutya is kedveli, sokszor megnyalta a kezem amíg ez a krém még rajta volt. (A múlt idő csak azért, mert elfogyott és még nem jutottam el a lelőhelyre, de biztosan újraveszem.)
Plusz: 1500 Ft körüli áron egy 500 ml-es tégely kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Plusz: 1500 Ft körüli áron egy 500 ml-es tégely kiváló.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.