Lalique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: lorenzo, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Bőrtípus:   Normál

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: fás-aromás

Illatjegyek: vetiver, haiti vetiver, ciprusfa, szantálfa, bergamot, pacsuli, tömjén

Ár: 1000/1500 HUF , Eladó: Lewis44
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Balatonalmádi, fizetés: Posta,Foxpost, Személyes átvétel
Lalique Encre Noire A L`Extreme fújósok
Ár: 650 Ft, 1000 Ft, 1500 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Atter76

2021. január 13.

Ma egyszerre jött meg a dupla vak vásárlásom két kiválasztottja, a Bentley Intense, (szintén 10 pontos alkotás) és ez a csoda itt, csoda, mert annyira nevetséges összegért hozza egy szó szerint niche parfüm illatélményét, hogy a legtöbb consumer jobban tenné ha benzint locsolna az agyonárazott, tized ilyen minőséget sem nyújtó tucat termékére, mert amit ez mutat, azt 10 évente szokás elkövetni, véletlenségből, nyilván nem egy mindenkinek tetszeni akaró illat, az alap anya illata sem az, sőt, de pont ez benne a jó, a sok tucatnyi édes, ragacsos geil tucat parfümöt röhögve fekteti két vállra, mert egyrészt iszonyatosan komoly, sötét, markáns FÉRFI illat, másrészt elképesztően minőségi az elejétől a végéig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 13.

Terkabarka

2020. december 3.

Az eredeti Encre Noire lenyűgöző. Mintám van belőle, nőként teljesen beleszerettem (igen, magamon). Végül mégis ezt rendeltem meg teljes kiszerelésben, de vakon, mivel mindenhol azt mondják, hogy ez egy még jobb, harmónikusabb, könnyebben hordható változata és édesebb is, mondom akkor lássuk.
Kissé csalódás lett :( A maga nemében csodálatos illat ez is, de számomra nem ér fel az alap Encre Noire különlegességével, összetettségével, pedig ez változó illat, míg a sima EN elég lineáris.

Amikor felfújom, egy erős, fűszeres, citrusos illat csap meg, ami még kissé agresszív, zavaró is. Ez szerencsére elég hamar átvált a sima EN illatába, amit imádnék, csak sajnos nem marad túl sokáig, helyette egy (Tom Ford Oud Wood-hoz rendkívül hasonlító) nagyon tiszta friss, fás szappanillat lesz és ezt kapjuk már végig. Az Oud Wood-ot szeretem, de az EN-t jobban.
Bár sokan ezt édesesebbnek jellemzik, nekem a sima EN édesebbnek tűnik és annak földessége, porossága is nagyon hiányzik ebből a flankerből. Mintha pont a legjobban tetsző különlegessége, egyedisége veszett volna el.
A tartóssága hibátlan, egész nap érzem magamon.

Összességében egy nagyon jó parfüm ez is, szerethető, sok niche parfümöt is maga mögé utasító csoda, nevetséges áron. Nekem azért a sima EN marad a szívem csücske :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 3.

A tartóssága hibátlan, egész nap érzem magamon.

simpleman

Korcsoport: >54
2019. december 18.

3 Encre Noire illat van. Mindhárom egy szaturnikus (szaturnuszi elvű) bázison ül.
Bázis: nehéz, földes, kissé komor, szomorú, valamilyen fokú egyediséggel is rendelkezik.
Lassan, nagy köríven mozog a Szaturnusz, de súlyos, nagy léptékű dolgokat hoz.

Lalique Encre Noire:
ez az alapillat. Komor, nehéz, szaturnikus. Egyedisége van, boldog örömöt kevéssé találsz benne. Ikonikus illat.

Mind három illatnak megfelelő a minősége, tartóssága szerintem.

Lalique Encre Noire A L Extreme:
Szerintem ez a legjobb és a legviselhetőbb a három illat között.
- Miért?
- Ez van a leginkább kiegyenlítve. Megszólalnak a mély, komor regiszterek, de ezzel párhuzamosan a magasabb, fenti regiszterek is jelen vannak. Kimondottan komoly, úri illat. Nem „pacsulis”, nem „ficsúros”.

Mai világunk egyik problémája a felszínesség. A termékek valódi minősége csak a felszínt érinti-karcolja. Például: édes kis „cukorkaillat” ötszázféle változatban. Szopogasd! :) Sajnos, sokszor ennyi a tervezés.
Minőségi ember minőséget állít elő. „Szemetet” nem ad ki a kezéből. A Lalique termékei minőségiek. Nem szeretem mindet, de van egy pár, ami „betalál”. Az ára? Nem egy nagy összeg, megfizethető. Nem győzi az ember magára fújkálni, hogy elfoggyon. Nem feltétlenül a fiataloknak való, hanem akik már valami valódi karaktert akarnak. Akik azt mondják: „elegem van a pótszerekekből! Lényegi dolgokat akarok, nem csak tucat „marhaságot”!”

Ez egy kellemes illat, komolysága és tömege van. Ez nem „virtualitás”, hanem élő valóság.
Szaturnusz napja szombat, akkor még fokozottabban hat.

Lalique Encre Noire Sport:
Kevéssé nehéz-súlyos, mint az alapillat (Encre Noire). … Valahogy ez fog meg a legkevésbé a három közül.

Parfümök:
megnézzük a külsejét és megnézzük, hogy a szimbolizmusa egységes-e a terméknek.
Ha a parfümöt valóban megtervezték, akkor a termék színe, formája, illata, üzenete harmonizál egymással. Látjuk, hogy benne van a művészet.
Ha nyári illat: nyári színek – a folyadéké is. Ha vizes illat: vizes színek. Nehéz, súlyos üzenet? Akkor nehéz, súlyos színek. Ha megfogod is nehéz, súlyos.
Ha harmonizál a „cucc” és neked való: akkor nincs hiány, frusztráció.

Encre Noire: azt mondanák, hogy ezek a termékek „érett férfiaknak” valók.
- Mi az, hogy „érett férfi”?
- Nem a felszínen mozog. Nem a felszínes kis „hülyeségek” a világa.
Tudja, hogy meg fog halni. Ezért az életet komolyabban veszi. Komoly döntéseket hoz. Ott van a tetteiben. Ami a világa, azt igyekszik megvalósítani. A Nőt ebben a korban már ismeri. (ezt a legjobb értelemben mondom) Nem szerepeket játszik. Azt mondja: „én már nem hazudozok, hanem magamat adom”. Ennyi.
Társadalmat lehet alapítani ilyen emberekre, nem „hülyegyerekekre”. :) Bocs.
Ti, Nők! Arra ügyeljetek, hogy az igazi férfiak ilyenek legyenek.
Ti vagytok a motivátorok. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. december 18.

Lassan, nagy köríven mozog a Szaturnusz, de súlyos, nagy léptékű dolgokat hoz.

Lalique Encre Noire:

Mind három illatnak megfelelő a minősége, tartóssága szerintem.

Lalique Encre Noire A L Extreme:
Szerintem ez a legjobb és a legviselhetőbb a három illat között.
- Miért?

Szaturnusz napja szombat, akkor még fokozottabban hat.

Lalique Encre Noire Sport:

Parfümök:
megnézzük a külsejét és megnézzük, hogy a szimbolizmusa egységes-e a terméknek.
Ha harmonizál a „cucc” és neked való: akkor nincs hiány, frusztráció.

Encre Noire: azt mondanák, hogy ezek a termékek „érett férfiaknak” valók.
- Mi az, hogy „érett férfi”?
- Nem a felszínen mozog. Nem a felszínes kis „hülyeségek” a világa.
Társadalmat lehet alapítani ilyen emberekre, nem „hülyegyerekekre”. :) Bocs.
Ti, Nők! Arra ügyeljetek, hogy az igazi férfiak ilyenek legyenek.
Ti vagytok a motivátorok. :)

chamo

2019. szeptember 20.

Van pár üveg a listámon, nem is értem, ez hogyan nincs rajta :) Remekül megkomponált darab, már-már nyálcsorgató. Rögtön egy üveg whisky jutott az eszembe, közben nincs is listázva ilyesmi. Összetett, balzsamos édesség elképesztő minőségben + csöppnyi füstösség, tényleg egy csipetnyi, semmi domináló füstölőszag nincs jelen, talán egy kicsit a bőrös beütés fele tendál + kicsi gyógyszeres beütésű (fincsi köptetőféle) édesség + földes, szénás vetiver.
2 órás leszáradás után a földesség erőteljesebb lesz, ami részben át is veszi a balzsamosság helyét.

Van itt minden, csak szét kell szaglászni. Nem tudom, ki hogy van vele, de engem a Man in Blackre emlékeztet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Verona5

2017. november 27.

Mintából próbáltam ma, eszméletlen finom és összetett. Tényleg niche hatású. Hogy férfi illat lenne? Na neee, ez egy vadító száraz, füstös szexi dög! Elsőre orrbavágó, de utána hamarosan belesimul a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 27.

emb1p3

2017. október 15.

Kifogástalan illat ez, talán pont egy kicsit túl tökéletesre csiszolt élekkel, könnyen áthatolhatatlan páncélként viselkedik. A vészjósló, tömjénes, vetiveres szívillat kicsit édesebb, citrusosabb alappá puhul, amúgy ilyet se láttam még, ez fordítva szokott történni. Tényleg váratlan, niche minőségű szépség, egy kicsit lenne melegebb, és már vinném is - de persze akkor nem lenne fekete tinta. Nem lehet elég hálás a világ, hogy ilyen megfizethető, finom és elegáns örömök is vannak, pláne a hamarosan megérkező, folyton szitáló novemberi esőkben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Lapo

2017. június 5.

..bár a sima Encre Noir "sem piskóta".. ez (ahogy a neve is jelzi) számomra egy nehezebb, gazdagabb, erőteljesebb és mélyebb kiadása annak.. amíg az anyaillat bevállalósabb fiataloknak is ajánlható, addig ez már megkívánja a 40+ (bevállalósak 35 felett..) kort.. ennek ellenére továbbra sem kérdés, hogy az Encre Noir sorozat egy niche minőségű és nevetséges áron kapható, de nem a tömeg számára készített kis kollekció..
Őszre/télre, a jelzett kort elért elegáns és komoly FÉRFIAKNAK való elképesztő és isteni illat.
Szomorú, hogy a Lalique nem képviselteti magát hazánkban a parfümériákban (bár valószínű, hogy ez nem a márka hiányossága), így aztán egy nagyon szűk réteg élvezheti ennek a márkának a csodáit, hiszen vakon és utánaolvasva nagyon kevesen fogják megrendelni weben szimatolás nélkül.. :(

(..néhány hónapja a Ralph Lauren által kiadott Supreme Oud számomra nagyon hasonló illatvilág.. pedig a vetiveren kívül nem nagyon van más közös összetevő.. és mégis.. tennem kell egy próbát összehasonlítás képpen.. ennyire nem csalhat az emlékezetem..)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

jodocus

2016. augusztus 16.

Nagy rajongója vagyok a fekete tintának. Boldognak érzem magam, hogy rendelkezem az összes változattal. Most a parfüm változatról, az "Extrème"-ről próbálok véleményt írni.
Annyi biztos, hogy az eredeti illat sokat finomult. Jó hír, hogy az alapjelleg megmaradt. Ez is maximálisan hozza az általam annyira kedvelt füstös, földes jegyeket (állítólag kétféle vetivernek is köszönhetően). Talán könnyíti egy kis citrusos beütés (vélem, hogy bergamott, ill. neroli), és jelen van egy nagyon csöpp balzsamos, halványan édes jelleg is, lehelletnyi vanìliától). Ugyanaz a parfumeur készítette, aki az eredetit. Eszmėletlen tartós, túltesz még az eredeti, nem kis tartósságán is, én 7-8 órát számoltam. Hölgyek érdeklődėsét egy héten négyszer keltette fel, ebből 2 fő teljesen idegen
volt (üzletben, és kávėzóban kėrdeztek rá. Összegezve úgy fogalmaznék, hogy az eredeti illat korszerűsített változata, amely megőrizte az eredeti értékeket. Nagyon szeretem őt is, és ezt is. Öt csillag. Szerintem hölgyek is simán használhatják, sőt, szeretni fogják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.